ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/34227/14-к

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

25 листопада 2014 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Новак Р.В., при секретарі Лєньовій В.О., за участю сторони кримінального провадження - старшого слідчого Драгунова В.В., представника особи у володінні якої перебувають документи - адвоката Толкачева Я.С., розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання сторони кримінального провадження старшого слідчого в особливо важливих справах другого слідчого відділу слідчого управління Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Драгунова В.В. про тимчасовий доступ до речей і документів та їх вилучення,

В С Т А Н О В И В :

25.11.2014 до провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва Новака Р.В. надійшло клопотання сторони кримінального провадження - старшого слідчого в особливо важливих справах другого слідчого відділу слідчого управління Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Драгунова В.В., за погодженням старшим прокурором у кримінальному провадженні - старшим прокурором першого відділу процесуального керівництва кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України Псюком Р.Й., про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, які перебувають у володінні товариства з обмеженою відповідальністю «НОВИНИ-ТВ» (код ЄДРПОУ 38890410, вул. Адама Міцкевича, 10, кв. 32, м. Київ, 03087), а саме документів на яких зафіксовано відеоматеріали, аудіоматеріали, фотоматеріали, здійснені за період 21 січня 2014 року - по 22 лютого 2014 року щодо подій, які відбувалися у центральній частині міста Києві під час масових акцій цивільних учасників протесту.

Обґрунтовуючи внесене клопотання сторона кримінального провадження - старший слідчий в особливо важливих справах другого слідчого відділу слідчого управління Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Драгунова В.В. вказав, що у провадженні Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України перебуває кримінальне провадження №12014100060000228 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених п.1, 5, 12 ч. 2 ст. 115, ст. 121 та ін. КК України, що внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 22.01.2014.

Слідчий зазначив, що по даному кримінальному провадженні провадяться слідчі дії, в зв'язку з чим виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до речей і документів, які перебувають у володінні товариства з обмеженою відповідальністю «НОВИНИ-ТВ» (код ЄДРПОУ 38890410, вул. Адама Міцкевича, 10, кв. 32, м. Київ, 03087), а саме документів на яких зафіксовано відеоматеріали, аудіоматеріали, фотоматеріали, здійснені за період 21 січня 2014 року - по 22 лютого 2014 року щодо подій, які відбувалися у центральній частині міста Києві під час масових акцій цивільних учасників протесту.

В судовому засіданні прокурор підтримав зазначене клопотання з підстав, в ньому зазначених.

В судовому засіданні представник особи у володінні якої перебувають документи, при вирішенні клопотання, не заперечував проти задоволення клопотання.

Фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів на підставі ч. 1 ст. 107 КПК України не здійснювалась, оскільки таке клопотання не заявлялось.

Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Слідчий суддя, заслухавши пояснення слідчого, дійшов висновку про наявність підстав для надання до речей і документів, які перебувають у володінні товариства з обмеженою відповідальністю «НОВИНИ-ТВ» (код ЄДРПОУ 38890410, вул. Адама Міцкевича, 10, кв. 32, м. Київ, 03087), а саме документів на яких зафіксовано відеоматеріали, аудіоматеріали, фотоматеріали, здійснені за період 21 січня 2014 року - по 22 лютого 2014 року щодо подій, які відбувалися у центральній частині міста Києві під час масових акцій цивільних учасників протесту, оскільки вказана інформація та документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та іншими способами неможливо довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів неможливо.

На підставі викладеного і керуючись ст. 108, ст.ст. 160, 162-164, 166, ст. 309 КПК України, слідчий суддя, -

У Х В А Л И В :

Клопотання сторони кримінального провадження - старшого слідчого в особливо важливих справах другого слідчого відділу слідчого управління Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Драгунова В.В., за погодженням старшим прокурором у кримінальному провадженні - старшим прокурором першого відділу процесуального керівництва кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України Псюком Р.Й. про надання дозволу на тимчасовий доступ до оригіналів документів з можливістю проведення вилучення їх копій - задовольнити.

Надати слідчим слідчої групи Генеральної прокуратури України Драгунову Віталію Вікторовичу, Слісаренку Якову Анатолійовичу, Прохорову Артему Сергійовичу та Манжосову Ярославу В'ячеславовичу тимчасовий доступ, з можливістю вилучення їх копій, до речей та документів, які перебувають у володінні товариства з обмеженою відповідальністю «НОВИНИ-ТВ» (код ЄДРПОУ 38890410, вул. Адама Міцкевича, 10, кв. 32, м. Київ, 03087), а саме документів на яких зафіксовано відеоматеріали, аудіоматеріали, фотоматеріали, здійснені за період 21 січня 2014 року - по 22 лютого 2014 року щодо подій, які відбувалися у центральній частині міста Києві під час масових акцій цивільних учасників протесту

Визначити строк дії ухвали тривалістю один місяць, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

Службовим особам товариства з обмеженою відповідальністю «НОВИНИ-ТВ» надати (забезпечити) тимчасовий доступ до речей і документів, особам, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні та/або оперативним підрозділам органів внутрішніх справ, які здійснюють слідчі (розшукові) дії в кримінальному провадженні за письмовим дорученням слідчого, прокурора та надати їм можливість вилучити зазначені в ухвалі документи.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Р.В. Новак

Підготовлено в 2-х примірниках.

Прим. 1 - справа № 757/ 34227/14-К

Прим. 2 - старший слідчий Драгунов В.В.

Копія - ТОВ «НОВИНИ-ТВ»

Виконавець: Новак Р.В.

25.11.2014

Дата ухвалення рішення 25.11.2014
Зареєстровано 15.12.2015
Оприлюднено 16.12.2015

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 757/34227/14-к

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону