СОСНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЧЕРКАС

УХВАЛА

У К Р А Ї Н А

СОСНІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ЧЕРКАСИ

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про тимчасовий доступ до речей і документів

Справа номер 712/13073/15-к

Номер провадження 14-кс/712/5272/15

місто Черкаси 26 листопада 2015 року

Слідчий суддя Соснівського районного суду м. Черкаси Грабовий П.С, за участю прокурора прокуратури м. Черкаси ОСОБА_1, розглянувши винесене в кримінальному провадженні № 32014250000000145 від 05.11.2014 прокурором прокуратури м. Черкаси ОСОБА_1 про тимчасовий доступ до речей, що містять охоронювану законом таємницю,-

В С Т А Н О В И В :

Службові особи ПП «Кратос-Гранд» (код за ЄДРПОУ 39015627) в розділі ІІ «Податковий кредит» додатку 5 до податкових декларацій з ПДВ за період з 01.06.2014р. по 30.09.2014р. зазначили взаємодію з СГД, що мають ознаки фіктивності - ПП «Хілтон Тайм» (код ЄДРПОУ 38679764), ТОВ «Фленкер-Ф» (код ЄДРПОУ 38857644) та ПП «Медагроекспорт» (код ЄДРПОУ 38718609) з правом віднесення до складу податкового кредиту загальної суми податку на додану вартість в розмірі 3 270 160 грн., за рахунок якої відповідно в подальших ланцюгах постачання сформовано безпідставний податковий кредит платникам реального сектору економіки.

В реєстрі податкових накладних, які повинні бути виписані ПП «Хілтон Тайм», ТОВ «Фленкер-Ф» та ПП «Медагроекспорт» своїм контрагентам-покупцям, в тому числі і ПП «Кратос-Гранд», не зареєстровано. Податкові розрахунки сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, i сум утриманого з них податку (Форма № 1 ДФ) до ДПІ по місцю реєстрації даними підприємствами не подавалися, що свідчить про відсутність у штаті найманих працівників.

В свою чергу службові особи ПП «Кратос-Гранд» у виписаних в перевіряємий період податкових накладних, які реєструвалися в реєстрі податкових накладних, зазначали різноманітні об'єми та номенклатуру виконання робіт та надання послуг, а саме це консалтингові та інжинірингові послуги, юридичні послуги, будівельно-монтажні роботи, роботи з розроблення ґрунту та влаштування бетонної підготовки, монтаж системи опалення, водопроводу та каналізації, ремонт пошкоджених кабельних ліній 0,4-10 кВ із заміною дефектних ділянок, модернізація внутрішніх мереж системи відеоспостереження, системи охоронної сигналізації, системи контролю доступу, монтаж внутрішніх мереж системи відеоспостереження та системи контролю доступу та системи охоронної сигналізації, налаштування серверів систем відеоспостереження, відновлення програмного забезпечення серверів системи контролю доступу до об'єктів, ремонт та відновлення працездатності серверів відеоспостереження, монтажні роботи, виготовлення щитів, будівництво УППГ Олефіровка Миргородського району Полтавської області, роботи по монтажу та пусконалагодженню системи протипожежної автоматики, що відповідно потребує кваліфікованих трудових ресурсів, відповідної ліцензованої діяльності, наявності необхідних дозволів уповноважених державних органів, виробничого та технічного обладнання, машин, іншої техніки, які, як у самого ПП «Кратос-Гранд» так і ПП «Хілтон Тайм», ТОВ «Фленкер-Ф» та ПП «Медагроекспорт» відсутні.

В ході досудового розслідування з метою встановлення наявності чи відсутності факту здійснення фіктивних господарських операцій виникла необхідність у вивченні бухгалтерської документації, складеної ТОВ «Полюс-Люкс» (код ЄДРПОУ 38668747) в ході здійснення господарської діяльності за 2014 рік. Встановити факт ведення нікчемної (недійсної) первинної фінансово-господарської та бухгалтерської документації можливо лише шляхом вилучення вказаних документів ТОВ «Полюс-Люкс» (код ЄДРПОУ 38668747), а саме, договорів укладених з ПП «Кратос-Гранд» (код ЄДРПОУ 39015627), накладних, рахунків-фактур, актів, що підтверджують переміщення матеріальних цінностей, актів виконаних робіт, видаткові та прибуткові касові ордери, платіжні доручення, документація що підтверджує оприбуткування готівкових коштів на підприємстві та інших первинних бухгалтерських документів за період функціонування підприємства.

Беручи до уваги вищевикладене, з метою встановлення осіб, причетних до скоєння даного злочину, а також враховуючи відсутність можливості отримати необхідні відомості в інший спосіб, та враховуючи, що в матеріалах провадження достатньо підстав вважати, що вказана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин в кримінальному провадженні, прокурор просить надати дозвіл на тимчасовий доступ до оригіналів вказаних документів, з можливістю їх вилучення.

Заслухавши доводи прокурора, суд приходить до висновку, що дане клопотання підлягає до задоволення, так як зазначені документи можуть мати значення для встановлення істини у вказаному кримінальному провадженні, керуючись ст.ст. 131, 132, 159-164 КПК України, -

У Х В А Л И В:

Клопотання прокурора прокуратури міста Черкаси ОСОБА_1Ю - задовольнити.

Надати дозвіл на тимчасовий доступ з можливістю вилучення оригіналів бухгалтерських документів, ТОВ «Полюс-Люкс» (код ЄДРПОУ 38668747, пров. Рози Люксембург, 27, м. Черкаси), а саме, договорів укладених з ПП «Кратос-Гранд» (код ЄДРПОУ 39015627), накладних, рахунків-фактур, актів, що підтверджують переміщення матеріальних цінностей, актів виконаних робіт, видаткові та прибуткові касові ордери, платіжні доручення, документація що підтверджує оприбуткування готівкових коштів на підприємстві та інших первинних бухгалтерських документів за період функціонування підприємства, з можливістю вилучення вказаних документів в ТОВ «Полюс-Люкс».

Виконання ухвали покласти на прокурора прокуратури м. Черкаси ОСОБА_1 або ОУ ДПІ у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області за його дорученням.

Ухвала оскарженню не підлягає і діє протягом 30 днів з моменту її ухвалення.

Слідчий суддя Грабовий П.С.

Дата ухвалення рішення 26.11.2015
Зареєстровано 04.12.2015
Оприлюднено 09.12.2015

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону