ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
20 жовтня 2015 року Житомир Справа № 806/2408/15
Категорія 8.4.3
Житомирський окружний адміністративний суд у складі:
головуючої - судді Липи В.А.
розглянувши у письмовому провадженні в м. Житомирі заяву Бердичівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області про виправлення описки у постанові суду від 30.07.2015 по адміністративній справі № 806/2408/15 за позовною заявою Бердичівської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області до Приватного підприємства "Велес Україна" про припинення юридичної особи.
в с т а н о в и в:
У червні 2015 року Бердичівська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області звернулась до адміністративного суду з позовною заявою, в якій просила припинити юридичну особу -Приватне підприємство "Велес Україна".
30 липня 2015 року судом винесено постанову якою позов задоволено, припинено юридичну особу - Приватне підприємство "Велес Україна".
Бердичівська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області звернулась до суду із заявою про виправлення описки у постанові суду, оскільки невірно зазначено ідентифікаційний код відповідача.
Представники сторін у судове засідання не з'явились, а тому суд вважає за можливе вирішити питання про виправлення описки у порядку письмового провадження.
Відповідно до ч.1 ст.169 КАС України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Частина друга статті 169 КАС України встановлює що питання про внесення виправлень у судове рішення вирішується судом у порядку письмового провадження. Лише в разі необхідності присутності осіб, які беруть участь у справі, справа за ініціативою судді може розглядатися у судовому засіданні.
Зазначена позиція суду ґрунтується на правовій позиції Вищого адміністративного суду викладеній у Постанові Пленуму Вищого адміністративного суду №7 від 20.05.2013 року.
Судом встановлено, що у постанові Житомирського окружного адміністративного суду від 30.07.2015 по вказаній справі суд допустив помилку, а саме невірно зазначив ідентифікаційний код, а саме: "34065736"замість "36911097".
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне виправити помилку у постанові суду від 30.07.2015.
На підставі викладеного та керуючись статтею 169 КАС, суд -
у х в а л и в:
Заяву задовольнити.
Виправити у постанові суду від 30.07.2015 помилку, вказати ідентифікаційний код відповідача - "36911097".
Ухвала набирає законної сили після закінчення строків подання апеляційної скарги.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Житомирський окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя В.А. Липа
Суд | Житомирський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 20.10.2015 |
Оприлюднено | 14.12.2015 |
Номер документу | 54163448 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Липа Володимир Анатолійович
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Липа Володимир Анатолійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні