печерський районний суд міста києва
Справа № 757/32695/14-к
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
10 листопада 2014 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , за участю сторони кримінального провадження слідчого слідчої групи ГСУ МВС України ОСОБА_3 , розглянувши у судовому засіданні в приміщенні суду в м. Києві клопотання слідчого слідчої групи ГСУ МВС України ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до документів, -
В С Т А Н О В И В :
10.11.2014 року в провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 надійшло клопотання слідчого слідчої групи ГСУ МВС України ОСОБА_3 , погоджене старшим прокурором відділу Генеральної прокуратури України ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей і документів, а саме: реєстраційних документів (юридичної справи) ПП « ОСОБА_5 » ЄДРПОУ НОМЕР_1 , які перебувають у володінні посадових осіб реєстраційної служби ІНФОРМАЦІЯ_1 , за адресою: АДРЕСА_1 .
У судовому засіданні слідчий слідчої групи ІНФОРМАЦІЯ_2 Свириденко ОСОБА_6 посилався на те, що іншим способом, ніж отримати тимчасовий доступ до вищевказаних документів отримати документи неможливо. Також просив розглянути клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходяться зазначені в клопотанні документи з огляду на те, що у слідства наявні підстави вважати, що існує загроза знищення чи зміни цих документів
На підставі ч. 2 ст. 163 КПК України 2012 р. слідчий суддя визнав за можливе проводити розгляд клопотання без виклику особи, у володіння якої знаходяться зазначені в клопотанні документи, з огляду на наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення документів.
Згідно норми ч. 1 ст. 107 КПК України 2012 р. фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалась.
Обґрунтовуючи внесене клопотання сторона кримінального провадження вказує, що ІНФОРМАЦІЯ_3 провадиться досудове розслідування в кримінальному провадженні № 12014000000000271 від 10.07.2014 за фактом вчинення злочину передбаченого ст. 227 КПК України. У ході досудового розслідування встановлено, що в період 2013-2014 р.р. службові особи групи компаній « ІНФОРМАЦІЯ_4 »: ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ЄДРПОУ НОМЕР_2 , ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » ЄДРПОУ НОМЕР_3 , ПП « ОСОБА_7 », ЄДРПОУ НОМЕР_4 , ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 », ЄДРПОУ НОМЕР_5 , ПП « ОСОБА_5 » ЄДРПОУ НОМЕР_1 , ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_7 » ЄДРПОУ НОМЕР_6 здійснювали на території м. Києва та Київської області продаж (ведення в обіг) паливно-мастильних матеріалів (бензину марки А-95-Е) через мережу АЗС, орендних нафтобаз, які не відповідають вимогам щодо безпечності продукції, встановленим нормативно-правовими актами, тобто є небезпечною продукцією, вчинені у великих розмірах.
Як вбачається зі змісту ч. 1 ст. 159 КПК України 2012 р. тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України 2012 р. слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у звязку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей, які містять охоронювану законом таємницю.
Згідно ч.7 зазначеної статті слідчий суддя в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
Враховуючи викладене, слідчий суддя дійшов висновку про наявність підстав для задоволення зазначеного клопотання.
На підставі викладеного і керуючись ст.ст. 159, 163, 164, 166, ст. 309 КПК України 2012 року, слідчий суддя,-
У Х В А Л И В:
Клопотання слідчого слідчої групи ГСУ МВС України ОСОБА_3 , погоджене старшим прокурором відділу Генеральної прокуратури України ОСОБА_4 про тимчасовий доступ до документів задовольнити.
Надати слідчому слідчої групи ГСУ МВС України ОСОБА_3 тимчасовий доступ до документів з можливістю вилучення в оригіналах, які знаходяться у володінні посадових осіб реєстраційної служби ІНФОРМАЦІЯ_1 , за адресою: АДРЕСА_1 , а саме: реєстраційних документів (юридичної справи) ПП « ОСОБА_5 » ЄДРПОУ НОМЕР_1 .
Визначити строк дії ухвали тривалістю один місяць, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1 .
Ухвала виготовлена в двох примірниках.
Примірник №1 знаходиться в матеріалах провадження.
Примірник №2 наданий стороні кримінального провадження.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Печерський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 10.11.2014 |
Оприлюднено | 06.01.2023 |
Номер документу | 54959583 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Печерський районний суд міста Києва
Матійчук Г. О.
Кримінальне
Печерський районний суд міста Києва
Матійчук Г. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні