Постанова
від 10.03.2010 по справі 3-162/2010
ПОКРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Покровський районний суд Дніпропетровської області

смт. Покровське, вул. К. Маркса, 134, 53600, (05638) 2-16-69

Справа № 3-162/2010 р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 березня 2010 року суддя Покровського районного суду Дніпропетровської області Лукінова К.С. розглянувши матеріали, які надійшли з Державтоінспекції ВДАІ для обслуговування Покровського району, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працює, мешкає в смт. Покровське, вул.. Кірова, 305 а, Покровського району Дніпропетровської області, -

за ст.130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення -

встановила:

10.02.2010 року о 09.50 год. по вул. Леніна, 256, в смт. Покровське, водій ОСОБА_1 керував скутером Вістон, з явними ознаками алкогольного сп'яніння (запах алкогольного сп'яніння з ротової порожнини, нечітка мова). На вимогу працівників міліції, в присутності двох свідків відмовився пройти у встановленому порядку медогляд для встановлення стану алкогольного сп'яніння.

В судове засідання 10.03.2010 року правопорушник з'явився. Вину свою визнав та пояснив, що в Покровському МРЕВ він отримав посвідчення водія з відкритими категоріями А, В, С, крім того, він 10.02.2010 року о 09.50 год. по вул. Леніна, 256, в смт. Покровське, керував скутером Вістон, в стані алкогольного сп'яніння. Але як зазначає ОСОБА_1 він ніде не працює, грошових коштів для сплати штрафу в нього не має.

Вина правопорушника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення АЕ № 058323 від 10.02.2010 року та поясненням.

Суддя вважає, що в діях ОСОБА_1 має місце адміністративне правопорушення, яке передбачене ст. 130 ч.1 КпАП України, як відмова особи, яка керує транспортним засобом від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп'яніння.

Таким чином, виконуючи завдання провадження у справах про адміністративні правопорушення (ст. 245 КУпАП), обираючи вид і міру стягнення, враховуючи нехтування обов'язками водія, яке свідчить про явно зневажливе ставлення порушника до них, характеризуючи проступок грубим порушенням правил користування спеціальним правом, що є підставою для призначення визначеного ст. 30 КУпАП виду стягнення, та всі інші зазначені ст. 33 КУпАП обставини, накладаю відповідно до ст.ст. 30, 130 КУпАП стягнення, яке відповідає вимогам ст. 23 КУпАП, будучи достатнім і необхідним для виховання особи.

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, а також обставини, що обтяжують та пом'якшують вину правопорушника, його матеріальний стан, вважаю можливим притягнути його до адміністративної відповідальності у вигляді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів, оскільки такий вид адміністративного стягнення для правопорушника ОСОБА_1 є достатнім і необхідним для його виховання.

В зв'язку з вищенаведеним і керуючись ст.ст. 221, 283-288 Кодексу України про адміністративні правопорушення -

постановила:

ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 130 ч.1 КУпАП, притягнувши його до адміністративної відповідальності у вигляді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів строком на 2(два) роки.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Дніпропетровської області, або через протест прокурора.

Суддя К.С. Лукінова

СудПокровський районний суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення10.03.2010
Оприлюднено17.12.2015
Номер документу54310156
СудочинствоАдмінправопорушення

Судовий реєстр по справі —3-162/2010

Постанова від 22.01.2010

Адмінправопорушення

Енергодарський міський суд Запорізької області

Пахоменко Олег Геннадійович

Постанова від 14.05.2010

Адмінправопорушення

Болехівський міський суд Івано-Франківської області

Поляниця М.М. М. М.

Постанова від 05.02.2010

Адмінправопорушення

Київський районний суд м. Полтави

Куліш Ю. В.

Постанова від 10.03.2010

Адмінправопорушення

Покровський районний суд Дніпропетровської області

Лукінова К. С.

Постанова від 14.01.2010

Адмінправопорушення

Слов'янський міськрайонний суд Донецької області

Мірошниченко Л. Є.

Постанова від 25.02.2010

Адмінправопорушення

Тростянецький районний суд Сумської області

Шевченко В. С.

Постанова від 23.02.2010

Адмінправопорушення

Южноукраїнський міський суд Миколаївської області

Бобровський І. М.

Постанова від 02.04.2010

Адмінправопорушення

Юр'ївський районний суд Дніпропетровської області

Гордієнко К.М.

Постанова від 07.05.2010

Адмінправопорушення

Чернівецький районний суд Вінницької області

Суперсон С. П.

Постанова від 26.02.2010

Адмінправопорушення

Краснолиманський міський суд Донецької області

Мороз Л. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні