Ухвала
від 11.11.2015 по справі 908/5548/15
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

номер провадження справи 34/177/15

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

11.11.2015 Справа № 908/5548/15

Господарський суд Запорізької області у складі судді Науменка А.О., при секретареві Яровенко Г.В.

За участю представників: від позивача - ОСОБА_1, довіреність № 507 від 02.09.2015 р.; від відповідача - не з'явився.

Розглянув в судовому засіданні матеріали справи № 908/5548/15,

за позовом: Відкритого акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго» в особі Запорізьких міських електричних мереж (69035, м. Запоріжжя, вул. Волгоградська, буд. 25);

до відповідача: Гаражного кооперативу «Авіатор» (69096, м. Запоріжжя, вул. Прогресивна, буд. 26-А);

про стягнення суми,

ВСТАНОВИВ:

Відкритим акціонерним товариством «Запоріжжяобленерго» в особі Запорізьких міських електричних мереж заявлено позовні вимоги до Гаражного кооперативу «Авіатор» про стягнення 66453,13 грн. вартості безпідставно набутого майна у вигляді недорахованої електричної енергії.

Ухвалою господарського суду Запорізької області від 03.11.2015 р. позовна заява прийнята до розгляду, порушено провадження у справі № 908/5548/15, якій присвоєно номер провадження 34/177/15, справу до розгляду в засіданні господарського суду призначено на 11.11.2015 р.

За клопотанням представника позивача розгляд справи здійснювався без застосування технічних засобів фіксації судового процесу.

Представник позивача в судовому засіданні підтримав заявлені позовні вимоги та відповів на поставлені судом питання.

Представник Гаражного кооперативу «Авіатор», в судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи відповідач був повідомлений належним чином, про причини неявки суд не повідомив. Ухвала суду направлялась на адресу місцезнаходження відповідача, що вказана в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: 69096, м. Запоріжжя, вул. Прогресивна, буд. 26-А, що відповідає вимогам ст. 64 ГПК України.

Згідно п. п. 1, 2 ч. 1 ст. 77 ГПК України, господарський суд, у випадку нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу та неподання витребуваних доказів, відкладає розгляд справи.

Суд дійшов висновку про наявність підстав для відкладення розгляду справи, у зв'язку з неявкою відповідача та неподанням витребуваних доказів.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

Розгляд справи відкласти та призначити чергове засідання на 30.11.2015 р. на 14 годину 45 хвилин.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Запоріжжя, вул. С.Тюленіна, 21/ Шаумяна, 4, корпус 1, кабінет № 309.

Зобов'язати позивача, у строк до 25.11.2015 р., надати: документи на підтвердження правового статусу (Статут, Положення про ЗМЕМ).

Зобов'язати відповідача, у строк до 25.11.2015 р., надати: документи на підтвердження правового статусу; докази повного або часткового погашення заборгованості за недовраховану електричну енергію (банківські виписки, платіжні доручення); контррозрахунок суми позовних вимог у випадку наявності заперечень. Запропонувати відповідачу надати відзив на позов з документальним обґрунтуванням заперечень.

Витребувані документи необхідно завчасно подавати через канцелярію суду, копії документів слід засвідчувати відповідно до вимог п. 5.27 ДСТУ 4163-2003, згідно якого відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів: «Згідно з оригіналом», назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.

Суддя Науменко А.О.

СудГосподарський суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення11.11.2015
Оприлюднено17.11.2015
Номер документу53395595
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —908/5548/15

Судовий наказ від 17.12.2015

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Науменко А.О.

Судовий наказ від 17.12.2015

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Науменко А.О.

Рішення від 30.11.2015

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Науменко А.О.

Ухвала від 11.11.2015

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Науменко А.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні