ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
Господарський суд Чернігі вської області
14000 м. Чернігів, проспект Миру 20 Тел. 7-99-18, факс 7-44-62
УХВАЛА
"23" лютого 2009 р. Справа № 9/130б/48 б/38 б/7б
Кредитор: Фізична особ а ОСОБА_1, АДРЕСА_1 ,03179, поштова адреса; АДРЕСА_2
Боржник: Відкрите акці онерне товариство "Новгород- Сіверський м'ясокомбінат”, к од ЄДРПОУ 00444406, вул. Залінійна, 31 , м. Новгород-Сіверський, Черні гівська область,16000
Про визнання божника банк рутом
Суддя С.М. Івченко
ПРЕДСТАВНИКИ СТОРІН: не викликались
В межах справи про б анкрутство Відкритого акці онерного товариства “Новгор од - Сіверський м”яокомбіна т” Державною податковою інс пекцією у Новгород-Сіверсько му районі ( вул.К.Маркса,24, м.Н.-С іверський,16000), подано заяву пр о поточні грошові вимоги у сумі 9495,92грн..
Постановою суду від 26. 06.2007р. боржника визнано банкрут ом, відкрито ліквідаційну пр оцедуру, ліквідатором призна чено арбітражного керуючого Пчелінцеву Ірину Вікторів ну (ліцензія Мінекономіки та з питань європейської інт еграції України НОМЕР_1 в ід 24.02.05, АДРЕСА_3, тел. НОМЕ Р_2, НОМЕР_3, НОМЕР_4).
Ухвалою господарського с уду від 12 грудня 2008р. продовжен о ліквідпроцедуру банкрута д о 28.02.09 р.
Ухвалою від 17.02.09р. на 26.02.09р. призначено судове засі дання по розгляду заяв про п оточні грошові вимоги.
Враховуючи зазначене, гос подарський суд вважає за нео бхідне прийняти заяву Держав ної податкової інспекції у Новгород-Сіверському район і з зобов' язанням ліквідат ора розглянути дану заяву та надати суду і заявнику письм ове повідомлення про визнанн я чи відхилення заявлених ви мог із зазначенням підстав, а також призначити судове з асідання по розгляду заяви цього кредитора.
Керуючись ст.ст. 23, 24 Закону Ук раїни “Про відновлення плато спроможності боржника або ви знання його банкрутом”, ст.86 Г осподарського процесуально го кодексу України, суд -
У Х В А Л И В:
1. Заяву Державної по даткової інспекції у Новго род-Сіверському районі про п оточні грошові вимоги прий няти. Зобов' язати ліквідато ра розглянути та повідомити письмово суд і заявника про р езультати розгляду заяви.
2. Призначити на 26 люто го 2009р. на 15 год. судове засід ання по розгляду поточних вимог кредиторів (зал №34).
3. Явку ліквідатора в изнати обов"язковою, предст авників кредиторів- за можл ивості.
Суддя С.М. Івченко
Суд | Господарський суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 23.02.2009 |
Оприлюднено | 26.01.2011 |
Номер документу | 5381862 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Чернігівської області
Iвченко С.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні