Ухвала
від 08.12.2015 по справі 305/2017/15-к
РАХІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 305/2017/15-к

Номер провадження № 1-кп/305/293/15

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08.12.2015 року. Рахівський районний суд Закарпатської області у складі:

головуючого - судді ОСОБА_1

з участю: секретаря - ОСОБА_2

прокурора - ОСОБА_3

захисника - ОСОБА_4

потерпілих ОСОБА_5 , ОСОБА_5

розглянувши у відкритому судовому засіданні питання щодо проведення процесуальних дій в режимі відеоконференції у кримінальному провадженні №12015070140000899 про обвинувачення ОСОБА_6 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 121, ч. 2 ст. 125 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Рахівського районного суду Закарпатської області перебуває кримінальне провадження № 12015070140000899 про обвинувачення ОСОБА_6 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 121, ч. 2 ст. 125 КК України.

Наразі обвинувачений ОСОБА_6 , утримується в установі попереднього ув`язнення - слідчому ізоляторі № 9 Управління ДПтС в м. Ужгород, дія обраного йому раніше запобіжного заходу закінчується 10 січня 2016 року, отже виникла потреба у вирішенні питання про продовження строку дії такого, тому з метою забезпечення оперативності здійснення судового провадження, суд вважає за необхідне розглянути питання проведення дистанційного судового провадження в режимі відеоконференції.

Згідно із вимогами статті 28 КПК України під час кримінального провадження кожна процесуальна дія або процесуальне рішення повинні бути виконані або прийняті в розумні строки. Кримінальне провадження щодо особи, яка тримається під вартою, має бути здійснено невідкладно і розглянуто в суді першочергово. Кожен має право, щоб обвинувачення щодо нього в найкоротший строк стало предметом судового розгляду.

Судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження, наявності інших підстав, визначених судом достатніми (пункти 4 і 5 частини першої статті 336 КПК України).

З частини дев`ятої статті 336 КПК України випливає, що дистанційне судове провадження згідно з правилами цієї статті може здійснюватися в судах першої інстанції під час здійснення судового провадження з будь-яких питань, розгляд яких віднесено до компетенції суду.

Згідно вимог ст. 11 ЗУ "Про судоустрій та статус суддів", учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом.

Рахівський районний суд Закарпатської області забезпечений системою відеоконференцзв"язку (№ 205).

Частина друга статті 336 КПК України передбачає, що суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.

Згідно із частиною шостою статті 336 КПК України якщо особа, яка братиме участь у судовому провадженні дистанційно, тримається в установі попереднього ув`язнення або установі виконання покарань, дії щодо вручення такій особі пам`ятки про її процесуальні права, перевірити її документи, що посвідчують особу, та перебувати поряд з нею до закінчення судового засідання, здійснюються службовою особою такої установи.

За таких обставин, беручи до уваги той факт, що у даному кримінального провадженні обвинуваченому ОСОБА_6 , було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а у матеріалах кримінального провадження відомості про незгоду з дистанційним судовим провадження учасників процесу відсутні, суд вважає, що воно підлягає розгляду у судовому засіданні у режимі дистанційного судового провадження, з метою дотримання швидкого, повного та неупередженого судового розгляду, враховуючи, що кожна процесуальна дія або процесуальне рішення повинні бути виконані або прийняті в розумні строки, а кримінальні провадження щодо осіб, які тримаються під вартою повинні розглядатися судом першочергово.

На підставі викладеного, керуючись стст.314, 336 КПК України, суд

УХВАЛИВ:

Призначити проведення судового засідання в режимі відеоконференції у кримінальному провадженні відносно ОСОБА_6 за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 121, ч. 2 ст. 125 КК України на 05 січня 2016 року, об 10 годині 00 хвилин, у приміщенні Рахівського районного суду Закарпатської області, розташованого за адресою: м. Рахів, вул. Карпатська, 15 Закарпатської області.

Викликати в судове засідання учасників судового процесу.

Виконання ухвали в частині технічного забезпечення відеоконференції з участю обвинуваченого ОСОБА_6 , доручити керівнику (або особі, що виконує його обов`язки) слідчого ізолятора № 9 Управління ДПтС України в м. Ужгород, вул. О. Довженка, 7.

Копію ухвали направити до СІЗО № 9 Управління ДПтС України в Закарпатській області ( м. Ужгород, вул. О. Довженка,7).

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: ОСОБА_1

з оригіналом вірно:

Суддя Рахівського районного суду: ОСОБА_1

СудРахівський районний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення08.12.2015
Оприлюднено20.03.2023
Номер документу55051345
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —305/2017/15-к

Вирок від 22.02.2016

Кримінальне

Рахівський районний суд Закарпатської області

Тулик І. І.

Ухвала від 10.11.2015

Кримінальне

Рахівський районний суд Закарпатської області

Тулик І. І.

Ухвала від 09.02.2016

Кримінальне

Рахівський районний суд Закарпатської області

Тулик І. І.

Ухвала від 08.12.2015

Кримінальне

Рахівський районний суд Закарпатської області

Тулик І. І.

Ухвала від 05.01.2016

Кримінальне

Рахівський районний суд Закарпатської області

Тулик І. І.

Ухвала від 28.10.2015

Кримінальне

Рахівський районний суд Закарпатської області

Тулик І. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні