2/263/3911/2015
УХВАЛА
про забезпечення позову
24 листопада 2015 року Суддя Жовтневого районного суду м. Маріуполя Донецької області ОСОБА_1, розглянувши заяву ОСОБА_2 про забезпечення позову,-
ВСТАНОВИВ:
22 жовтня 2015 року позивачка звернулась до суду з позовом до ОСОБА_3, ОСОБА_4 про визнання спадкового договору та заповіту недійсним, виключення відомостей з державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію угод із Спадкового реєстру України .
Ухвалою суду від 23 жовтня 2015 року відкрито провадження у справі.
24 листопада 2015 року від позивача надійшла заява про забезпечення позову, в якій вона просить суд накласти арешт та заборонити відчудження, передачу в заставу та здачу в оренду 24/100 частки будинку №4, по вул. Малофонтанній, в м. Маріуполі та заборонити вчиняти нотаріальні дії відносно 76/100 часток будинку №4, по вул. Малофонтанній, в м. Маріуполі після смерті ОСОБА_5, померлого 17.05.2015 року.
Ознайомившись із заявою, матеріалами позовної заяви, суд вважає, що заяву про забезпечення позову слід задовольнити.
Згідно із ст.60 ЦПК України кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків, встановлених статтею 61 цього Кодексу. Докази подаються сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі.
Відповідно до ст. 151 ЦПК України суд за заявою осіб, які беруть участь у справі, може вжити, передбачені цим Кодексом, заходи забезпечення позову. Забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду. Згідно з вимогами ч.3 ст. 152 ЦПК України, види забезпечення позову мають бути співмірними із заявленими позивачем вимогами.
Відповідно до п.1 ч.1 ст. 152 ЦПК України, позов забезпечується накладенням арешту на майно або грошові кошти, що належать відповідачеві і знаходяться у нього або в інших осіб.
Згідно п. 2 ч. 1 ст. 152 ЦПК України, позов забезпечується забороною вчиняти певні дії.
Згідно ч. 6 ст.153 ЦПК України залежно від обставин справи суд може забезпечити позов повністю або частково.
Враховуючи викладене, а також те, що невжиття заходів забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення, суд приходить до висновку про необхідність задоволення заяви про забезпечення позову.
З урахуванням наведеного, керуючись ст.ст. 60, 151-153 ЦПК України,-
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_2 про забезпечення позову– задовольнити.
Накласти арешт заборонивши відчуження, передачу в заставу та здачу в оренду 24/100 частки будинку 4, яка розташована по вул. Малофонтанній в м. Маріуполі.
Заборонити Приватному нотаріусу Маріупольського міського нотаріального округу Донецької області ОСОБА_6 та Першій Маріупольської державної нотаріальної конторі видавати свідоцтва про право на спадщину та вчиняти дії, спрямовані на оформлення права на спадщину, 76/100 частки будинку №4, по вул. Малофонтанній, в м. Маріуполі, яка відкрилася після смерті ОСОБА_5, померлого 17.05.2015 року.
Копію ухвали для виконання направити до Реєстраційної служби службі Маріупольського міського управління юстиції Донецької області, Приватного нотаріусу Маріупольського міського нотаріального округу Донецької області ОСОБА_6, Першої Маріупольської державної нотаріальної контори.
Ухвала про забезпечення позову виконується негайно в порядку, встановленому для виконання судових рішень. Оскарження ухвали не зупиняє її виконання.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня її проголошення.
Суддя Н.П. Кір`якова
Суд | Жовтневий районний суд м.Маріуполя |
Дата ухвалення рішення | 24.11.2015 |
Оприлюднено | 01.12.2015 |
Номер документу | 53793677 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Жовтневий районний суд м.Маріуполя
Кір'якова Н. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні