12/27/07
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
=======================================================================
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"26" лютого 2007 р. 16:00Справа № 12/27/07
м. Миколаїв
за позовомПрокурора Березнегуватського р-ну Миколаївської області в інтересах держави в особі Відділення виконавчої дирекції ФСС від нещасних випадків на виробниц-тві та професійних захворювань України в Березнегуватському р-ні, Миколаївська область, смт. Березнегувате, вул. 1-го Травня, 110
до відповідачаДПДГ “Реконтрукція”, Миколаївська область, Березнегуватський р-н, с. Лепетиха.
про стягнення 781 грн. 21 коп.
Суддя Семенов А.К.
Секретар Семенов А.А.
Представники:
Від позивача Сало П.І., дов. № 1 від 27.12.06 року.
Від відповідачаНе з'явився.
Суть спору: стягнення 781 грн. 21 коп. недоїмки.
Відповідач свого представника у судове засідання не направив, хоча був повідомлений про час і місце проведення судового засідання належним чином, заперечень проти позову не надав.
Відповідно до ч. 2 ст. 128 КАС України, неповідомлення стороною про причини неприбуття у судове засідання не є перешкодою для розгляду справи
Розглянувши матеріали справи, заслухавши представника позивача, господарський суд –
встановив:
ДПДГ “Реконтрукція” (відповідач) зареєстровано як страхувальника від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань 21.05.01 року Відділенням виконавчої дирекції ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Березнегуватському р-ні (позивач), що підтверджується відповідним свідоцтвом (а.с. 8).
Відповідно до ст. 45 Закону України “Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності “ № 1105 від 23.09.99 року, страхувальник зобов'язаний своєчасно та повністю сплачувати в установленому порядку страхові внески до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Відповідно до п.п. 4.12 Інструкції про порядок перерахування, обліку та витрачання страхових коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, затвердженої постановою правління Фонду № 12 від 20.04.01 року сплата коштів проводиться щомісячно, в день одержання коштів на оплату праці.
За період з 01.10.06 року по 01.01.07 року відповідачем не сплачені страхові внески в сумі 781 грн. 21 коп., що підтверджується розрахунковою відомістю за 4 квартал 2006 рокк (а.с. 9).
Позивач просить стягнути з відповідача недоїмку в сумі 781 грн. 21 коп.
Враховуючи наведене, керуючись ст.ст. 94, 128, 161-163 КАС України, господарський суд
П О С Т А Н О В И В :
1. Позов задовольнити повністю.
2. Стягнути з Державного підприємства дослідного господарства “Реконструкція” (Миколаївська область, Березнегуватський р-н, с. Лепетиха, код ЄДРПОУ 00855061) на користь Відділення виконавчої дирекції ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Березнегуватському р-ні (Миколаївська область, смт. Березнегувате, вул. 1-го Травня, 110, код ЄДРПОУ 25956254) 781 грн. 21 коп. недоїмки.
Постанова або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановлюється ухвала.
Суддя А.К.Семенов
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 26.02.2007 |
Оприлюднено | 27.08.2007 |
Номер документу | 555686 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Семенов А.К.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні