УХВАЛА
про відкриття провадження в адміністративній справі
Справа № 2-а/1970/1961/11
08 липня 2011 року
Суддя Тернопільського окружного адміністративного суду Баб'юк П.М., перевіривши виконання вимог ст.ст.105, 106 КАС України за позовною заявою Прокурора Борщівського району в інтересах держави в особі Борщівського відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України до Мельнице-Подільського колективного підприємства"Світанок" про стягнення недоїмки, -
ВСТАНОВИВ:
Спір виник із публічно-правових відносин, у яких Прокурор Борщівського району, Борщівське відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України є суб'єктом владних повноважень. Зазначений спір згідно ст.17 КАС України належить до юрисдикції адміністративних судів та має розглядатися в порядку адміністративного судочинства.
Подана заява відповідає вимогам встановленим ст. 106 КАС України. Підстави для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
На підставі викладеного, керуючись ст.106, 107 КАС України, -
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у адміністративній справі та призначити її до судового розгляду на 20 липня 2011 року о 12 год. 45 хв. в приміщені Тернопільського окружного адміністративного суду за адресою м.Тернопіль, вул.Кн.Острозького, 20.
Відповідачеві в термін до 20 липня 2011 року у разі невизнання адміністративного позову пропонується подати до суду свої письмові заперечення проти даного позову та докази, якими вони обгрунтовуються.
Копію ухвали та інформацію про права та обовязки невідкладно направити сторонам. Копія позовної заяви та доданих до неї документів направлена позивачем на адресу відповідача рекомендованим листом.
Викликати сторони для участі в судовому засіданні з доказами на підтвердження особи (представників - належним чином оформленою довіреністю).
У разі неможливості прибути для участі в судовому засіданні сторона відповідно до вимог
ч.44 ст.122 КАС України має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності.
Справа розглядатиметься суддею одноособово.
Ухвала суду оскарженю не підлягає.
Суддя Баб'юк П.М.
копія вірна
Суддя Баб'юк П.М.
Суд | Тернопільський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 08.07.2011 |
Оприлюднено | 25.12.2015 |
Номер документу | 54469329 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Тернопільський окружний адміністративний суд
Баб'юк П.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні