13.10.2014
2-н/642/2200/14
С У Д О В И Й Н А К А З
13 жовтня 2014 року м. Харків
Суддя Ленінського районного суду м. Харкова Бородіна О.В., розглянувши заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю «Ф.Т.Р.» нарахованої, але не виплаченої заробітної плати у розмірі 14471 грн. 42 коп..
В обґрунтування вимог заявник зазначив, що він перебуває з Товариством з обмеженою відповідальністю «Ф.Т.Р.» в трудових відносинах. Згідно довідки, яка була видана боржником йому нараховано, але не виплачено заробітну плату, та станом на 29 вересня 2014 року заборгованість складає 14471 грн. 42 коп..
Згідно ч. 1 ст. 21 Закону України «Про оплату праці», працівник має право на оплату своєї праці відповідно до актів законодавства і колективного договору на підставі укладеного трудового договору.
Відповідно до ст.115 КЗпП України заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів.
Відповідно до ст. 116 КЗпП України при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, проводиться в день звільнення.
Відповідно до ч. 7 ст. 43 Конституції України, право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається Законом.
Таким чином, враховуючи вищезазначене, суд вважає за необхідним заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю «Ф.Т.Р.» нарахованої, але не виплаченої заробітної плати у розмірі 14471 грн. 42 коп. - задовольнити.
Керуючись ст.ст. 96, 102, 103 ЦПК України, ст. 115, 116 КЗпП України, ст. 21 Закону України «Про оплату праці»,-
Н А К А З У Ю :
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Ф.Т.Р.» (код ЄДРПОУ 03961711, м. Харків, пров. Сіриківський, б. 2) на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, і.н. НОМЕР_1, зареєстрованого: ІНФОРМАЦІЯ_2, б. 5 заборгованість по заробітній платі у розмірі 14471 (чотирнадцять тисяч чотириста сімдесят один) грн. 42 коп.
Стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю «Ф.Т.Р.» (код ЄДРПОУ 03961711, м. Харків, пров. Сіриківський, б. 2) на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, і.н. НОМЕР_1, зареєстрованого: ІНФОРМАЦІЯ_2, б. 5 заборгованості по заробітній платі за один місяць підлягає негайному виконанню.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Ф.Т.Р.» (код ЄДРПОУ 03961711, м. Харків, пров. Сіриківський, б. 2) на користь Держави судовий збір у розмірі 121 гривень (сто двадцять один) 80 коп.
Суддя О.В. Бородіна
Дата видачі наказу: «__»
Строк пред’явлення документу до виконання: один рік.
Дата набрання законної сили судовим наказом: «__»
Суддя О.В. Бородіна
Суд | Ленінський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 13.10.2014 |
Оприлюднено | 19.11.2015 |
Номер документу | 53510711 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ленінський районний суд м.Харкова
Бородіна О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні