Ухвала
від 26.02.2010 по справі 2-143/10
РОМАНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Романівський районний суд Житомирської області

смт. Романів, вул. Леніна, 86, 13001, (04146)2-16-50

Справа № 2 -143 / 2010 року

УХВАЛА

смт. Романів

26 лютого 2010 року смт.Романів

Суддя Романівського районного суду Житомирської області Васильчук О.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди завданої злочином

ВСТАНОВИЛА :

Позивач звернувся до суду з вказаним позовом в обгрунтування зазначив, що 26.07.2007 року близько 12 год. 50 хв. в селі Залужне Романівського району сталася дорожньо-транспортна пригода. По вказаному факту була порушена кримінальна справа, яка постановою Романівського районного суду від 18.09.2009 року була закрита у звВ»язку з примиренням підсудного з потерпілим. Автомобіль КАМАЗ-55102 дорожній знак НОМЕР_1, яким керував ОСОБА_2 підсудний по справі, належить на праві власності ОСОБА_3, потерпілий ОСОБА_4 керував автомобілем Мерседес -Бенц дорожній знак НОМЕР_2, який належить на праві власності позивачу ОСОБА_1. Тому позивач просить стягнути з відповідачів матеріальні та моральні збитки за шкоду завдану злочином.

Пред’явлена позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням вимог ст. 119 ЦПК України, а саме:

- позивач у позовній заяві недовів факту наявності передумов права на пред’явлення позову ( у змісті заяви зазначив, що ОСОБА_4 керував автомобілем, який належить йому на праві власності, але доручив керування потерпілому згідно довіреності, яка відсутня у матеріалах справи);

- вказана позовна заява відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2009 року „Про внесення змін до постанови від 21.12.2005 рокуВ» , щодо розмірів інформаційно-технічного забезпечення повВ»язаного з розглядом цивільних та господарських справ, справи позовного провадження з розгляду спору майнового характеру, витрати сплачуються в розмірі 120 грн. на р/р 31211259700132 отримувач УДК у Романівському районі, код ЗКПО 22062734 , банк отримувача ГУДКУ у Житомирській області, МФО 811039.

- в позовній заяві не зазначені докази, що підтверджують кожну обставину зазначену в позові.

Відповідно до ст. 121 ЦПК України, позовна заява подана без додержання вимог, викладених у статті 119,120 ЦПК України підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення недоліків.

Керуючись ст. 121 ЦПК У країни,-

УХВАЛИЛА:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди завданої злочином залишити без руху.

Повідомити позивача про необхідність виправити зазначені недоліки позову в строк до 12 березня 2010 року.

У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк позовну заяву вважати не поданою та повернути позивачам зі всіма доданими до неї документами.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

СудРоманівський районний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення26.02.2010
Оприлюднено30.11.2015
Номер документу53714861
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-143/10

Постанова від 19.02.2024

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Грушицький Андрій Ігорович

Ухвала від 09.01.2023

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Грушицький Андрій Ігорович

Ухвала від 23.12.2022

Цивільне

Касаційний цивільний суд Верховного Суду

Грушицький Андрій Ігорович

Постанова від 06.12.2022

Цивільне

Київський апеляційний суд

Мазурик Олена Федорівна

Ухвала від 22.11.2022

Цивільне

Київський апеляційний суд

Мазурик Олена Федорівна

Ухвала від 18.11.2022

Цивільне

Київський апеляційний суд

Мазурик Олена Федорівна

Ухвала від 07.11.2022

Цивільне

Київський апеляційний суд

Мазурик Олена Федорівна

Ухвала від 01.08.2022

Цивільне

Комунарський районний суд м.Запоріжжя

Піх Ю. Р.

Рішення від 13.10.2010

Цивільне

Центрально-Міський районний суд м.Кривого Рогу

Чумак Н. О.

Рішення від 13.10.2010

Цивільне

Центрально-Міський районний суд м.Кривого Рогу

Чумак Н. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні