cpg1251
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
04116 м.Київ, вул. Шолуденка, 1 (044) 230-06-58
УХВАЛА
про прийняття апеляційної скарги до провадження
"19" листопада 2015 р. Справа №910/20853/15
Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Чорної Л.В.
суддів: Кропивної Л.В.
Смірнової Л.Г.
розглянувши апеляційну скаргу Ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю "Холдингова компанія "Київінвестбуд" Шаргало Р.В.
на рішення господарського суду міста Києва від 27.10.2015 року
по справі № 910/20853/15 (суддя - Любченко М.О.)
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами та адміністрування недержавних пенсійних фондів «Фінансова компанія «Перша купецька гільдія», що діє від свого імені в інтересах Пайового венчурного інвестиційного фонду «Поларінвест» недиверсифікованого виду закритого типу та Пайового венчурного інвестиційного фонду «Нордінвест» недиверсифікованого виду закритого типу
до 1) Публічного акціонерного товариства «Дочірній банк Сбербанку Росії»
2) Товариства з обмеженою відповідальністю «Холдингова компанія «Київінвестбуд»
за участю третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів: Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
про визнання договору недійсним
Колегія суддів визнала подані матеріали достатніми для прийняття апеляційної скарги до провадження.
Керуючись ст.ст. 86, 98, 99 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
УХВАЛИВ:
1.Прийняти апеляційну скаргу Ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю "Холдингова компанія "Київінвестбуд" Шаргало Р.В. на рішення господарського суду міста Києва від 27.10.2015 року по справі № 910/20853/15 до провадження.
2. Розгляд апеляційної скарги призначити на 09.12.2015 року на 12:00 год. Засідання відбудеться в приміщенні Київського апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1 , зал № 8.
3. Копію ухвали надіслати сторонам у справі.
Головуючий суддя Л.В. Чорна
Судді Л.В. Кропивна
Л.Г. Смірнова
Суд | Київський апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 19.11.2015 |
Оприлюднено | 26.11.2015 |
Номер документу | 53686718 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Київський апеляційний господарський суд
Чорна Л.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні