ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01025, м. Київ, вул. Десятинна, 4/6, тел. 278-43-43 У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
м. Київ
29 листопада 2010 року № 2а-16914/10/2670
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Блажівська Н. Є., розглянувши позовну заяву і додані до неї матеріали
За позовом ОСОБА_1 до Третя особаСолом'янської районної у місті Києві державної адміністрації ТОВ «ЯРКА ТРЕЙД» проскасування рішення та зобов'язання вчинити дії В С Т А Н О В И В
Відповідно до меж заявлених позовних вимог Позивач звертається до суду з метою скасувати рішення Відповідача від 28 травня 2010 року, номер запису 10731050003018139, про реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу -Товариство з обмеженою відповідальністю «ЯРКА ТРЕЙД», ідентифікаційний код 36854081, які містяться в Єдиному державному реєстрі; зобов'язати Відповідача здійснити дії щодо повернення відомостей про реєстрацію юридичної особи -Товариства з обмеженою відповідальністю «ЯРКА ТРЕЙД»ідентифікаційний код 36854081, які містяться в Єдиному державному реєстрі, в стан, який мав місце до дати - 28 травня 2010 року.
Згідно із частиною 1 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України у позовній заяві зазначаються: 1) найменування адміністративного суду, до якого подається позовна заява; 2) ім'я (найменування) позивача, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є; 3) ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі; 4) зміст позовних вимог згідно з частиною третьою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів; 5) у разі необхідності - клопотання про звільнення від сплати судового збору; про звільнення від оплати правової допомоги і забезпечення надання правової допомоги, якщо відповідний орган відмовив особі у забезпеченні правової допомоги; про призначення судової експертизи; про витребування доказів; про виклик свідків, заява про поновлення строку звернення до адміністративного суду тощо; 6) перелік документів та інших матеріалів, що додаються.
Відповідно до частини 5 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
Як вбачається з матеріалів адміністративного позову, позовну заяву від імені ОСОБА_1 подано і підписано ОСОБА_2, як представником (за довіреністю). В той же час, до позовної заяви на підтвердження повноважень представника додано не засвідчену належним чином копію довіреності від 8 вересня 2010 року, як і не надано жодних інших належним чином завірених документів, які б підтверджували повноваження представника.
Згідно змісту частини 4 статті 70 Кодексу адміністративного судочинства України обставини, які за законом повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися ніякими іншими засобами доказування.
Частиною 4 статті 105 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що адміністративний позов може містити вимоги про: скасування або визнання нечинним рішення відповідача -суб'єкта владних повноважень повністю чи окремих його положень; зобов'язання відповідача -суб'єкта владних повноважень прийняти рішення або вчинити певні дії; зобов'язання відповідача -суб'єкта владних повноважень утриматися від вчинення певних дій; стягнення з відповідача - суб'єкта владних повноважень коштів на відшкодування шкоди, завданої його незаконним рішенням, дією або бездіяльністю; виконання зупиненої чи невчиненої дії; встановлення наявності чи відсутності компетенції (повноважень) суб'єкта владних повноважень; примусове відчуження земельної ділянки, інших об'єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, з мотивів суспільної необхідності.
Крім того, Суд звертає увагу на те, що відповідно до вимог частини 2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Як вбачається зі змісту позовної заяви, Позивачем заявлено позовні вимоги не у відповідності до вимог статей 105 та 106 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суд звертає увагу на те, що Позивач просить, зокрема, зобов'язати Відповідача здійснити дії щодо повернення відомостей про реєстрацію юридичної особи -Товариства з обмеженою відповідальністю «ЯРКА ТРЕЙД»ідентифікаційний код 36854081, які містяться в Єдиному державному реєстрі, в стан, який мав місце до дати - 28 травня 2010 року.
В той же час, Суд звертає увагу на те, що Позивачем не конкретизовано способу, в який Відповідач повинен вчинити вищевказані дії.
Керуючись статтею 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без дотримання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
На підставі вищенаведеного, керуючись статтями 58, 70 106, 108 та 165 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -
У Х В А Л И В
1. Залишити позовну заяву без руху.
2. Встановити позивачу 5-денний строк (з дня отримання ухвали про залишення позовної заяви без руху) на усунення недоліків позовної заяви. Днем отримання даної ухвали вважається день вказаний у повідомленні про вручення поштового відправлення.
3. Попередити позивача про наслідки недотримання вимог ухвали про залишення позовної заяви без руху, передбачені пунктом 1 частиною 3 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвала про залишення позовної заяви без руху може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву.
Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом п'яти днів з дня її отримання особою, яка оскаржує ухвалу, за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Н. Є. Блажівська
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 29.11.2010 |
Оприлюднено | 20.11.2015 |
Номер документу | 53536121 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Блажівська Н.Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні