Постанова
від 06.08.2010 по справі 3-1098/10
ПРИАЗОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

справа № 3-1098/10р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 серпня 2010 року сел. Приазовське

Суддя Приазовського районного суду Запорізької області Ковальова Ю.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали про адміністративне правопорушення, що надійшли з Приазовського національного природного парку відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, тимчасово не працюючого, мешкаючого в с. Гірсівка Приазовського району Запорізької області, вул. Кірова, 48

ВСТАНОВИВ:

16 липня 2010 року начальником відділу Приазовського національного природного парку Аліханяном Арменом Місаковічем складено протокол про адміністративне правопорушення № 000111 відносно ОСОБА_1, який 16 липня 2010р. о 12 год. 30 хв. На території гідрологічного заказника Молочний лиман район с. Дунаївка здійснював протизаконний лов риби ямпером, риби виловлено не було, що є порушенням режиму Приазовського національного природного парку, ст. 7,63 Закону України «Про тваринний світ», ст. 20.21,64 Закону України «Про природний заповідний фонд України».

У судовому засіданні ОСОБА_1 пояснив, що дійсно у зазначений в протоколі день та час ОСОБА_2, який представився як начальник відділу Приазовського національного природного парку було складено протокол про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1. за незаконний вилов риби. Про існування такої установи як Приазовський національний природний парк ОСОБА_1 вперше почув під час складання протоколу. Про межі цього парку та територію, яка входить до складу парку та гідрологічного заказника Молочний лиман він обізнаний не був. Риби ним виловлено не було. Вважає, що у його діях відсутні ознаки правопорушення, передбаченого ст. 91 КУпАП, а при наявності для того підстав, можуть вбачатися ознаки правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 85 КУпАП. Вважає також, що територія Приазовського національного парку та гідрологічного заказника Молочний лиман у встановленому порядку не визначена, її межі не встановлені та не оформлені відповідними межовими знаками на місцевості, нормативно-правові акти, якими регулюється діяльність парку та повноваження його посадових осіб у встановленому законом порядку не доведені до відома населення, тому підстав вважати, що вилов риби ним здійснювався саме на території, яка на визначених законодавством підставах є територією Приазовського національного природного парку та гідрологічного заказника Молочний лиман, немає.

Відповідно до ст. 251 КУпАП - доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.

Відповідно до п.1.9 Положення про Приазовський національний природний парк, затвердженого Наказом Мінохоронприроди № 143 від 26.03.2010р. - межі парку встановлюються в натурі, оформлюються відповідними знаками та інформаційними матеріалами, наносяться на відповідний планово-картографічний матеріал органів Держкомзему України, відображаються у відповідних формах державної статистичної звітності з кількісного обліку земель (форма 6-зем) та землевпорядній документації.

В матеріалах справи відсутні відомості щодо встановлення меж парку, гідрологічного заказника Молочний лиман, щодо наявності інформаційного матеріалу, на підставі якого особа могла дізнатися про своє перебування на території Приазовського національного парку гідрологічного заказника Молочний лиман.

Суд вважає, що посадовою особою, яка склала протокол про адміністративне правопорушення, не доведено факт вилову ОСОБА_1 риби саме в межах гідрологічного заказника Молочний лиман, не розкрито в чому саме полягає порушення вимог режиму Приазовського національного природного парку.

Суд вважає, що за визначених законом умов, в діях ОСОБА_1 можуть міститися ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 85 КУпАП, а не правопорушення, передбаченого ст. 91 КУпАП.

Таким чином, суд дійшов висновку про відсутність в діях ОСОБА_1 ознак адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 91 Кодексу України про адміністративне правопорушення.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 247,276-280, 283 КУпАП України, суд

П О С Т А Н О В И В:

Адміністративну справу відносно ОСОБА_1 за ст. 91 Кодексу України про адміністративне правопорушення - закрити в зв»язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Знаряддя лову, вентерь, ячійка 6,5 мм, довжиною 2,0 м зеленого кольору, капронову, яка знаходиться на зберіганні у приватному підприємстві «Невід», повернути ОСОБА_1 за належністю.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга подається до Запорізького апеляційного суду через Приазовський районний суд Запорізької області.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку оскарження (опротестування) цієї постанови.

СУДДЯ Ю.В.Ковальова

СудПриазовський районний суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення06.08.2010
Оприлюднено04.12.2015
Номер документу53883973
СудочинствоАдмінправопорушення

Судовий реєстр по справі —3-1098/10

Постанова від 13.04.2010

Адмінправопорушення

Жовтневий районний суд м.Маріуполя

Шатілова Л. Г.

Постанова від 21.06.2010

Адмінправопорушення

Шосткинський міськрайонний суд Сумської області

Постанова від 12.11.2010

Адмінправопорушення

Орджонікідзевський міський суд Дніпропетровської області

Чаплицький В. В.

Постанова від 04.11.2010

Адмінправопорушення

Бучацький районний суд Тернопільської області

Гордєєв В. О.

Постанова від 25.10.2010

Адмінправопорушення

Гуляйпільський районний суд Запорізької області

Чемолосова С. П.

Постанова від 09.11.2010

Адмінправопорушення

Ічнянський районний суд Чернігівської області

Головченко М. М.

Постанова від 29.09.2010

Адмінправопорушення

Яготинський районний суд Київської області

Бурзель Ю. В.

Постанова від 31.03.2010

Адмінправопорушення

Біляївський районний суд Одеської області

Груца Є. Є.

Постанова від 24.03.2010

Адмінправопорушення

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Кузьмін М. В.

Постанова від 06.08.2010

Адмінправопорушення

Приазовський районний суд Запорізької області

Ковальова Ю. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні