"10" листопада 2015 р.
Справа № 644/8190/15-ц
№/п 2/644/2359/15
У Х В А Л А
про закриття провадження по справі
10 листопада 2015 року м. Харків.
Орджонікідзевський районний суд м. Харкова у складі:
Головуючого судді - Черняка В.Г.,
секретаря судових засідань - ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Орджонікідзевського районного суду м. Харкова цивільну справу за позовом ОСОБА_2, в інтересах малолітнього ОСОБА_3 до ТОВ «ОСОБА_4 підприємство «Нефертіті» про стягнення грошової компенсації за частку в майні підприємства, -
В С Т А Н О В И В:
В провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_2, в інтересах малолітнього ОСОБА_3 до ТОВ «ОСОБА_4 підприємство «Нефертіті» про стягнення грошової компенсації за частку в майні підприємства.
Позивачем по справі подано заяву про відмову від позову. Позивач в своїй заяві зазначила, що наслідки відмови позивача від позову, а саме те, що у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається, їй зрозумілі.
Представник відповідача подав суду заяву про заяви позивача про відмову від позову без його участі.
Згідно п. 3 ч. 1 ст. 205 ЦПК України, суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.
Відповідно до ч. 1 ст. 206 ЦПК України, про закриття провадження у справі суд постановляє ухвалу.
Згідно положень ч. 1 ст. 174 ЦПК України, позивач може відмовитися від позову протягом усього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмову позивача від позову викладено в адресованих суду письмових заявах, ці заяви приєднуються до справи.
Відповідно до ч. 3 ст. 174 ЦПК України, у разі відмови позивача від позову суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що клопотання підлягає задоволенню, оскільки позивач вправі самостійно розпоряджатись своїми процесуальними правами, в тому числі і правом на подання заяви про відмову від позову, та дії позивача не суперечать інтересам особи яку вона представляє як законний представник.
Керуючись ст. ст. 174, 205, 206 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В:
Провадження по справі за позовом ОСОБА_2, в інтересах малолітнього ОСОБА_3 до ТОВ «ОСОБА_4 підприємство «Нефертіті» про стягнення грошової компенсації за частку в майні підприємства - закрити.
Ухвала суду може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції, який постановив ухвалу.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Головуючий - суддя: Черняк В. Г.
Суд | Орджонікідзевський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 10.11.2015 |
Оприлюднено | 16.11.2015 |
Номер документу | 53355703 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Орджонікідзевський районний суд м.Харкова
Черняк В. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні