У Х В А Л А
20 листопада 2015 року м. Київ
Суддя Верховного Суду України Терлецький О.О., перевіривши заяву державної податкової інспекції в Оболонському районі Головного управління ДФС у місті Києві (далі - ДПІ) про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 6 жовтня 2015 року в справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю Металспецбуд до ДПІ про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,
в с т а н о в и в:
До Верховного Суду України надійшла заява ДПІ про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 6 жовтня 2015 року у зазначеній справі.
Відповідно до частини другої статті 239 2 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС) суддя-доповідач ухвалою від 23 жовтня 2015 року відмовив ДПІ у задоволенні клопотання про звільнення від сплати судового збору, а заяву залишив без руху та надав строк до 13 листопада 2015 року для усунення її недоліків.
17 листопада 2015 року заявником на виконання вимог зазначеної ухвали надіслано матеріали, проте недоліки, зазначені в ухвалі не усунуто, зокрема, до заяви не додано документ про сплату судового збору.
Оскільки заяву подано без додержання вимог статей 239 та 239 1 КАС, то вона підлягає поверненню заявнику відповідно до пункту 1 частини четвертої статті 239 2 КАС.
З урахуванням наведеного та керуючись статтею 239 2 Кодексу адміністративного судочинства України,
у х в а л и в:
Заяву державної податкової інспекції в Оболонському районі Головного управління ДФС у місті Києві про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 6 жовтня 2015 року в справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю Металспецбуд до державної податкової інспекції в Оболонському районі Головного управління ДФС у місті Києві про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, разом із доданими до неї матеріалами повернути заявнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Верховного Суду України О.О. Терлецький
Суд | Верховний Суд України |
Дата ухвалення рішення | 20.11.2015 |
Оприлюднено | 25.11.2015 |
Номер документу | 53737897 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Верховний Суд України
Терлецький О.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні