від 05.05.2011 по справі 4-315/2011
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ПОЛТАВИ

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 травня 2011 року Суддя Київського районного суду м. Полтави Самсонова О.А., розглянувши подання заступника начальника ВРКС СВ ПМ ДПА у Полтавській області ОСОБА_1 про розкриття банківської таємниці та надання дозволу на виїмку документів в кримінальній справі №11131009012, -

В С Т А Н О В И В:

Заступник начальника ВРКС СВ ПМ ДПА у Полтавській області ОСОБА_1 звернувся до суду з поданням, погодженим з прокурором, про надання дозволу на розкриття банківської таємниці і проведення виїмки оригіналів документів у банківській установі.

Посилався на знаходження в провадженні проваджені СВ ПМ ДПА у Полтавській області кримінальної справи №11131009012, порушеної 01 лютого 2011 року прокуратурою Полтавської області за ч. 2 ст. 366 КК України, в ході розслідування якої встановлено, що протягом 2009-2010 років службові особи ПП «Кремнет» під час здійснення фінансово-господарської діяльності підприємства незаконно формували податковий кредит для ряду підприємств за нібито виконані роботи, надані послуги та поставлені товарно-матеріальні цінності, які надавалися останнім не в повному обсязі.

Також вказував, що ПП «Кремнет» мало фінансово-господарські взаємовідносини з ПП «АВТО-СВ-2009» (код ЄДРПОУ 36142115), яким документи ПП «Кремнет» використовувались для незаконного формування податкового кредиту з податку на додану вартість.

У зв’язку з необхідністю встановлення всіх обставин у справі просив винести постанову про розкриття банківської таємниці по рахунку вказаного підприємства та виїмку документів за період з 04.06.2009 року АБ «Київська Русь» (м.Київ, МФО 319092).

Розглянувши матеріали, суд приходить до висновку про необхідність задоволення подання, оскільки є підстави вважати, що в банківській установі містяться дані про вчинений злочин або документи, що мають доказове значення для справи.

Керуючись ст. ст. 125, 126, 178 КПК України, ст.ст. 60-62 Закону України «Про банки і банківську діяльність», -

П О С Т А Н О В И В:

Подання задовольнити.

Надати дозвіл на розкриття банківської таємниці і проведення виїмки оригіналів документів по рахунку ПП «АВТО-СВ-2009» (код ЄДРПОУ 36142115) №2600579805001 (українська гривня) в АБ «Київська Русь» (м.Київ, МФО 319092) за період з 04 червня 2010 року по 05.05.2011 року, а саме:

*регістрів аналітичного обліку у вигляді особових рахунків та виписок з них із зазначенням повних даних контрагентів, дат та часу перерахування коштів, сум перерахування, цілей платежів за весь період їх використання;

*документів про суми відкритих кредитних лімітів по вказаних банківських рахунках ПП «АВТО-СВ-2009» за весь період їх використання;

*документів про залишок коштів на зазначених банківських рахунках;

*документів по операціях, які були проведені на користь і за дорученням вказаного клієнта банку, здійснених .ним угодах за весь період використання зазначених рахунків;

*оригіналів документів про відкриття зазначених рахунків, отримання та видачу на них карт;

-оригіналів квитанцій про проведення еквайрінгових розрахунків по вказаних банківських рахунках;

-завірених належним чином роздруківок системи фотодокументування (фотографій осіб, які проводили операції по вказаних банківських рахунках , з обов'язковим зазначенням часу здійснення таких операцій) за весь період їх використання;

-відеозаписів щодо зняття та отримання готівкових коштів, оформлення чеків та інших документів по вищезазначених рахунках;

-договорів про надання послуги «Клієнт-банк» по вказаним рахункам та їх електронних ключів з моменту укладання таких договорів і по теперішній час;

-довіреностей, на право користування та розпоряджання даними банківськими рахунками ПП «АВТО-СВ-2009» ;

-платіжних доручень, грошових чеків по зазначених банківських рахунках.