ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
======================================================================
УХВАЛА
07 грудня 2015 року Справа № 915/2016/15
м. Миколаїв
Суддя господарського суду Миколаївської області Ржепецький В.О., розглянувши заяву кредиторів:
1. Дочірнього підприємства «Золотоніський комбікормовий завод», код ЄДРПОУ 35002242, вул. Обухова, 66-Б, м. Золотоноша, Черкаська область, 19700, поштова адреса: вул. Героїв Дніпра, 7, к. 171, м. Черкаси, 18005
2. Товариства з обмеженою відповідальністю «Деметра», код ЄДРПОУ 32328876, АДРЕСА_1, 49000
3. Товариства з обмеженою відповідальністю «ОСОБА_1 АНІМАЛЬ УКРАЇНА», код ЄДРПОУ 34293400, вул. В.Хвойки, 18/14, корп.. 1, оф. 301-303, м. Київ, 04080
боржник: Приватне підприємство «ЕВРО-ВЕТ», код ЄДРПОУ 35489425, вул. Димова, 74, м. Миколаїв, 54046
про порушення справи про банкрутство
встановив:
03.12.2015 кредиторами подано до господарського суду Миколаївської області заяву про порушення справи про банкрутство боржника, який має безспірну кредиторську заборгованість в розмірі більше 300 мінімальних заробітних плат, яка не задоволена протягом трьох місяців.
Розглянувши матеріали заяви, суд дійшов висновку про повернення її без розгляду на підставі наступного.
Частина 1 ст. 2 Закону України В«Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутомВ» (далі - Закон) встановлює, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.
Частиною 1 ст. 11 Закону встановлено, що заява про порушення провадження у справі про банкрутство подається боржником або кредитором у письмовій формі та повинна містити: найменування господарського суду, до якого подається заява; ім'я або найменування боржника, його місцезнаходження або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи та реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності); ім'я або найменування кредитора, його місцезнаходження або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи та реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності); виклад обставин, що є підставою для звернення до суду; перелік документів, що додаються до заяви.
Відповідно до ч. ч. 2, 7 ст. 11 Закону, до заяви кредитора про порушення справи про банкрутство додаються: докази сплати судового збору, крім випадків, коли згідно із законом він не підлягає сплаті; довіреність чи інший документ, що засвідчує повноваження представника, якщо заяву підписано представником; докази того, що сума безспірних вимог кредитора (кредиторів) сукупно становить не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, якщо інше не передбачено цим Законом; рішення суду про задоволення вимог кредитора, що набрало законної сили; відповідна постанова органу державної виконавчої служби про відкриття виконавчого провадження з виконання вимог кредитора; докази того, що сума вимог кредитора (кредиторів) не забезпечена повністю заставою майна боржника (за наявності застави). До заяви кредитора повинно бути додано копію виконавчого документа та докази надсилання боржнику копії заяви і доданих до неї документів.
Додані до заяви докази, зокрема, рішення судів про задоволення вимог кредиторів, що набрали законної сили; постанови органів державної виконавчої служби про відкриття виконавчих проваджень з виконання вимог кредиторів стосуються Приватного підприємства «Артбудінвест».
При цьому, кредиторами до заяви не додано належних доказів на підтвердження зміни Приватним підприємством «Артбудінвест» своєї назви, що унеможливлює встановлення господарським судом обставин, з якими ч. 3 ст. 10 Закону пов'язує порушення провадження у справі про банкрутство, і які у відповідності до положень ч. 1 ст. 15 Закону, підлягають доведенню кредитором (кредиторами) на момент звернення із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство.
Відповідно до ч. 1 ст. 15 Закону, господарський суд не пізніше п'яти днів з дня надходження до господарського суду заяви про порушення справи про банкрутство повертає її та додані до неї документи без розгляду, зокрема, якщо: заява не відповідає змісту вимог, зазначених у цьому Законі, з інших підстав, передбачених статтею 63 Господарського процесуального кодексу України, з урахуванням вимог цього Закону.
Повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущеного порушення.
Відповідно до ч. 1 ст. 7 Закону України «Про судовий збір» сплачена сума судового збору повертається за ухвалою суду в разі повернення заяви або скарги.
Керуючись ст. 11, ч. 1 ст. 15 Закону України В«Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутомВ» , ст. 7 Закону України «Про судовий збір», п. 3 ч. 1 ст. 63, ст. 86 ГПК України, господарський суд -
УХВАЛИВ:
1. Заяву та додані до неї документи повернути Дочірньому підприємству «Золотоніський комбікормовий завод» без розгляду.
2. Повернути Дочірньому підприємству «Золотоніський комбікормовий завод» (код ЄДРПОУ 35002242) зі спеціального фонду Державного бюджету України судовий збір в розмірі 3654,00 грн., сплачений за платіжним дорученням №15 від 01.12.2015, судовий збір в розмірі 2436,00 грн., сплачений за платіжним дорученням №16 від 01.12.2015, судовий збір в розмірі 6090,00 грн. сплачений за платіжним дорученням №17 від 01.12.2015, за подання заяви про порушення справи про банкрутство.
Суддя В.О.Ржепецький
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 07.12.2015 |
Оприлюднено | 14.12.2015 |
Номер документу | 54128139 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Ржепецький В.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні