Рішення
від 02.06.2016 по справі 925/304/16
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"02" червня 2016 р. Справа № 925/304/16

Господарський суд Черкаської області в складі

головуючого - судді Єфіменка В.В.,

з секретарем судового засідання Макарченко Н.П.,

за участю представників сторін:

від позивача: ОСОБА_1 за довіреністю,

від відповідача: не з'явився,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду Черкаської області в м. Черкаси справу

за позовом сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю В«Агрофірма АгроМаксВ» , с. Великий Хутір, Драбівський район, Черкаська область до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, м. Черкаси

про визнання поновленим договору оренди землі, -

ВСТАНОВИВ:

Позивачем заявлено позов, в якому він просить суд:

- визнати поновленим договір оренди землі від 03.01.2006, укладений між Драбівською районною державною адміністрацією та СТОВ В«Агрофірма АгроМаксВ» , зареєстрований у Драбівському районному відділі Черкаської регіональної філії ДП В«Центр ДЗК при Держкомземі УкраїниВ» , про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 10.02.2006 № 04.06.781.00799, із врахуванням змін, внесених додатковою угодою від 05.05.2011;

- визнати укладеною додаткову угоду до договору оренди землі від 03.01.2006, укладеного між Драбівською районною державною адміністрацією та СТОВ В«Агрофірма АгроМаксВ» , зареєстрованого у Драбівському районному відділі Черкаської регіональної філії ДП В«Центр ДЗК при Держкомземі УкраїниВ» , про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 10.02.2006 № 04.06.781.00799, із врахуванням змін, внесених додатковою угодою від 05.05.2011, в редакції позивача.

Також позивач просить суд стягнути з відповідача 2756,00 грн. витрат по сплаті судового збору.

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав, просив суд їх задовольнити з підстав, викладених в позовній заяві.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився, про причини нез'явлення суд не повідомив.

01.06.2016 представник відповідача подав до суду відзив на позов в якому просив суд відмовити позивачу в задоволенні позову повністю посилаючись, зокрема, на те, що вимоги позивача про визнання договору поновленим, а додаткову угоду укладеною, є вимогою про визнання факту, що суперечить вимогам статті 12 ГПК України, не відповідають способам захисту порушеного права, передбаченим статтею 16 Цивільного кодексу (далі-ЦК) України, статтею 20 Господарського кодексу (далі-ГК) України та статтею 152 Земельного кодексу (далі-ЗК) України.

На думку відповідача порушуючи вимоги законодавства, Позивач не забезпечив розроблення нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, яку використовує та не надав з неї витяг до Головного управління для визначення розміру орендної плати за землю.

Реалізація поновлення договору оренди землі може бути здійснена лише за наявності волевиявлення сторін шляхом укладення додаткової угоди сторін, що відповідає приписам статей 319, 626, 627 ЦК України.

Відповідно до пунктів 19, 21, 33 і 38 Договору, його дія припиняється у разі закінчення строку, на який його було укладено. Після припинення дії Договору орендар зобов'язаний повернути орендодавцеві земельну ділянку у стані не гіршому, порівняно з тим, у якому він одержав її в оренду.

З огляду на викладене, позивач не реалізував свого переважного права на поновлення Договору так як не виконав його умови, не дотримався вимог законодавства, не довів наявності необхідних умов для поновлення спірного договору оренди землі в порядку статті 33 Закону, проте Відповідач діяв в межах наданих повноважень у відповідності до Закону.

Відповідач стверджує, що аргументи Позивача не відповідають дійсності, а позовні вимоги не можуть бути прийняті, оскільки вони повністю суперечать вимогам законодавства, не підтверджені доказами, спростовуються матеріалами справи та не ґрунтуються на Законі і просить повністю відмовити позивачу у задоволенні позовних вимог.

Про час і місце розгляду справи представник відповідача повідомлявся належним чином в т.ч. під розписку (а.с.72;75).

Суд приходить до висновку, що судом вжиті належні заходи для повідомлення відповідача про час і місце розгляду справи.

Доказів поважності причин нез'явлення свого представника до початку судового засідання відповідач не подав.

Справа розглядається за наявними матеріалами в порядку визначеному ст.75 ГПК України.

Суд, вислухавши представника позивача, дослідивши матеріали справи та подані сторонами докази, приходить до наступних висновків.

Предметом спору є захист права позивача на користування (оренду) земельними ділянками загальною площею 51,9906 га при виконанні позивачем умов договору оренди цієї ж землі шляхом його поновлення в порядку передбаченому ст. 33 Закону України «Про оренду землі» (далі-Закон).

Землекористувачем (орендарем) є сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю (далі-СТОВ) В«Агрофірма АгроМаксВ» .

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» від 06.09.2012, який набрав чинності з 01.01.2013, внесено зміни до Земельного кодексу України та Закону України «Про оренду землі», а також землі державної та комунальної власності визнано розмежованими.

Згідно з ч. 4 ст. 122 Земельного кодексу України, центральний орган

виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин та

його територіальні органи передають земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, крім випадків, визначених частиною восьмою цієї статті, у власність або у користування для всіх потреб.

Частиною 4 статті 4 Закону України «Про оренду землі» встановлено, що орендодавцями земельних ділянок, що перебувають у державній власності, є органи виконавчої влади, які відповідно до закону передають земельні ділянки у власність або користування.

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.05.2012 №258, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30.05.2012 за №852/21164, затверджено Положення про Головне управління Держземагенства в області, яке є територіальним органом Державного агентства земельних ресурсів України та йому підпорядковане, і яке, серед іншого, розпоряджається земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної власності.

Постановою Кабінету Міністрів України від 15.01.2015 № 5 «Про утворення територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» утворені як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр).

Наказом комісії з реорганізації Державного агентства земельних ресурсів України від 29.04.2015 №3 Головне управління Держземагентства у Черкаській області реорганізовано шляхом приєднання до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Суд приходить до висновку, що Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області є належним відповідачем.

За приписами ст. 33 Закону України «Про оренду землі» встановлено, що по закінченню строку, на який було укладено договір оренди землі, орендар, який належно виконував обов'язки за умовами договору, має переважне право перед іншими особами на укладення договору оренди землі на новий строк (поновлення договору оренди землі).

Орендар, який має намір скористатися переважним правом на укладення договору оренди землі на новий строк, зобов'язаний повідомити про це орендодавця до спливу строку договору оренди землі у строк, встановлений цим договором, але не пізніше ніж за місяць до спливу строку договору оренди землі.

До листа-повідомлення про поновлення договору оренди землі орендар додає проект додаткової угоди.

При поновленні договору оренди землі його умови можуть бути змінені за згодою сторін. У разі недосягнення домовленості щодо орендної плати та інших істотних умов договору переважне право орендаря на укладення договору оренди землі припиняється.

Орендодавець у місячний термін розглядає надісланий орендарем лист-повідомлення з проектом додаткової угоди, перевіряє його на відповідність вимогам закону, узгоджує з орендарем (за необхідності) істотні умови договору і, за відсутності заперечень, приймає рішення про поновлення договору оренди землі (щодо земель державної та комунальної власності), укладає з орендарем додаткову угоду про поновлення договору оренди землі. За наявності заперечень орендодавця щодо поновлення договору оренди землі орендарю направляється лист-повідомлення про прийняте орендодавцем рішення.

Частиною 6 ст. 33 Закону України «Про оренду землі» встановлено, що у випадку, коли орендар продовжує користуватися земельною ділянкою після закінчення строку договору оренди і за відсутності протягом одного місяця після закінчення строку договору листа-повідомлення орендодавця про заперечення у поновленні договору оренди землі такий договір вважається поновленим на той самий строк і на тих самих умовах, які були передбачені договором.

У цьому разі укладання додаткової угоди про поновлення договору оренди землі здійснюється із:

- власником земельної ділянки (щодо земель приватної власності);

- уповноваженим керівником органу виконавчої влади або органу

місцевого самоврядування без прийняття рішення органом виконавчої влади

або органом місцевого самоврядування про поновлення договору оренди

землі (щодо земель державної або комунальної власності).

Керівник органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який уповноважений підписувати додаткову угоду до договору оренди землі щодо земельної ділянки державної або комунальної власності, визначається рішенням цього органу.

Додаткова угода до договору оренди землі про його поновлення має бути укладена сторонами у місячний строк в обов'язковому порядку.

Відмова, а також наявне зволікання в укладенні додаткової угоди до договору оренди землі може бути оскаржено в суді.

Спори, пов'язані з орендою землі, відповідно до ст. 35 Закону України «Про оренду землі», вирішуються у судовому порядку.

В судовому засіданні з'ясовано, що розпорядженням голови Драбівської районної державної адміністрації від 24.11.2005 №363 сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «АгроМакс» надано в строкове платне користування терміном на 5 років земельну ділянку загальною площею 54,9 га, розташовану в адміністративних межах Великохутірської сільської ради Драбівського району Черкаської області за межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

На підставі вищевказаного розпорядження, 03.01.2006 між Драбівською районною державною адміністрацією та СТОВ «Агрофірма «АгроМакс» укладено договір оренди земельної ділянки (далі-Договір) (а.с.25-29), який зареєстровано у Драбівському районному відділі Черкаської регіональної філії ДП «Центр ДЗК при Держкомземі України», про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 10.02.2006 № 04.06.781.00799.

Пунктами 9 і 11 Договору встановлено вимоги щодо розміру та порядку сплати орендної плати за використання земельної ділянки.

З умовами п. 8 Договору орендар - СТОВ «Агрофірма «АгроМакс» після закінчення строку договору має переважне право поновлення його на новий строк (а.с.25).

05.05.2011 за наслідками реалізації СТОВ «Агрофірма «АгроМакс» переважного права на поновлення Договору на новий строк між Драбівською районною державною адміністрацією та СТОВ «Агрофірма «АгроМакс» укладено додаткову угоду, відповідно до змісту якої в оренду на строк 5 років (до 31.12.2015) надається земельна ділянка сільськогосподарського призначення площею 51,9906 га (із урахуванням зміни орендованої СТОВ «Агрофірма «АгроМакс» площі на підставі розпорядження голови Драбівської РДА від 04.04.2011 №87).

Умовами Додаткової угоди від 05.05.2011 визначено також порядок сплати орендної плати, умови використання земельної ділянки, умови і строки надання ділянки в користування, її повернення, права та обов'язки сторін.

Додаткову угоду від 05.05.2011 зареєстровано у відділі Держкомзему у Драбівському районі 18.05.2011 за № 712060005000277 (а.с.32-35).

19.11.2015 СТОВ «Агрофірма «АгроМакс», керуючись положеннями ст. 33 Закону України «Про оренду землі» звернулося до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області з письмовим клопотанням про поновлення договору оренди землі. До клопотання в числі інших долучено проект додаткової угоди, відповідно до змісту якої предметом договору є земельні ділянки загальною площею 51,9906 га за кадастровими номерами 7120682600:01:001:1164 площею 32,0425 га та 7120682600:01:001:1167 площею 19,9481 га; договір укладається терміном на 5 років до 31.12.2020 (а.с.16).

Вищенаведені обставини, відповідач ні у відзиві на позов, ні його представник у судовому засіданні 27.05.2016 не оспорював

Доказів того, що Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області у встановлений строк надало позивачу лист-повідомлення на письмове клопотання Позивача про поновлення договору або будь-які заперечення щодо проекту додаткової угоди, складеної СТОВ «Агрофірма «АгроМакс», від відповідача до суду не надходило.

Перевіряючи заперечення відповідача суд з'ясував наступне.

Згідно з ч. 3 ст. 179 ГК України укладення господарського договору є обов'язковим для сторін, якщо він заснований на державному замовленні, виконання якого є обов'язком для суб'єкта господарювання у випадках, передбачених законом, або існує пряма вказівка закону щодо обов'язковості укладення договору для певних категорій суб'єктів господарювання чи органів державної влади або органів місцевого самоврядування.

Зважаючи на те, що Договір оренди землі в силу ч. 6 ст. 33 Закону є поновленим, Головним управління Держгеокадастру області безпідставно не підписано додаткову угоду про поновлення договору оренди землі.

Згідно із п. 1 ч. ч. 1, 2 ст. 11 Цивільного кодексу України цивільні права та обов'язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а також із дій осіб, що не передбачені цими актами, але за аналогією породжують цивільні права та обов'язки; підставами виникнення цивільних прав та обов'язків, зокрема, є договори та інші правочини.

Статтями 13 і 14 ЦК України визначено, що цивільні права і цивільні обов'язки здійснюються (виконуються) в межах, встановлених договором або актом цивільного законодавства, при здійсненні своїх прав особа зобов'язана утримуватися від дій, які могли б порушити права інших осіб.

Відповідно до ч. 1 ст. 187 ГК України спори, що виникають при укладанні господарських договорів за державним замовленням, або договорів, укладення яких є обов'язковим на підставі закону та в інших випадках, встановлених законом, розглядаються судом. Інші переддоговірні спори можуть бути предметом розгляду суду у разі якщо це передбачено угодою сторін або якщо сторони зобов'язані укласти певний господарський договір на підставі укладеного між ними попереднього договору.

За змістом ч.ч. 4, 5 ст. 188 ГК України у разі, якщо сторони не досягли згоди щодо зміни (розірвання) договору або у разі неодержання відповіді у встановлений строк з урахуванням часу поштового обігу, заінтересована сторона має право передати спір на вирішення суду. Якщо судовим рішенням договір змінено або розірвано, договір вважається зміненим або розірваним з дня набрання чинності даним рішенням, якщо іншого строку набрання чинності не встановлено за рішенням суду.

Згідно з ч. 1 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 16 Цивільного кодексу України: кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання; кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу; способом захисту цивільних прав та інтересів можуть бути, зокрема, визнання права.

Пунктом «а» частини 3 статті 152 Земельного кодексу України передбачено, що захист прав громадян та юридичних осіб на земельні ділянки здійснюється, зокрема, шляхом визнання прав.

За змістом пункту 2.17. постанови Пленуму Вищого господарського суду України від 17.05.2011 року № 6 «Про деякі питання практики розгляду справ у спорах, що виникають із земельних відносин» із змінами і доповненнями, внесеними постановами пленуму Вищого господарського суду України від 26.12.2011 року № 14, від 29.05.2013 року № 8: у вирішенні спорів, пов'язаних з поновленням (пролонгацією) договорів оренди земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, судам слід враховувати положення статті 33 Закону України «Про оренду землі». Господарським судам у вирішенні відповідних спорів необхідно з'ясовувати, зокрема, чи повідомляв орендар орендодавця у встановленому порядку про намір скористатися переважним правом на укладення договору оренди землі на новий строк та чи заперечував орендодавець у строк, визначений законом, проти поновлення договору.

Судом встановлено, що орендар не отримав у визначений законом строк листа повідомлення про заперечення у поновленні договору оренди землі від Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області, а земельні ділянки фактично не повертались власнику після використання за договором оренди; сторони протягом січня - березня 2016 року продовжували виконувати умови Договору оренди; СТОВ «Агрофірма АгроМакс» використовувало земельні ділянки та сплачувало за таке користування, а орендодавець приймав передбачену договором орендну плату та не заперечував щодо користування земельними ділянками орендарем.

Факт користування землею та здійснення платежів за землю, яка є предметом оренди по спірному договору підтверджуються дослідженими у судовому засіданні Витягами із Державного земельного кадастру, платіжними та іншими документами орендаря - платника податків (а.с. 17-24; 49; 52-60; 75-79).

Із дослідженого в судовому засіданні листа Золотоніської об'єднаної ДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області від 22.03.2016 №248/23-13-23-016 вбачається, що заборгованість орендаря, перед бюджетом по сплаті податків, зборів, платежів, що контролюється фіскальною службою - відсутня (а.с.51).

Суд приходить до висновку, що вимога позивача щодо визнання укладеною додаткової угоди до договору оренди землі від 03.01.2006, укладеного між Драбівською районною державною адміністрацією та СТОВ «Агрофірма «АгроМакс», зареєстрованого у Драбівському районному відділі Черкаської регіональної філії ДП «Центр ДЗК при Держкомземі України», про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 10.02.2006 № 04.06.781.00799, із врахуванням змін, внесених додатковою угодою від 05.05.2011 обґрунтована, підтверджена належними і допустимими доказами і підлягає до задоволення.

Із урахуванням того, що за додатковою угодою від 05.05.2011, договір від 03.01.006 діяв до 31.12.2015, то за додатковою угодою, яку вимагає укласти позивач-договір оренди землі від 03.01.2006 має бути поновленим із 01 січня 2016 року.

З огляду на викладене, суд приходить до висновку, що позовні вимоги позивачем доведені повністю, а тому підлягають до повного задоволення.

Відповідно до положень ст.49 ГПК України з відповідача на користь позивача необхідно стягнути 2756,00 грн. витрат по сплаті судового збору.

Керуючись ст.ст. 49, 82-85 ГПК України, суд -

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги задовольнити повністю.

Визнати поновленим із 01 січня 2016 року договір оренди землі від 03.01.2006 (із змінами, внесеними додатковою угодою від 05.05.2011), укладений між Драбівською районною державною адміністрацією та СТОВ «Агрофірма АгроМакс», зареєстрований у Драбівському районному відділі Черкаської регіональної філії ДП «Центр ДЗК при Держкомземі України», про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 10.02.2006 № 04.06.781.00799.

Визнати укладеною із 01 січня 2016 року додаткову угоду до договору оренди землі від 03.01.2006 (із змінами, внесеними додатковою угодою від 05.05.2011) укладеного між Драбівською районною державною адміністрацією та СТОВ «Агрофірма АгроМакс», зареєстрованого у Драбівському районному відділі Черкаської регіональної філії ДП «Центр ДЗК при Держкомземі України», про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 10.02.2006 № 04.06.781.00799 в наступній редакції:

Додаткова угода

до договору оренди землі від 03.01.2006

м. Черкаси


р.

1. Орендодавець: Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області

в особі керівника /виконуючого обов'язки начальника/

, що діє на підставі Положення про Головне

управління Держгеокадастру у Черкаській області з однієї сторони та Орендар: СТОВ «Агрофірма «АгроМакс» в особі керівника товариства


, що діє на підставі статуту з другої сторони (надалі -Сторони).

2. Відповідно до положень ст. 33 закону України «Про оренду землі» Сторони дійшли згоди поновити дію договору оренди землі від 03.01.2006, укладений між Драбівською районною державною адміністрацією та СТОВ «Агрофірма АгроМакс», зареєстрований у Драбівському районному відділі Черкаської регіональної філії ДП «Центр ДЗК при Держкомземі України», про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 10.02.2006 №04.06.781.00799, із врахуванням змін, внесених додатковою угодою від 05.05.2011, на тих самих умовах. У зв'язку з цим викласти окремі наступні пункти Договору у такій редакції:

Пункт 1. Орендодавець надає, а Орендар приймає в строкове платне користування земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які знаходяться в адміністративних межах Великохутірської сільської ради, за кадастровими номерами 7120682600:01:001:1164 та 7120682600:01:002:0167.

Пункт 7. Договір укладено на 5 років (до 31.12.2020). Після закінчення строку договору орендар має переважне право поновлення його на новий строк. У цьому разі орендар повинен не пізніше ніж за 30 днів до закінчення строку дії договору повідомити письмово орендодавця про намір продовжити його дію.

Пункт 8. Орендна плата вноситься Орендарем: у грошовій формі у розмірі 4,5 % від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Пункт 9. Орендна плата вноситься : у грошовій формі, щомісячно рівними частками до 20 числа місяця, наступного за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

3. Ця додаткова угода є невід'ємною частиною договору оренди землі від 03.01.2006, укладений між Драбівською районною державною адміністрацією та СТОВ «Агрофірма АгроМакс», зареєстрований у Драбівському районному відділі Черкаської регіональної філії ДП «Центр ДЗК при Держкомземі України», про що у Державному реєстрі земель вчинено запис від 10.02.2006 № 04.06.781.00799, із врахуванням змін, внесених додатковою угодою від 05.05.2011.

4. Дану угоду складено у трьох примірниках, що мають однакову юридичну силу, одна з яких заходиться в Орендаря друга у Орендодавця третя в органі який провів державну реєстрацію.

4. Витрати пов'язані з складанням та реєстрацією цієї угоди бере на себе Орендар.

Реквізити сторін

Орендодавець Орендар

Головне управління Держгеокадастру СТОВ Агрофірма «ОСОБА_2

у Черкаській області в особі керівника в особі керівника

Місцезнаходження юридичної особи Місцезнаходження юридичної особи

18000, м. Черкаси, вул. Смілянська,131 19854,Черкаська обл., Драбівський р-н

с. Великий Хутір

Ідентифікаційний код 39765890 Ідентифікаційний код 32506713

Підписи сторін

Орендодавець Орендар



Стягнути 2756,00 грн. витрат по сплаті судового збору із Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області (код 39765890, вул. Смілянська, 131, м. Черкаси, 18000) на користь сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю В«Агрофірма АгроМаксВ» (код 32506713, вул. Колгоспна, 9, с. Великий Хутір, Драбівський район, Черкаська область, 19854).

Рішення може бути оскаржене до Київського апеляційного господарського суду в порядку, визначеному ГПК України після складення повного тексту рішення.

Повне рішення складено 07.06.2016.

Суддя В.В.Єфіменко

СудГосподарський суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення02.06.2016
Оприлюднено15.06.2016
Номер документу58216512
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —925/304/16

Ухвала від 23.06.2016

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Скрипка І.М.

Рішення від 02.06.2016

Господарське

Господарський суд Черкаської області

Єфіменко В.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні