ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/21745/14-к

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

04 серпня 2014 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участі сторони кримінального провадження старшого прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях прокуратури Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері ОСОБА_3 , розглянувши у судовому засіданні в приміщенні суду в м. Києві клопотання старшого слідчого слідчого відділу прокуратури Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері ОСОБА_4 про тимчасовий доступ до речей і документів, їх виїмку,-

В С Т А Н О В И В :

04.08.2014 у провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 надійшло клопотання сторони кримінального клопотання старшого слідчого слідчого відділу прокуратури Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері ОСОБА_4 про накладення арешту, погоджене старшим прокурором відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях прокуратури Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері ОСОБА_3 , про тимчасовий доступ до речей і документів, їх виїмку.

У судовому засіданні слідчий просив задовольнити клопотання.

Згідно з нормою ч. 1 ст. 107 КПК України, фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалась.

Обґрунтовуючи внесене клопотання, сторона кримінального провадження вказує, що Слідчим відділом прокуратури Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері розслідується кримінальне провадження №42014110330000018 за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 364 КК України.

У клопотанні слідчий зазначає наступне.

Враховуючи здійснення досудового розслідування, вбачається необхідність дослідження руху грошових коштів, отриманих товариством з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_1 » від державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_2 », а саме підтвердження перерахування останніми коштів на рахунки товариства з обмеженою відповідальністю на суму понад 900 тис. грн., у зв`язку із чим виникла необхідність у розкритті у ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », АДРЕСА_1 , МФО НОМЕР_1 , для прокуратури Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері банківської таємниці клієнта банку товариства з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_1 », АДРЕСА_2 , код ЄДРПОУ НОМЕР_2 , що має у вказаному банку поточний рахунок № НОМЕР_3 .

Для отримання вищевказаної інформації в рамках кримінального провадження необхідно отримати доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, а саме: - договору та інших документів про відкриття та обслуговування рахунку № НОМЕР_3 , документів щодо дистанційного керування цим рахунком та використання банківських платіжних карток; - відомостей на паперових носіях про рух коштів по рахунку № НОМЕР_3 із зазначенням підстав і сум перерахувань, назв та банківських реквізитів контрагентів, від яких або яким перераховувалися грошові кошти; - заяв, квитанцій, чеків, довіреностей та інших документів щодо внесення готівкових коштів на вказаний рахунок та зняття з нього коштів готівкою.

Документи, які перебувають у володінні у ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », містять банківську таємницю та конфіденційну інформацію, в тому числі комерційну, але самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

Як вбачається із змісту п. 4, 5 ч. 1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься у речах і документах, належить конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю, та відомості, які можуть становити банківську таємницю.

Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи та самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

Приймаючи до уваги вищевикладене, заслухавши пояснення сторони кримінального провадження, а також, враховуючи, що з матеріалів кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказані документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, слідчий суддя дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання.

Керуючись ст. ст. 39, 108, 160, 162, 163, 164, 166, 309 КПК України 2012 року, слідчий суддя, -

У Х В А Л И В :

Клопотання задовольнити.

Надати дозвіл старшому слідчому слідчого відділу прокуратури Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері ОСОБА_4 на отримання тимчасового доступу до документів, які становлять банківську таємницю, щодо клієнта банку - товариства з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_1 », АДРЕСА_2 , код ЄДРПОУ НОМЕР_2 , що має у ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » поточний рахунок № НОМЕР_3 та виїмку вказаних документів, а саме:

- договору та інших документів про відкриття та обслуговування рахунку № НОМЕР_3 , документів щодо дистанційного керування цим рахунком та використання банківських платіжних карток;

- відомостей на паперових носіях про рух коштів по рахунку № НОМЕР_3 зазначенням підстав і сум перерахувань, назв та банківських реквізитів контрагентів, від яких або яким перераховувалися грошові кошти з дня відкриття рахунку по 04.08.2014;

- заяв, квитанцій, чеків, довіреностей та інших документів щодо внесення готівкових коштів на вказаний рахунок та зняття з нього коштів готівкою.

Строк дії ухвали, не може перевищувати одного місяця з дня постановлення ухвали.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Ухвала виготовлена в двох примірниках.

Примірник 1 матеріали судового провадження № 757/21745/14-к

Примірник 2 та завірену копію ухвали надано старшому прокурору відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях прокуратури Центрального регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері ОСОБА_3

Слідчий суддя ОСОБА_1

Дата ухвалення рішення 04.08.2014
Оприлюднено 06.01.2023

Судовий реєстр по справі 757/21745/14-к

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 04.08.2014 Печерський районний суд міста Києва Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 757/21745/14-к

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону