Ухвала
від 12.04.2007 по справі 29/84пн
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29/84пн

                              ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ  

                                                             У Х В А Л А  

                               ПРО  ЗУПИНЕННЯ  ПРОВАДЖЕННЯ  У  СПРАВІ

12.04.07 р.                                                                              Справа № 29/84пн

м. Донецьк, вул.Артема157, нарадча кімната

Суддя господарського суду Донецької області Гаврищук Т.Г.,

за позовом  :  Товариства з обмеженою відповідальністю “КОНКОРД-СИСТЕМ” м.Артемівськ

до відповідача:  Артемівської об”єднаної державної податкової інспекції м.Артемівськ

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору,  з боку позивача – Головного управління Державного казначейства України у Донецькій області м.Донецьк

про зобов”язання вчинити певні дії

за участю  представників сторін:

від позивача – не з”явився

від відповідача  – Краснова О.О. - держподатковий інспектор (за довір.).

від третьої особи – не з”явився

Ухвалою суду від 14.02.2007р. було відкрите адміністративне провадження у справі №29/84пн за позовом  Товариства з обмеженою відповідальністю “КОНКОРД-СИСТЕМ  до   Артемівської об”єднаної державної податкової інспекції про зобов”язання проведення заліку надміру сплаченого та невідшкодованого податку на додану вартість в розмірі 43229,62 грн.  в рахунок непогашеного податкового зобов”язання з податку на прибуток в розмірі 11306,43 грн., у зв”язку з реорганізацією ПФ “Конкорд” на ТОВ  “КОНКОРД-СИСТЕМ”, та призначено попереднє судове засідання..

19.03.2007р. підготовче провадження було закінчено, і справу №29/84пн призначено до судового розгляду.

          Позивач до суду не з”явився, але на адресу суду надійшло його клопотання про відкладення розгляду справи, у зв”язку з неможливістю прибуття.

Під час проведення судового розгляду відповідач надав клопотання  про зупинення провадження у справі до 23.04.2007р. для надання додаткових документів по справі.

          За вимогами п.4 ч.2 ст.156 Кодексу адміністративного судочинства України суд має право зупинити провадження у справі за обґрунтованим клопотанням сторони до терміну, встановленого судом.

          Керуючись статями ст.69,122-124,127,130,156 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

1.          Зупинити провадження у справі до 23.04.2007р.

2.          Судовий розгляд провести у судовому засіданні, яке відбудеться 23.04.2007р. об 11год.00хвил.  у приміщенні господарського суду Донецької області, за адресою: м.Донецьк, 83048, вул.Артема 157, кабінет №221.

3.           Явка представників сторін у судове засідання обов?язнкова.

4.          Ухвала про зупинення провадження у справі може бути оскаржена.

5. Ухвала про зупинення провадження у справі може бути оскаржена  в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження ухвали суду протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.  Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

6. Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, встановлений цим Кодексом, ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.

Суддя                                                                                                 Гаврищук Т.Г.                               

                                                                                           

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення12.04.2007
Оприлюднено22.08.2007
Номер документу572252
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —29/84пн

Постанова від 23.04.2007

Господарське

Господарський суд Донецької області

Гаврищук Т.Г.

Ухвала від 23.04.2007

Господарське

Господарський суд Донецької області

Гаврищук Т.Г.

Ухвала від 12.04.2007

Господарське

Господарський суд Донецької області

Гаврищук Т.Г.

Ухвала від 19.03.2007

Господарське

Господарський суд Донецької області

Гаврищук Т.Г.

Ухвала від 01.03.2007

Господарське

Господарський суд Донецької області

Гаврищук Т.Г.

Ухвала від 14.02.2007

Господарське

Господарський суд Донецької області

Гаврищук Т.Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні