ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/15765/16-к

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

14.04.2016 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Смик С.І. при секретарі Ковалевській М.І. за участю сторони кримінального провадження старшого слідчого в особливо важливих справах Національної поліції України Костецького Є.Й., про надання тимчасового доступу до документів, -

В С Т А Н О В И В :

06.04.2016 року до провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва надійшло клопотання сторони кримінального провадження старшого слідчого в особливо важливих справах Національної поліції України Костецького Є.Й., погоджене прокурором відділу Генеральної прокуратури України Казміренком В.М. про надання дозволу на тимчасовий доступ до всіх документів, що містять почерк та всіх документів, що містять підписи ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, для ознайомлення та вилучення, які знаходяться у володінні ПП «Центр всебічного розвитку «Зернятко» (ідентифікаційний код юридичної особи 32526935, яке розташовано за адресою: м. Київ, вул. Кошиця, 9 кв. 251).

Обґрунтовуючи внесене клопотання слідчий вказав, що Головним слідчим управлінням Національної поліції України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12015000000000611 від 18.11.2015 щодо шахрайського заволодіння грошовими коштами ПАТ «Державний ощадний банк України» за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України.

В рамках даного кримінального провадження з метою встановлення істини в кримінальному провадженні, швидкого, повного та неупередженого розслідування, прийняття об'єктивного рішення необхідно отримати тимчасовий доступ до документів, які знаходяться у володінні ПП «Центр всебічного розвитку «Зернятко» (ідентифікаційний код юридичної особи 32526935, яке розташовано за адресою: м. Київ, вул. Кошиця, 9 кв. 251), для ознайомлення та вилучення.

В судовому засіданні слідчий підтримав зазначене клопотання з підстав, в ньому зазначених.

Відповідно до ч.2 ст. 163 КПК України представник особи, у володінні якого знаходяться речі та документи у судове засідання не викликався.

Згідно норми ч. 1 ст. 107 КПК України фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалась.

Відповідно до ч. 1 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, вилучити їх (здійснити виїмку).

У відповідності до положення ч.5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи:

1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи;

2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні;

3) не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Слідчий суддя, заслухавши пояснення сторони кримінального провадження, дійшов висновку про відсутність підстав для задоволення клопотання, оскільки слідчими в клопотанні та в судовому засіданні не наведено родові ознаки документів, до яких останні просять надати тимчасовий доступ.

На підставі викладеного і керуючись ст.ст. 160, 162, 163, 164, 166, 309 КПК України, слідчий суддя,

У Х В А Л И В :

В задоволенні клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Національної поліції України Костецького Є.Й. про тимчасовий доступ до документів - відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя С.І. Смик

Зареєстровано 15.04.2016
Оприлюднено 18.04.2016
Дата набрання законної сили 14.04.2016

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону