Справа № 372/4538/14-ц Головуючий у І інстанції Тиханський О. Б. Провадження № 22-ц/780/1037/16 Доповідач у 2 інстанції Сушко Л. П. Категорія 26 16.01.2016
УХВАЛА
16 січня 2016 року суддя Апеляційного суду Київської області Сушко Л.П., розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на заочне рішення Обухівського районного суду Київської області від 17 листопада 2014 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства Банк Фінанси та Кредит до ОСОБА_2 про звернення стягнення на предмет іпотеки шляхом визнання права власності на предмет іпотеки, -
ВСТАНОВИВ:
Заочним рішенням Обухівського районного суду Київської області від 17 листопада 2014 року позов ПАТ Банк Фінанси та Кредит задоволено.
Не погоджуючись із вказаним заочним рішенням, 30 листопада 2015 року відповідач ОСОБА_2 подала апеляційну скаргу, яка не оплачена судовим збором.
У відповідності п/п "6" п. 1 ст. 4 Закону України Про судовий збір від 8.07.2011 року № 3674-VI (із змінами, внесеними згідно із Законом № 484-VIII від 22.05.2015) судовий збір при подачі апеляційної скарги на рішення суду повинен бути сплачений в розмірі 110 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги.
Таким чином апелянту необхідно сплатити судовий збір в розмірі 4019,40 грн .
Згідно реквізиту рахунків на 2015 рік (із врахуванням вимог Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо сплати судового збору , що набрав чинності з 01.09.2015 року код за ЄРДПОУ 02892020) для сплати судового збору апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції до апеляційного суду Київської області оплата коштів має здійснюватися на рахунок № 31217206780001 , код класифікації доходів бюджету 22030001 , одержувач коштів: Київська область, банк одержувача: ГУ ДКСУ у Київській області, МФО 821018 , код одержувача (код за ЄДРПОУ 37955989 ).
При сплаті судового збору поле Призначення платежу розрахункового документа заповнюється таким чином:
* ; код ознаки судового збору (101) ; код клієнта за ЄДРПОУ для юридичних осіб, або реєстраційний номер облікової картки платника податків - фізичної особи; роз'яснювальна інформація про призначення платежу у формі: судовий збір, за а/с ОСОБА_2, Апеляційний суд Київської області.
Документи, що підтверджують сплату судового збору подаються до Апеляційного суду Київської області в оригіналі.
Разом з апеляційною скаргою апелянтом подано клопотання про відстрочення сплати судового збору узв'язку з скрутним матеріальним становищем.
Відповідно до ч.1 ст.82 ЦПК України суд, враховуючи майновий стан сторони, може своєю ухвалою відстрочити або розстрочити сплату судового збору на визначений строк, але не більше як до ухвалення судового рішення у справі.
Як вбачається з матеріалів справи у вказаній справі вже було ухвалено судове рішення, а саме 17 листопада 2014 року.
Враховуючи викладене, клопотання про відстрочення сплати судового збору не підлягає до задоволення.
За правилами ст. 297 ЦПК України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 295 названого Кодексу, а також у разі несплати суми судового збору застосовуються положення ст. 121 ЦПК України, тому апеляційну скаргу слід залишити без руху, надавши апелянту строк для усунення вказаних недоліків.
Керуючись ст. 121, 295, 297 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Відмовити в задоволенні клопотання ОСОБА_2 про відстрочення сплати судового збору.
Апеляційну скаргу ОСОБА_2 на заочне рішення Обухівського районного суду Київської області від 17 листопада 2014 року залишити без руху та надати строк для усунення вказаних недоліків п'ять днів з моменту отримання даної ухвали, в іншому випадку апеляційна скарга вважатиметься неподаною та буде повернута апелянту.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Л.П. Сушко
Суд | Апеляційний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 16.01.2016 |
Оприлюднено | 19.01.2016 |
Номер документу | 55014416 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Київської області
Сушко Л. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні