Справа № 316/2493/15-ц
Провадження № 2-н/316/322/15
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"16" листопада 2015 р.
Суддя Енергодарського мiського суду Запорiзької областi ОСОБА_1, розглянувши заяву ОСОБА_2 про видачу судового наказу про стягнення заробітної плати з Кредитної спілки «Мелон», -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_2, звернулася до суду з вищезазначеною заявою.
Заява про видачу судового наказу відповідає вимогам ст. 98 ЦПК України. Підстави, передбачені ст. 100 ЦПК України, для відмови у прийнятті заяви про видачу судового наказу чи її повернення, відсутні.
Керуючись ст. 102 ЦПК України, суддя -
УХВАЛИВ:
Вiдкрити наказне провадження по справi за заявою ОСОБА_2 про видачу судового наказу про стягнення заробітної плати з Кредитної спілки «Мелон».
Ухвала може бути оскаржена щодо вiдкриття провадження по справi з порушенням пiдсудностi. В iншiй частинi ухвала оскарженню не пiдлягає.
Суддя І. В. Курач
Суд | Енергодарський міський суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 16.11.2015 |
Оприлюднено | 19.11.2015 |
Номер документу | 53465539 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Енергодарський міський суд Запорізької області
Курач І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні