Справа № 621/3251/15-п
Провадження № 3/621/33/16
ПОСТАНОВА
Іменем України
04.01.2016 року м. Зміїв
Суддя Зміївського районного суду Харківської області Бережна Н.М., розглянувши матеріали, які надійшли від Державної податкової інспекції в Зміївському районі ГУ ДФС у Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_3, громадянина України, працюючого головним бухгалтером ДДВП Птахоцентр ОСОБА_2, який протягом року не притягався до адміністративної відповідальності,
за ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
встановив:
21.12.2015 року було проведено перевірку ДДВП Птахоцентр ОСОБА_2, код ЄДРПОУ 32506657, яке розташоване за адресою Харківська обл., Зміївський район, с. Бірки, вул. Леніна, 20, в ході якої встановлено, що ОСОБА_1, перебуваючи на посаді директора підприємства допустив заниження суми податкових зобов'язань з податку на прибуток при виплаті дивідентів у сумі 973 грн. згідно декларації з податку на прибуток за 2014 рік № НОМЕР_1 від 26.02.2015 року, чим порушив ст. 46 Податкового кодексу України.
Особа, яка притягується до адміністративної відповідальності, ОСОБА_1 у суді просив застосувати положення ст. 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення та закрити провадження по даній справі.
Відповідно до ст. 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніше як через два місяці з дня його виявлення. Якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.
Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю в разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених статтею 38 цього Кодексу.
Ознайомившись з наданими матеріалами, в діях ОСОБА_1 вбачаю ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, але враховуючи, що на момент розгляду справи в суді сплинули строки, передбачені ст. 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення, то провадження по справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення належить закрити.
Керуючись ст. 38, п. 7 ч. 1 ст. 247, ст. ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
постановив:
Провадження по справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення - закрити, на підставі ст. 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня її винесення.
Апеляційна скарга подається до апеляційного суду Харківської області через Зміївський районний суд Харківської області.
Суддя:
Суд | Зміївський районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 04.01.2016 |
Оприлюднено | 13.01.2016 |
Номер документу | 54834576 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Зміївський районний суд Харківської області
Бережна Н. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні