БАБУШКІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

УХВАЛА

23.11.15

У Х В А Л А Справа № 200/24668/15-к

Іменем України Провадження № 1-кс/200/10418/15

23 листопада 2015 року м. Дніпропетровськ

Слідчий суддя Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Сліщенко Ю.Г., розглянувши у приміщенні суду у м. Дніпропетровську клопотання слідчого по кримінальному провадженню №12015040000000963 про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, -

В С Т А Н О В И В:

17.11.2015 старший слідчий СУ ГУНП України в Дніпропетровській області Шендрик Ю.В. звернувся до суду із клопотанням, погодженим із прокурором відділу прокуратури Дніпропетровської області Чеботарьовим В.В., про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів.

Необхідність доступу до зазначених документів обґрунтував тим, що ним здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №12015040000000963 від 06.10.2015, за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.191 КК України.

Згідно з матеріалами клопотання, в період червня-серпня 2015 року службові особи КП «Дніпропетровський електротранспорт», зловживаючи своїм службовим становищем, незаконно уклали договір на постачання тролейбусів із ТОВ «ДУОТРАНС», внаслідок чого бюджету було заподіяно матеріальну шкоду на суму понад 100 тис. грн.

В ході досудового розслідування встановлено, що ТОВ «ДУОТРАНС», код 33475274, знаходиться на обліку в Державній податковій інспекції у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

З метою повного, всебічного та об'єктивного дослідження обставин вчиненого кримінального правопорушення, проведення ряду експертиз, слідчий прохає надати тимчасовий доступ до речей і документів, які знаходяться у володінні ДПІ у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

Як додатки до клопотання надано витяг з кримінального провадження №12015040000000963 та інші документи.

Слідчий надав заяву про розгляд клопотання за його відсутності, у якій підтримав клопотання у повному обсязі.

Представник ДПІ у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровській області в судове засідання не з'явився, про дату та час розгляду клопотання повідомлений належним чином. Відповідно до ч.4 ст.163 КПК України вважаю можливим розгляд справи за відсутності представника ДПІ у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

Розглянувши клопотання, дослідивши надані до клопотання додатки, приходжу до висновку про те, що воно підлягає задоволенню з наведених у ньому підстав, так як іншим шляхом отримати інформацію, яка може бути використана при доведенні факту вчинення кримінального правопорушення та вини осіб, які вчинили кримінальне правопорушення, тобто сприяти встановленню істини у справі, у слідчого немає. Тому документи, зазначені слідчим у клопотанні, можуть мати значення для досудового розслідування та бути доказами під час судового розгляду.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 104, 110, 159-166, 309, 369, 371-372 КПК України, -

У Х В А Л И В:

Клопотання задовольнити.

Надати старшому слідчому СУ ГУНП України в Дніпропетровській області Шендрик Ю.В. дозвіл на тимчасовий доступ до оригіналів документів з подальшим їх вилученням у повному обсязі, які перебувають у володінні Державної податкової інспекції у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська ГУ ДФС у Дніпропетровській області за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Театральна, 1-а, а саме:

- всіх документів щодо взяття на облік як платника податків (юридичної справи) ТОВ «ДУОТРАНС», м. Дніпропетровська, код 33475274;

- всіх документів податкової звітності ТОВ «ДУОТРАНС» - декларацій з податку на додану вартість з усіма додатками, декларацій з податку на прибуток з усіма додатками, звітів форми 1-ДФ за весь період перебування підприємства на обліку;

- актів перевірок ТОВ «ДУОТРАНС», проведених податковими органами за весь період перебування підприємства на обліку;

- документів, що підтверджують відкриття/закриття рахунків ТОВ «ДУОТРАНС» в банківських установах за весь період перебування підприємства на обліку.

У разі невиконання цієї ухвали слідчий суддя, за клопотанням слідчого, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку.

Строк дії ухвали - до 23 грудня 2015 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Ю.Г. Сліщенко

Дата ухвалення рішення 23.11.2015
Зареєстровано 11.03.2016
Оприлюднено 14.03.2016

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону