Справа № 755/21640/15-ц
Ухвала
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"08" грудня 2015 р. суддя Дніпровського районного суду м. Києва Ластовка Н.Д., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Славутич 7» до ОСОБА_1, Товариства з обмеженою відповідальністю «Оптика-Люкс», Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтерфарм», Дарницької районної в м. Києві ради, Товариства з обмеженою відповідальністю «ХамстерКлаб» про виділ майна в натурі та припинення права спільної часткової власності,-
в с т а н о в и в :
Позивач ТОВ «Славутич 7» звернувся до суду з позовною заявою про виділ майна в натурі та припинення права спільної часткової власності.
Згідно ст. 122 ЦПК України, суддя відкриває провадження у цивільній справі не інакше як на підставі заяви, поданої і оформленої в порядку, встановленому ЦПК України.
Вивчивши матеріали поданої позовної заяви, вважаю, що позовна заява не відповідає вимогам цивільного процесуального законодавства України, виходячи з наступного.
Відповідно до ст.1 Цивільного процесуального кодексу України завданнями цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтереси юридичних осіб, інтересів держави.
За нормою статті 4 Цивільного процесуального кодексу України визначено, що здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законами України.
Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 119 ЦПК України у позовній заяві має бути зазначено ім'я (найменування) позивача та відповідача, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі.
Відповідно до ч.1 ст. 109 Цивільного процесуального кодексу України позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.
Як вбачається з позовної заяви, у ній не зазначено адреси місця проживання (перебування) відповідача ОСОБА_1.
Таким чином, позивач повинен надати до суду позовну заяву для суду та відповідача із зазначенням у ній адреси місця проживання (перебування) відповідача ОСОБА_1.
За нормами ст.121 Цивільного процесуального кодексу України, передбачено наслідки подання позовної заяви, що не відповідає вимогам ст.ст. 119 Цивільного процесуального кодексу України, суд,-
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Славутич 7» до ОСОБА_1, Товариства з обмеженою відповідальністю «Оптика-Люкс», Товариства з обмеженою відповідальністю «Інтерфарм», Дарницької районної в м. Києві ради, Товариства з обмеженою відповідальністю «ХамстерКлаб» про виділ майна в натурі та припинення права спільної часткової власності залишити без руху.
Надати позивачу Публічному акціонерному товариству «Банк «Фінанси та кредит» строк для усунення недоліків, який не може перевищувати три дні з дня отримання позивачем копії ухвали.
У разі невиконання ухвали суду у встановлений строк позовна заява буде вважатися неподаною і повернута позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СУДДЯ
Суд | Дніпровський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 08.12.2015 |
Оприлюднено | 15.12.2015 |
Номер документу | 54240694 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Дніпровський районний суд міста Києва
Ластовка Н. Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні