ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/46242/15-к

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

17.12.2015 Слідчий суддя Печерського районного суду міста Києва Цокол Л.І., при секретарі Сторожук Є.Ю., за участі слідчого Прохорова А.С. розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Києві клопотання слідчого в особливо важливих справах другого слідчого відділу управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Конончука Віталія Івановича про тимчасовий доступ до речей і документів, що становлять банківську таємницю та їх виїмку,-

В С Т А Н О В И В :

Слідчий в особливо важливих справах другого слідчого відділу управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України радник юстиції Конончук Віталій Іванович, розглянувши матеріали досудового розслідування, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42014000000000941 від 18.09.2014, звернувся до слідчого суді із клопотанням погодженим прокурором друго відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату ГПУ Кошман Ю., про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів які містять охоронювану законом таємницю. Клопотання обґрунтовано наступними обставинами.

Генеральною прокуратурою України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, зареєстрованому 18.09.2015 у Єдиному реєстрі досудових розслідувань за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовими особами Державної адміністрації залізничного транспорту України (далі Укрзалізниця), ДП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (далі ГІОЦ Укрзалізниці) за попередньою змовою із службовими особами ТОВ «Універсальні інформаційні технології (даліТОВ «УнІТ») своїм службовим становищем, вчиненого в особливо великих розмірах, за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Встановлено, що службові особи Укрзалізниці у період 2013-2014 рр. за попередньою змовою із службовими особами ГІОЦ Укрзалізниці, в порушення вимог законодавства в сфері державних закупівель, без проведення конкурсних торгів та відповідних маркетингових досліджень, уклали понад 25 догорів з ТОВ «УнІТ» щодо надання послуг та виконання робіт по завищеній вартості на загальну суму понад 40 млн.грн.

З урахуванням викладеного, а також те, що у провадженні є обставини, які підтверджують, що гроші, які підлягають спеціальній конфіскації, одержані внаслідок вчинення кримінального правопорушення та є предметом кримінального правопорушення, та підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, слідству необхідно отримати тимчасовий доступ з можливістю їх вилучення до наступних банківських документів, які зберігаються у приміщенні ПАТ «Дельта Банк», МФО 380236, за адресою: бульвар Дружби Народів, 38, м. Київ.

Особа, у володінні якої знаходяться документи, про розгляд клопотання повідомлялась належним чином. Представника у судове засідання не направили.

Вислухавши обґрунтування сторони кримінального провадження, дослідивши додані до клопотання документи, слід дійти наступного висновку.

Відповідно до ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до рей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Аналізуючи обґрунтування слідчого з фабулою кримінального правопорушення і наданими матеріалами, видно, що документи, доступ до яких слідчий просить надати дійсно перебуває у володінні вказаної ним особи , в сукупності з іншими речами і документами має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, інформація, доступ до якої просить надати слідчий , може бути використана як доказ , при цьому іншим способом в даний час довести обстави, які передбачається довести не вбачається можливим.

На підставі викладеного і керуючись ст.ст.160-166, 309 КПК України слідчий суддя,

У Х В А Л И В :

Надати слідчому в особливо важливих справах другого слідчого відділу управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Конончуку Віталію Івановичу, тимчасовий доступ до документів, які знаходяться у володінні та зберігаються у приміщенні ПАТ «Дельта Банк», МФО 380236, за адресою: бульвар Дружби Народів, 38, м. Київ:

- списки фізичних та юридичних осіб, які отримували готівкою грошові кошти у сумі понад 100 000 грн. за період з 06.07 по 16.10.2014 з обов'язковим зазначенням дат, часу та сум здійснення платежів чи перерахувань, IP-адрес та даних про банківські установи та їх рахунки, на які та з яких перераховувались грошові кошти, призначення платежів, назв контрагентів, їх кодів ЄДРПОУ, місцезнаходження, обов'язково вказати повний шлях проходження грошових коштів), з наданням інформації в електронному (у форматі електронного файлу «.xls») та паперовому вигляді.

Визначити строк дії ухвали тривалістю двадцять робочих днів, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Л.І. Цокол

Підготовлено в 2 примірниках

Прим. 1 - справа № 757/46242 /15-к

Прим. 2 - слідчий Прохоров А.С.

Копія - ПАТ «Дельта Банк»

Виконавець: Цокол Л.І. 17.12.2015р.

Зареєстровано 23.12.2015
Оприлюднено 24.12.2015
Дата набрання законної сили 17.12.2015

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону