Справа № 132/3232/14-ц
2/132/7/16
УХВАЛА
Іменем України
"08" лютого 2016 р. Калинівський районний суд Вінницької області в складі:
головуючого Аліменко Ю.О.
при секретарі Матвійчук К.В.
розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного майна подружжя,
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Калинівського районного суду знаходиться цивільна справа № 132/3232/15 ц. за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного майна подружжя.
Відповідно до позовної заяви, позивачка просить поділити спільно нажите майно у шлюбі та визнати за нею право власності на частину майна.
09.12.2015 року відповідач за первісним позовом, а позивач за зустрічним ОСОБА_2 звернувся до суду з зустрічним позовом про поділ майна подружжя та визнання майна особистою приватною власністю.
В судовому засіданні відповідач за первісним позовом, а позивач за зустрічним ОСОБА_2, адвокат ОСОБА_3 просять об'єднати в одне провадження первісний позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного майна подружжя з зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про поділ майна подружжя та визнання майна особистою приватною власністю.
Позивачка за первісним позовом, а відповідачка за зустрічним позовом ОСОБА_1, її представник ОСОБА_4 заперечують проти об'єднання в одне провадження первісного позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного майна подружжя з зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про поділ майна подружжя та визнання майна особистою приватною власністю.
Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд, прийшов до висновку про об'єднання зустрічного позову з первісним.
Відповідно до ч.2 ст.123 ЦПК України, зустрічний позов приймається до спільного розгляду з первісним позовом, якщо обидва позови взаємопов'язані і спільний їх розгляд є доцільним, зокрема, коли вони виникають з одних правовідносин, або коли вимоги за позовами можуть зараховуватися, або коли задоволення зустрічного позову може виключати повністю або частково задоволення первісного позову.
Згідно ч.1 ст.126 ЦПК України суддя під час відкриття провадження у справі, підготовки справи до судового розгляду або суд під час її розгляду має право постановити ухвалу про об'єднання в одне провадження кількох однорідних позовних вимог за позовами одного й того самого позивача до одного й того самого відповідача чи до різних відповідачів або за позовом різних позивачів до одного й того самого відповідача.
Враховуючи, що вищезазначені позовні вимоги є однорідними, стосуються одного і того ж предмета спору, спір між одними і тими ж сторонами, суд вважає за необхідне об'єднати їх в одне провадження, що буде сприяти всебічному, повному та об'єктивному вирішенню спору.
Керуючись ст.ст.123, 126 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Об'єднати в одне провадження первісний позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спільного майна подружжя з зустрічним позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про поділ майна подружжя та визнання майна особистою приватною власністю.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СУДДЯ:
Суд | Калинівський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 08.02.2016 |
Оприлюднено | 14.03.2016 |
Номер документу | 56331119 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Калинівський районний суд Вінницької області
Аліменко Ю. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні