Постанова
від 11.11.2015 по справі 915/1210/15
ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД


П О С Т А Н О В А

(додаткова)

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"11" листопада 2015 р.Справа № 915/1210/15 Колегія суддів Одеського апеляційного господарського суду у складі:

Головуючого судді: Головея В.М.

Суддів: Журавльова О.О., Ярош А.І.,

при секретарі судового засідання - Максіміхіній Ю.В.,

(без виклику сторін та проведення судового засідання)

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства «АКЦЕНТ-БАНК»

на рішення господарського суду Миколаївської області від 15.09.2015

у справі № 915/1210/15

за позовом Публічного акціонерного товариства «АКЦЕНТ-БАНК»

до Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРОМИХ»

про стягнення 26 889,23 грн.

ВСТАНОВИЛА:

Постановою Одеського апеляційного господарського суду від 10 листопада 2015 року апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства «АКЦЕНТ-БАНК» - задоволено.

Рішення господарського суду Миколаївської області від 15.09.2015 року - змінено, викладено пункти перший та другий його резолютивної частини в наступній редакції: «Позов Публічного акціонерного товариства «АКЦЕНТ-БАНК» - задовольнити. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРОМИХ» на користь Публічного акціонерного товариства «АКЦЕНТ-БАНК»: 14 000,00 грн. - заборгованості за кредитом, 6 478,54 грн. - заборгованості по процентам за користування кредитом, 4 998, 97 грн. - пені за несвоєчасне виконання зобов'язань за договором, 1 411,72 грн. - заборгованості по комісії за користування кредитом». Виключено з резолютивної частини рішення пункт третій. В іншій частині рішення господарського суду Миколаївської області від 15.09.2015 року - залишено без змін.

Водночас, при прийнятті вказаної постанови не було вирішено питання про розподіл судових витрат відповідно до ст.49 Господарського процесуального кодексу України.

Враховуючи викладене, судова колегія вважає за необхідне вирішити питання про розподіл судових витрат шляхом винесення додаткової постанови у відповідності до ст.88 ГПК України.

Відповідно до статті 88 ГПК України, господарський суд має право за заявою сторони, прокурора, який брав участь в судовому процесі, або за своєю ініціативою прийняти додаткове рішення, ухвалу, якщо не вирішено питання про розподіл господарських витрат або про повернення судового збору з бюджету.

Згідно п. 10 ч. 2 ст. 105 ГПК України у постанові мають бути зазначені новий розподіл судових витрат у разі скасування чи зміни рішення.

Оскільки питання розподілу господарських витрат зі сплати судового збору не стосується суті спору, апеляційний господарський суд вважає за можливе розглянути це питання без виклику сторін.

Як вже вказувалось вище, постановою Одеського апеляційного господарського суду від 10.11.2015 року по даній справі апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства «АКЦЕНТ-БАНК» - задоволено.

З огляду на вищезазначене, судова колегія вважає за необхідне ухвалити додаткову постанову до постанови Одеського апеляційного господарського суду від 10.11.2015 року про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРОМИХ» на користь Публічного акціонерного товариства «АКЦЕНТ-БАНК» 2 009,70 грн. відшкодування витрат по сплаті судового збору за розгляд апеляційної скарги.

Керуючись ст. ст. 49, 88, 99, 105 ГПК України, судова колегія, -

ПОСТАНОВИЛА:

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «АГРОМИХ» на користь Публічного акціонерного товариства «АКЦЕНТ-БАНК» 2 009,70 грн. відшкодування витрат по сплаті судового збору за розгляд апеляційної скарги.

Доручити господарському суду Миколаївськогї області видати відповідний наказ із зазначенням реквізитів сторін.

Постанова в порядку ст. 105 ГПК України набирає законної сили з дня її прийняття.

Додаткова постанова суду апеляційної інстанції може бути оскаржена у касаційному порядку до Вищого господарського суду України.

Головуючий суддя: Головей В.М.

Судді: Журавльов О.О.

Ярош А.І.

СудОдеський апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення11.11.2015
Оприлюднено16.11.2015
Номер документу53358257
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —915/1210/15

Постанова від 11.11.2015

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Головей В.М.

Постанова від 10.11.2015

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Головей В.М.

Ухвала від 08.10.2015

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Головей В.М.

Рішення від 15.09.2015

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль Ю. М.

Ухвала від 05.08.2015

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль Ю. М.

Ухвала від 08.07.2015

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль Ю. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні