Справа № 171/617/14-ц
2-н/171/54/14
У х в а л а
"12" березня 2014 р. Суддя Апостолівського районного суду Дніпропетровської області Пензев М.М., розглянувши заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з боржника- Товариства з обмеженною відповідальністю Спецдорбуд-Максима заборгованості по заробітній платі, -
В С Т А Н О В И В:
06.03.2014 року до Апостолівського районного суду Дніпропетровської області надійшла заява ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з боржника- Товариства з обмеженною відповідальністю Спецдорбуд-Максима заборгованості по заробітній платі .
Дослідивши заяву, вважаю за необхідне залишити її без руху та надати заявнику строк для усунення недоліків заяви згідно вимог ст. 98 ЦПК України.
В порушення вимог ст. 98 ЦПК України заявником не в повному обсязі зазначено дані про боржника, що унеможливлює ухвалити судовий наказ по справі.
Відповідно до ч.3 ст.18 Закону України Про виконавче провадження у виконавчому документі зазначаються: повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, власне ім'я та по батькові) (для фізичних осіб) стягувача і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код суб'єкта господарської діяльності стягувача та боржника (для юридичних осіб), індивідуальний ідентифікаційний номер стягувача та боржника (для фізичних осіб - платників податків) або номер і серія паспорта стягувача та боржника, а також інші дані, якщо вони відомі суду чи іншому органу, що видав виконавчий документ, які ідентифікують стягувача та боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню, зокрема, дата народження боржника та його місце роботи (для фізичних осіб), місцезнаходження майна боржника, рахунки стягувача та боржника тощо.
Відповідно до ст.103 ч.2 ЦПК України судовий наказ має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим Законом України Про виконавче провадження .
Отже заявнику необхідно зазначити в заяві розрахунковий рахунок боржника, банк у якому відкритий зазначений рахунок, МФО, ЄДРПОУ . а також зазначити інші відомі відомості. які ідентифікують боржника.
Згідно ч.6 ст. 98 ЦПК України «До неналежно оформленої заяви застосовуються положення статті 121 цього Кодексу» .
Згідно ст. 121 ЦПК України « Суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали» .
Керуючись ст.ст. 98,121 ЦПК України ,-
У Х В А Л И В:
Заяву ОСОБА_1 про видачу судового наказу про стягнення з боржника- Товариства з обмеженною відповідальністю Спецдорбуд-Максима заборгованості по заробітній платі залишити без руху, надавши заявнику строк для усунення недоліків протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.
Якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені ст. 98 цього Кодексу, сплатить суму судового збору, заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Суддя: ОСОБА_2
Суд | Апостолівський районний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 12.03.2014 |
Оприлюднено | 20.01.2016 |
Номер документу | 55006734 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апостолівський районний суд Дніпропетровської області
Пензев М. М.
Цивільне
Апостолівський районний суд Дніпропетровської області
Пензев М. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні