ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

16.12.2015Справа № 910/31481/15 За позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю «Телекомунікаційні Технології»

до : Державного підприємства «Українські екологічні інвестиції», Товариства з обмеженою відповідальністю «Креоген Груп»

про зобов'язання відмінити процедури закупівлі та зобов'язання вчинити певні дії

Суддя Лиськов М.О.

Представники сторін: не викликались

ОБСТАВИНИ СПРАВИ :

14.12.2015 до Господарського суду міста Києва надійшла позовна заява ТОВ «Телекомунікаційні Технології» з вимогами до ДП «Українські екологічні інвестиції», ТОВ «Креоген Груп» про зобов'язання відмінити процедури відкритих торгів та виконати умови договору в натурі.

Ухвалою суду від 16.12.2015 порушено провадження у справі № 910/31481/15 та призначено до розгляду на 13.01.2016.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що в грудні 2015 між Державним підприємством «Українські екологічні інвестиції» , на офіційному сайті Державних закупівель було розміщено ряд оголошень щодо проведення процедур відкритих торгів, предметом яких було здійснення реконструкцій мереж освітлення, зокрема:

1. Реконструкція мереж зовнішнього (вуличного) освітлення:

ЛОТ 1: Реконструкція мереж зовнішнього (вуличного) освітлення із заміною світильників на основі ламп розжарювання на світильники на основі LED технології в м. Сокалі Львівської області;

ЛОТ 2: Реконструкція мереж зовнішнього освітлення в м. Червонограді Львівської області з використанням енергозберігаючих технологій із заміною світильників на основі ламп розжарювання на світильники на основі LED технології;

ЛОТ 3: Реконструкція вуличного освітлення в м. Броди Бродівського району Львівської області із заміною світильників на основі ламп розжарювання на світильники на основі LED технологій (І черга);

ЛОТ 4: Реконструкція мереж зовнішнього (вуличного) освітлення із заміною світильників на основі ламп розжарювання на світильники на основі LED технологій в м. Стрий, Львівської області

ЛОТ 5: Реконструкція мереж вуличного освітлення в м. Коростені, надалі - Процедура закупівлі (оголошення про проведення процедури відкритих торгів № 228166).

Розкриття документації конкурсних торгів призначено на 09.12.2015р. о 13:30 год.

2. Капітальний ремонт систем освітлення із заміною освітлювальних елементів (приладів) на світлодіодні в закладах освіти Оболонської та Деснянської районних в м. Києві державних адміністрацій (56 об'єктів), (оголошення про проведення процедури відкритих торгів № 228168).

Розкриття документації конкурсних торгів призначено на 09.12.2015р. о 17:00 год.

3. Капітальний ремонт систем освітлення із заміною освітлювальних елементів (приладів) на світлодіодні в закладах освіти Голосіївської, Святошинської та Солом'янської районних в м. Києві державних адміністрацій (115 об'єктів), (оголошення про проведення процедури відкритих торгів № 228169).

Розкриття документації конкурсних торгів призначено на 09.12.2015р. о 15:30 год.

4. Капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж шляхом встановлення світлодіодних приладів освітлення в м. Коростень Житомирської області (Лот №1, 2):

ЛОТ 1: Капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж закладів освіти (дошкільних навчальних закладів) шляхом встановлення світлодіодних приладів освітлення в м. Коростень Житомирської області, 23 об'єкта

ЛОТ 2: Капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж закладів культури шляхом встановлення світлодіодних приладів освітлення в м. Коростень Житомирської області, 3 об'єкта, (оголошення про проведення процедури відкритих торгів № 228171).

Розкриття документації конкурсних торгів призначено на 09.12.2015р. о 10:00 год.

5. Капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення (заміна існуючих світильників на світильники на основі LED-технологій) в м. Вінниці (Лівобережний район №1 та №2), (оголошення про проведення процедури відкритих торгів № 228172).

Розкриття документації конкурсних торгів призначено на 09.12.2015р. о 12:00 год.

6. Капітальний ремонт шляхом технічного переоснащення світильників на основі ламп розжарювання на світильники на основі LED технологій для скорочення викидів парникових газів та покращення соціально-економічних умов на 10 об'єктах Одеської області, (оголошення про проведення процедури відкритих торгів № 227509).

Розкриття документації конкурсних торгів призначено на 08.12.2015р. о 10:00 год.

7. Капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення (заміна існуючих світильників на світильники на основі LED-технологій) в м. Вінниці (Правобережний район №1 та №2), (оголошення про проведення процедури відкритих торгів № 227530).

Розкриття документації конкурсних торгів призначено на 08.12.2015р. о 12:00 год.

8. Капітальний ремонт шляхом технічного переоснащення світильників на основі ламп розжарювання на світильники на основі LED технологій для скорочення викидів парникових газів та покращення соціально-економічних умов у м. Ізмаїл Одеської області, (оголошення про проведення процедури відкритих торгів № 227532).

Розкриття документації конкурсних торгів призначено на 08.12.2015р. о 15:30 год.

9. Капітальний ремонт систем освітлення із заміною освітлювальних елементів (приладів) на світлодіодні в закладах освіти Дарницької та Дніпровської районних в м. Києві державних адміністрацій (99 об'єктів), (оголошення про проведення процедури відкритих торгів № 227533).

Розкриття документації конкурсних торгів призначено на 08.12.2015р. о 14:00 год.

10. Капітальний ремонт шляхом технічного переоснащення світильників на світильники на основі LED технологій для скорочення викидів парникових газів та покращення соціально-економічних умов (ЛОТ №1, 2, 3, 4):

ЛОТ 1: Капітальний ремонт шляхом технічного переоснащення світильників на основі ламп розжарювання на світильники на основі LED технологій для скорочення викидів парникових газів та покращення соціально-економічних умов на 11 об'єктах Запорізької області

ЛОТ 2: Капітальний ремонт шляхом технічного переоснащення світильників на світильники на основі LED технологій для скорочення викидів парникових газів та покращення соціально-економічних умов на 11 об'єктах Івано-Франківської області

ЛОТ 3: Капітальний ремонт шляхом технічного переоснащення світильників на світильники на основі LED технологій для скорочення викидів парникових газів та покращення соціально-економічних умов в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області (територіальна зона № 3)

ЛОТ 4: Капітальний ремонт шляхом технічного переоснащення світильників на світильники на основі LED технологій для скорочення викидів парникових газів та покращення соціально-економічних умов в м. Слов'янськ Донецької області, надалі - Процедура закупівлі (оголошення про проведення процедури відкритих торгів № 227547).

Розкриття документації конкурсних торгів призначено на 08.12.2015р. о 17:00 год.

З метою прийняття участі у вказаних вище відкритих торгах, між Позивачем та ТОВ «Креоген Груп» 09.12.2015 року було укладено Договір №09/15-12 про надання послуг, відповідно до якого Відповідач -2 зобов'язаний надати Позивачу консультаційні послуги стосовно участі у вищевказаних відкритих торгах, а також здійснити аналіз документації конкурсних торгів на предмет відповідності такої документації чинному законодавству України, зокрема ст. 16 Закону України «Про здійснення державних закупівель» а також на предмет наявності у вказаній документації умов, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.

На виконання умов вищевказаного договору, Відповідач-2 листом №1 від 09.12.2015 року повідомив Позивача, що за наслідками дослідження документації конкурсних торгів жодних невідповідностей чинному законодавству України Відповідачем - 2 не виявлено, документація конкурсних торгів не містить умов, що обмежують конкуренцію та призводить до дискримінації учасників.

Проте, як стверджує Позивач, вказана вище документація містить дискримінаційні умови проведення, зокрема в частині неправильного визначення предмету закупівлі, кваліфікаційних критеріїв, встановлених ст. 16 Закону України «Про здійснення державних закупівель» , та в частині критеріїв оцінки.

Крім позову, до суду від позивача надійшла заява про вжиття заходів забезпечення позову шляхом заборони Державному підприємству «Українські екологічні інвестиції» (03035, м. Київ, вул. Митрополита В. Липківського, 35, Код ЄДРПОУ: 33312212) приймати та розглядати пропозиції конкурсних торгів, надавати будь яким особам документацію конкурсних торгів, визначати та укладати договори за результатами проведення конкурсних торгів, оголошувати переможця конкурсних торгів, розкривати пропозиції конкурсних торгів а також вчиняти будь-які інші дії стосовно призначення, підготовки, проведення, оголошення результатів конкурсних торгів за процедурою передбаченою Закону України «Про здійснення державних закупівель» вчиняти будьякі дії щодо проведення процедури конкурсних торгів по предметам закупівлі:

1) Реконструкція мереж зовнішнього освітлення (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 228166 від 09.12.2015р.)

2) Капітальний ремонт систем освітлення із заміною освітлювальних елементів (приладів) на світлодіодні в закладах освіти Оболонської та Деснянської районних в м. Києві державних адміністрацій (56 об'єктів). (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 228168 від 09.12.2015р.)

3) Капітальний ремонт систем освітлення із заміною освітлювальних елементів (приладів) на світлодіодні в закладах освіти Голосіївської, Святошинської та Солом'янської районних в м. Києві державних адміністрацій (115 об'єктів) (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 228169 від 09.12.2015р.);

4) Капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж шляхом встановлення світлодіодних приладів освітлення в м. Коростень Житомирської області (Лот №1, 2). (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 228171 від 09.12.2015р.)

5) Капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення (заміна існуючих світильників на світильники на основі LED-технологій) в м. Вінниці (Лівобережний район № 1 та №2) (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 228172 від 08.12.2015р.)

6) Капітальний ремонт шляхом технічного переоснащення світильників на основі ламп розжарювання на світильники на основі LED технологій для скорочення викидів парникових газів та покращення соціально-економічних умов на 10 об'єктах Одеської області (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 227509 від 08.12.2015р.)

7) Капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення (заміна існуючих світильників на світильники на основі LED-технологій) в м. Вінниці (Правобережний район № 1 та №2) (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 227530 від 08.12.2015р.)

8) Капітальний ремонт шляхом технічного переоснащення світильників на основі ламп розжарювання на світильники на основі LED технологій для скорочення викидів парникових газів та покращення соціально-економічних умов у м. Ізмаїл Одеської області (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 227532 від 08.12.2015р.)

9) Капітальний ремонт систем освітлення із заміною освітлювальних елементів (приладів) на світлодіодні в закладах освіти Дарницької та Дніпровської районних в м. Києві державних адміністрацій (99 об'єктів) (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 227533 від 08.12.2015р.)

10) Капітальний ремонт шляхом технічного переоснащення світильників на світильники на основі LED технологій для скорочення викидів парникових газів та покращення соціально-економічних умов (ЛОТ №1, 2, 3, 4) (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 227547 від 08.12.2015р.)

Всебічно та повно дослідивши подані матеріали, з'ясувавши обставини, викладені у заяві та перевіривши їх доказами, суд зазначає таке.

Нормами статті 66 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України) передбачено право господарського суду за заявою сторони, прокурора чи його заступника, який подав позов, або з своєї власної ініціативи вжити, передбачених статтею 67 цього Кодексу, заходів до забезпечення позову. Забезпечення позову допускається в будь-якій стадії провадження у справі, якщо невжиття таких заходів може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення господарського суду.

Статтею 67 ГПК України визначені заходи забезпечення позову, якими безпосередньо є: накладання арешту на майно або грошові суми, що належать відповідачеві; заборона відповідачеві вчиняти певні дії; заборона іншим особам вчиняти дії, що стосуються предмета спору; зупинення стягнення на підставі виконавчого документа або іншого документа, за яким стягнення здійснюється у безспірному порядку; зупинення продажу арештованого майна, якщо подано позов про визнання права власності на це майно і про зняття з нього арешту.

Відповідно до пункту 3 постанови пленуму від 26.12.2011 № 16 Вищого господарського суду України «Про деякі питання практики застосування заходів до забезпечення позову» (далі - Постанова № 16) умовою застосування заходів до забезпечення позову за вимогами майнового характеру є достатньо обґрунтоване припущення, що майно (в тому числі грошові суми, цінні папери тощо), яке є у відповідача на момент пред'явлення позову до нього, може зникнути, зменшитись за кількістю або погіршитись за якістю на момент виконання рішення. Отже, найдоцільніше вирішувати питання забезпечення позову на стадії попередньої підготовки справи до розгляду (стаття 65 ГПК України).

Достатньо обґрунтованим для забезпечення позову є підтверджена доказами наявність фактичних обставин, з якими пов'язується застосування певного виду забезпечення позову. Про такі обставини може свідчити вчинення відповідачем дій, спрямованих на ухилення від виконання зобов'язання після пред'явлення вимоги чи подання позову до суду (реалізація майна чи підготовчі дії до його реалізації, витрачання коштів не для здійснення розрахунків з позивачем, укладення договорів поруки чи застави за наявності невиконаного спірного зобов'язання тощо). Саме лише посилання в заяві на потенційну можливість ухилення відповідача від виконання судового рішення без наведення відповідного обґрунтування не є достатньою підставою для задоволення відповідної заяви.

Адекватність заходу до забезпечення позову, що застосовується господарським судом, визначається його відповідністю вимогам, на забезпечення яких він вживається. Оцінка такої відповідності здійснюється господарським судом, зокрема, з урахуванням співвідношення прав (інтересу), про захист яких просить заявник, з вартістю майна, на яке вимагається накладення арешту, або майнових наслідків заборони відповідачеві вчиняти певні дії.

У вирішенні питання про забезпечення позову господарський суд має здійснити оцінку обґрунтованості доводів заявника щодо необхідності вжиття відповідних заходів з урахуванням, зокрема, наявності зв'язку між конкретним заходом до забезпечення позову і предметом позовної вимоги, зокрема, чи спроможний такий захід забезпечити фактичне виконання судового рішення в разі задоволення позову та імовірності утруднення виконання або невиконання рішення господарського суду в разі невжиття таких заходів.

При вирішенні питання про вжиття заходів забезпечення позову слід враховувати, що цими заходами не повинна блокуватися господарська діяльність товариства, порушуватись права осіб, що не є учасниками судового процесу, застосовуватись обмеження, не пов'язані з предметом спору.

Суд оцінюючи подану позивачем заяву про вжиття заходів забезпечення позову зазначає наступне.

В своїй позовній заяві позивач зокрема просить суд зобов'язати Державне підприємство «Українські екологічні інвестиції» відмінити процедури відкритих торгів по предметам закупівлі: Реконструкція мереж зовнішнього освітлення (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 228166 від 09.12.2015р.), Капітальний ремонт систем освітлення із заміною освітлювальних елементів (приладів) на світлодіодні в закладах освіти Оболонської та Деснянської районних в м. Києві державних адміністрацій (56 об'єктів). (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 228168), Капітальний ремонт систем освітлення із заміною освітлювальних елементів (приладів) на світлодіодні в закладах освіти Голосіївської, Святошинської та Солом'янської районних в м. Києві державних адміністрацій (115 об'єктів) (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 228169 від 09.12.2015р.), Капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж шляхом встановлення світлодіодних приладів освітлення в м. Коростень Житомирської області (Лот №1, 2). (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 228171 від 09.12.2015р.), Капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення (заміна існуючих світильників на світильники на основі LED-технологій) в м. Вінниці (Лівобережний район № 1 та №2) (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 228172 від 08.12.2015р.), Капітальний ремонт шляхом технічного переоснащення світильників на основі ламп розжарювання на світильники на основі LED технологій для скорочення викидів парникових газів та покращення соціально-економічних умов на 10 об'єктах Одеської області (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 227509 від 08.12.2015р.) за процедурою в рамках Закону України «Про здійснення державних закупівель», Капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення (заміна існуючих світильників на світильники на основі LED-технологій) в м. Вінниці (Правобережний район № 1 та №2) (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 227530 від 08.12.2015р.), Капітальний ремонт шляхом технічного переоснащення світильників на основі ламп розжарювання на світильники на основі LED технологій для скорочення викидів парникових газів та покращення соціально-економічних умов у м. Ізмаїл Одеської області (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 227532 від 08.12.2015р.), Капітальний ремонт систем освітлення із заміною освітлювальних елементів (приладів) на світлодіодні в закладах освіти Дарницької та Дніпровської районних в м. Києві державних адміністрацій (99 об'єктів) (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 227533 від 08.12.2015р.), Капітальний ремонт шляхом технічного переоснащення світильників на світильники на основі LED технологій для скорочення викидів парникових газів та покращення соціально-економічних умов (ЛОТ №1, 2, 3, 4) (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 227547) (далі - Процедури закупівлі) а також зобов'язати Товариство з обмеженою відповідальністю «Креоген Груп» виконати договірні зобов'язання в натурі: розробити та подати до Державного підприємства «Українські екологічні інвестиції» пропозиції стосовно приведення документації конкурсних торгів згідно оголошень на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 228166, № 228168, № 228169, № 228171, № 228172, № 227509, № 227530, № 227532, № 227547, № 227533 у відповідність до чинного законодавства.

З аналізу позовних вимог у даній справі випливає, що у випадку задоволення даного позову, рішення суду у даній справі може бути виконано виключно за умови не завершення вищевказаних Процедур закупівлі. При цьому, суд погоджується з доводами позивача стосовно того, що станом на дату подачі позову Процедури закупівлі, мова про які йшла вище, вже розпочаті, документація з конкурсними вимоги до учасників таких Процедур закупівлі оприлюднена протягом 08.12.2015 р. - 09.12.2015 р. Відтак, до моменту винесення рішення суду у даній справі, зазначені процедури можуть бути завершеними. Таким чином у випадку завершення вищевказаних Процедур закупівлі, рішення суду у даній справі, за умови задоволення позову, фактично буде неможливо виконати з огляду на те, що відміна завершеної Процедури закупівлі не передбачена чинним законодавством.

Таким чином, оцінюючи подані заявником докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді заяви про вжиття заходів забезпечення позову та встановивши обставини в їх сукупності, на які посилається заявник як на підставу своїх вимог, суд вважає, що заява про вжиття заходів забезпечення позову підлягає задоволенню.

Керуючись статтями 66, 67, 86 ГПК України, Господарський суд міста Києва,

УХВАЛИВ:

1. Заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Телекомунікаційні Технології» про вжиття заходів до забезпечення позову задовольнити.

2. З метою забезпечення позову заборонити Державному підприємству «Українські екологічні інвестиції» (03035, м. Київ, вул. Митрополита В. Липківського, 35, Код ЄДРПОУ: 33312212) приймати та розглядати пропозиції конкурсних торгів, надавати будь-яким особам документацію конкурсних торгів, визначати та укладати договори за результатами проведення конкурсних торгів, оголошувати переможця конкурсних торгів, розкривати пропозиції конкурсних торгів а також вчиняти будь-які інші дії стосовно призначення, підготовки, проведення, оголошення результатів конкурсних торгів за процедурою передбаченою Закону України «Про здійснення державних закупівель», вчиняти будь-які дії щодо проведення процедури конкурсних торгів по предметам закупівлі:

- Реконструкція мереж зовнішнього освітлення (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 228166 від 09.12.2015р.)

- Капітальний ремонт систем освітлення із заміною освітлювальних елементів (приладів) на світлодіодні в закладах освіти Оболонської та Деснянської районних в м. Києві державних адміністрацій (56 об'єктів). (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 228168 від 09.12.2015р.)

- Капітальний ремонт систем освітлення із заміною освітлювальних елементів (приладів) на світлодіодні в закладах освіти Голосіївської, Святошинської та Солом'янської районних в м. Києві державних адміністрацій (115 об'єктів) (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 228169 від 09.12.2015р.);

- Капітальний ремонт внутрішньобудинкових мереж шляхом встановлення світлодіодних приладів освітлення в м. Коростень Житомирської області (Лот №1, 2). (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 228171 від 09.12.2015р.)

- Капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення (заміна існуючих світильників на світильники на основі LED-технологій) в м. Вінниці (Лівобережний район № 1 та №2) (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 228172 від 08.12.2015р.)

- Капітальний ремонт шляхом технічного переоснащення світильників на основі ламп розжарювання на світильники на основі LED технологій для скорочення викидів парникових газів та покращення соціально-економічних умов на 10 об'єктах Одеської області (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 227509 від 08.12.2015р.)

- Капітальний ремонт мережі зовнішнього освітлення (заміна існуючих світильників на світильники на основі LED-технологій) в м. Вінниці (Правобережний район № 1 та №2) (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 227530 від 08.12.2015р.)

- Капітальний ремонт шляхом технічного переоснащення світильників на основі ламп розжарювання на світильники на основі LED технологій для скорочення викидів парникових газів та покращення соціально-економічних умов у м. Ізмаїл Одеської області (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 227532 від 08.12.2015р.)

- Капітальний ремонт систем освітлення із заміною освітлювальних елементів (приладів) на світлодіодні в закладах освіти Дарницької та Дніпровської районних в м. Києві державних адміністрацій (99 об'єктів) (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 227533 від 08.12.2015р.)

- Капітальний ремонт шляхом технічного переоснащення світильників на світильники на основі LED технологій для скорочення викидів парникових газів та покращення соціально-економічних умов (ЛОТ №1, 2, 3, 4) (оголошення на офіційному сайті Державних закупівель http://www.tender.me.gov.ua про проведення процедури відкритих торгів № 227547 від 08.12.2015р.)

3. Ухвала підлягає негайному виконанню у порядку, встановленому для виконання судових рішень, та її оскарження не зупиняє її виконання.

4. Строк пред'явлення даної ухвали до виконання - 16.12.2016.

5. Стягувачем за даною ухвалою є товариство з обмеженою відповідальністю «Телекомунікаційні Технології» (65026, м. Одеса, Митна площа, 1; ідентифікаційний код: 31506682). Боржником за даною ухвалою є Державне підприємство «Українські екологічні інвестиції» (03035, м. Київ, вул. Митрополита В. Липківського, 35; ідентифікаційний код: 33312212)

6. Копію ухвали направити сторонам у справі у порядку статті 87 ГПК України.

7. Ухвала підлягає оскарженню у порядку, передбаченому Господарським процесуальним кодексом України.

Суддя М.О. Лиськов

Дата ухвалення рішення 16.12.2015
Оприлюднено 21.12.2015

Судовий реєстр по справі 910/31481/15

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 16.12.2015 Господарський суд міста Києва Господарське
Ухвала від 16.12.2015 Господарський суд міста Києва Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 910/31481/15

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону