Постанова
від 28.03.2007 по справі 10/94/07
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

10/94/07

  

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

  

"28" березня 2007 р. 10:20Справа №  10/94/07

                                                  

м. Миколаїв

     Позивач: УПФУ в Заводському районі м.Миколаєва (54015, м.Миколаїв, вул.Робоча, 2-а)

Відповідач: ДАХК «Чорноморський суднобудівний завод»(54040, м.Миколаїв, вул.Індустріальна, 1)

Суддя Горобченко Д.М.

ПРЕДСТАВНИКИ:

Від позивача: Смирнова С.Г., дов. № 1717/07 від 29.01.07р.

Від відповідача: не з'явились.

ПРО: стягнення заборгованості по відшкодуванню витрат на виплату і доставку пенсій, що становлять різницю між сумою пенсій, призначених згідно ЗУ «Про наукову і науково-технічну діяльність», і сумою пенсій, обчислених відповідно до інших законодавчих актів, у сумі 7327, 52 грн.

Відповідач у наданому суду відзиві № 412/85 від 26.03.07р. позовні вимоги визнав у повному обсязі.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши представника позивача, господарський суд  встановив:

Відповідно до ЗУ „Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” Пенсійний фонд України є органом, який проводить збір, акумуляцію та облік страхових внесків, призначає пенсії та підготовляє документи для її виплати, забезпечує своєчасне і в повному обсязі фінансування та виплату пенсій.

                    Відповідач, як юридична особа, зареєстрований в УПФУ в Заводському районі м.Миколаєва як платник внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

ЗУ «Про наукову і науково-технічну діяльність»передбачено, що різниця між сумою призначення пенсій за вказаним законом та сумою пенсій, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів, на яку має право дана особа, фінансується для наукових (науково-педагогічних) працівників не бюджетних установ і організацій, за рахунок коштів цих підприємств у порядку, визначеному КМУ.

Розмір витрат на виплату різниці у розмірі пенсії, що підлягають фінансуванню за рахунок не бюджетних підприємств і організацій, визначаються в розрахунку на рік органами Пенсійного фонду до 20 січня поточного року та протягом десяти днів після призначення пенсії згідно вказаного Закону, про що надсилається повідомлення відповідному підприємству, організації. Державні не бюджетні підприємства і організації щомісяця до 25 числа вносять до Пенсійного фонду кошти для виплати різниці у розмірі пенсій, призначеної в минулих та поточних роках.

У разі зміни розміру пенсії або виникнення обставин, які впливають на розмір витрат (смерть пенсіонера, зміна місця проживання), органи, що призначають пенсії, повідомляють про це органи Пенсійного фонду в 10-денний термін з дня виникнення таких обставин. Органи Пенсійного фонду на підставі зазначених даних на підставі зазначених даних повідомляють про це відповідні підприємства та організації в місячний термін з моменту виникнення таких обставин.

Станом на 02.03.2007р. відповідач має заборгованість перед позивачем по відшкодуванню виплат на виплату пенсій, що становлять різницю між сумою пенсій, призначених згідно ЗУ «Про наукову і науково-технічну діяльність»та сумою пенсій, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів, за період з 27.03.2006р. по 25.12.2006р. у сумі 7537, 52 грн., що підтверджується актом звірки розрахунків станом на 01.01.2007р. та карткою особового рахунку по відшкодуванню фактичних витрат на виплату пенсій науковим працівникам державного не бюджетного підприємства ДАХК «ЧСЗ».

Відповідач визнав позовні вимоги у повному обсязі.

Відповідно до ст.ст. 69, 71 КАС України, сторони, які беруть участь у справі, обґрунтовують свої вимоги та заперечення поданими суду доказами, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

На підставі викладеного, керуючись Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність», ст. ст. 158-163 КАСУ, - господарський суд

ПОСТАНОВИВ:      

          1.    Позов задовольнити.

2. Стягнути з Державної акціонерної холдингової компанії «Чорноморський суднобудівний завод», 54040, м.Миколаїв, вул.Індустріальна, 1 (р/р № 260082559 в МОД АППБ «Аваль», МФО 326182, ЄДРПОУ 14312980) на користь Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м.Миколаєва, 54015, м.Миколаїв, вул.Робоча, 2-а (р/р № 256023016118 в ОПЕРВ ОУ Ощадбанку України в м.Миколаєві, МФО 326461, ОКПО 20916468) –7327, 52 грн.

3. Стягнути з Державної акціонерної холдингової компанії «Чорноморський суднобудівний завод», 54040, м.Миколаїв, вул.Індустріальна, 1 (р/р № 260082559 в МОД АППБ «Аваль», МФО 326182, ЄДРПОУ 14312980) в доход держбюджету держмито в сумі 3 грн. 40 коп.

          

Суддя                                                                                                      Д.М.Горобченко

Постанова  або ухвала суду першої інстанції,  якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд  першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Суддя Д.М.Горобченко

 

СудГосподарський суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення28.03.2007
Оприлюднено27.08.2007
Номер документу556169
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —10/94/07

Рішення від 30.03.2007

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Алейникова Т.Г.

Постанова від 28.03.2007

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Горобченко Д.М.

Ухвала від 07.03.2007

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Горобченко Д.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні