ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/18574/13-к

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 серпня 2013 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Вовк С. В., розглянувши матеріали скарги громадянина ОСОБА_1 Хорватія Гранатир Желько,-

В С Т А Н О В И В :

29.08.2013 громадянин ОСОБА_1 Хорватія Гранатир Желько звернувся до суду зі скаргою в порядку ст. 303 КПК України.

Вивчивши матеріали скарги, приходжу до наступного висновку.

Відповідно до ч. 3 ст. 14 Закону України Про засади державної мовної політики , сторони, які беруть участь у справі, подають до суду письмові процесуальні документи і докази, викладені державною мовою. У межах території, на якій поширена регіональна мова (мови), що відповідає умовам частини третьої статті 8 цього Закону, допускається подача до суду письмових процесуальних документів і доказів, викладених цією регіональною мовою (мовами), з перекладом, у разі необхідності, на державну мову без додаткових витрат для сторін процесу.

Згідно з ч. 1 ст. 29 КПК України, кримінальне провадження здійснюється державною мовою. Сторона обвинувачення, слідчий суддя та суд складають процесуальні документи державною мовою.

Як вбачається з матеріалів скарги, остання подана громадянином ОСОБА_1 Хорватія Гранатир Желько, який зареєстрований за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1 та котрий утримується під вартою з 16.01.2011 у Київському слідчому ізоляторі, про що зазначено у тексті вказаної скарги російською мовою, проте, зміст вказаної скарги викладено іноземною мовою, яка не є регіональною.

З огляду на викладене, вважаю, що дана скарга підлягає поверненню особі, яка подала скаргу - Гранатир Желько, на підставі ст. 304 КПК України для подання у відповідності до вимог чинного законодавства.

На підставі викладеного, керуючись ч. 3 ст. 14 Закону України Про засади державної мовної політики , ст. ст. 29, 304 КПК України, слідчий суддя, -

У Х В А Л И В :

Скаргу повернути особі, яка її подала - Гранатир Желько - громадянину ОСОБА_1 Хорватія.

Повернення скарги не позбавляє права повторного звернення до слідчого судді, суду в порядку, передбаченому КПК України.

Ухвала слідчого судді може бути оскаржена протягом п'яти днів з дня її оголошення безпосередньо до суду апеляційної інстанції. Якщо ухвалу слідчого судді було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання копії судового рішення.

Слідчий суддя С. В. Вовк

Дата ухвалення рішення 29.08.2013
Оприлюднено 05.01.2016

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 757/18574/13-к

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону