ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЛЬВОВА

УХВАЛА

Справа № 466/1530/16-к

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

«10» лютого 2016 року м. Львів

Слідчий суддя Шевченківського районного суду м. Львова Глинська Д.Б., за участю прокурора Шимка В., розглянула клопотання старшого слідчого СВ слідчого управління військової прокуратури Західного регіону України ОСОБА_1, погодженого прокурором військової прокуратури Західного регіону України ОСОБА_2 про надання дозволу для тимчасового доступу до речей і документів, за матеріалами досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42014060360000146 від 27.10.2014 за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 15 ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 205 КК У країни,-

у с т а н о в и л а :

10 лютого 2016 року старший слідчий СВ слідчого управління військової прокуратури Західного регіону України ОСОБА_1, звернувся до суду з клопотанням погодженим прокурором військової прокуратури Західного регіону України ОСОБА_2 про надання тимчасового доступу до речей і документів.

В обґрунтування клопотання зіслався на те, що 23.06.2014 між державним підприємством «Житомирський бронетанковий завод» (далі - ДП «ЖБТЗ»), в особі начальника відділу матеріально-технічного забезпечення (далі - ВМТЗ) ОСОБА_3, та ТОВ «Укрвагонремтранс» (м. Київ, вул. Андрющенка, 4-Б, приміщення 91 літера А), в особі директора ОСОБА_4, укладено договір №82 (далі -- Договір). За умовами Договору товариство мало здійснити постачання запасних частин та комплектуючих до бронетанкової техніки. Разом з цим, загальна вартість Договору не визначена, надання сертифікатів якості на продукцію не передбачено, перелік продукції не обумовлений.

З метою реалізації умов указаного договору ТОВ «Укрвагонремтранс» упродовж 2014 року уклало ряд договорів на поставку запасних частин та комплектуючих до бронетанкової техніки з підприємствами, які мають ознаки фіктивності.

В ході досудового розслідування виникла необхідність отримати тимчасовий доступ до речей і документів ДП «Житомирський бронетанковий завод», які знаходяться на вказаному підприємстві, за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н, смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, 1, а саме: первинних документів на реалізацію готової продукції (накладних), накладних (на відпуск) матеріалів, відомостей обліку залишків товаро-матеріальних цінностей на складі, журналу реєстрації довіреностей, актів списання основних засобів, відомостей залишків товаро-матеріальних цінностей в коморах, матеріальних звітів по цехах та складах, зведених відомостей списання товаро- матеріальних цінностей по замовленням, нарядів на роботу, відомостей залишків готової продукції, звітів про рух ремонтного фонду, карток складського обліку, журналу обліку карток складського обліку, книги реєстрації рахунків, оборотно-сальдових відомостей основних засобів, за період 01.06.2014 - 01.02.2015 років, а також інших документів пов'язаних із виконанням договорів ДП «ЖБТЗ».

Беручи до уваги вищевикладене та враховуючи, що перелічені вище документи знаходиться на ДП «Житомирський бронетанковий завод» (Житомирська обл., Житомирський р-н, смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів (доступ до яких необхідно отримати із можливістю вилучення), мають суттєве значення для встановлення важливих обставин та можуть бути використані як докази в даному кримінальному провадженні.

Перевіривши надані матеріали клопотання та дослідивши докази по даних матеріалах, заслухавши пояснення слідчого, думку прокурора та керуючись ст. ст. 159, 163, 164, 165, 166 КПК України, -

у х в а л и л а :

клопотання задовольнити.

Надати старшому слідчому СВ слідчого управління військової прокуратури Західного регіону України ОСОБА_1 тимчасовий доступ до речей і документів з метою їх вилучення, а саме до оригіналів наступних документів: первинних документів на реалізацію готової продукції (накладних), накладних (на відпуск) матеріалів, відомостей обліку залишків товаро-матеріальних цінностей на складі, журналу реєстрації довіреностей, актів списання основних засобів, відомостей залишків товаро-матеріальних цінностей в коморах, матеріальних звітів по цехах та складах, зведених відомостей списання товаро-матеріальних цінностей по замовленням, нарядів на роботу, відомостей залишків готової продукції, звітів про рух ремонтного фонду, карток складського обліку, журналу обліку карток складського обліку, книги реєстрації рахунків, оборотно-сальдових відомостей основних засобів, за період 01.06.2014 - 01.02.2015 років, а також інших документів пов'язаних із виконанням договорів ДП «ЖБТЗ», які знаходяться у володінні ДП «Житомирський бронетанковий завод» за адресою: Житомирська обл., Житомирський р-н, смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, 1.

Строк дії ухвали становить один місяць з дня постановлення ухвали.

Виконання ухвали доручити старшому слідчому СВ слідчого управління військової прокуратури Західного регіону України ОСОБА_1

Ухвала оскарженню не підлягає.

Заперечення проти ухвали можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.

Суддя ОСОБА_5

Зареєстровано 15.02.2016
Оприлюднено 22.02.2016
Дата набрання законної сили 10.02.2016

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону