ХЕРСОНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ХЕРСОНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

________________________________________________________________________________

УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

10 червня 2016 р. м. ХерсонСправа № 821/802/16

Суддя Херсонського окружного адміністративного суду Попов В.Ф., перевіривши виконання вимог статей 104, 183-3 КАС України за поданням Головного управління ДФС у Херсонській області до приватного акціонерного товариства "Четвертий експедиційний загін підводних та гідротехнічних робіт" про підтвердження обгрунтованості адміністративного арешту майна платника податків,

встановив:

Заявник звернувся до суду з поданням, у якому просить підтвердити обґрунтованість умовного адміністративного арешту майна приватного акціонерного товариства "Четвертий експедиційний загін підводних та гідротехнічних робіт".

Зазначений спір згідно із ст. 17 КАС України належить до юрисдикції адміністративних судів та має розглядатися в порядку адміністративного судочинства.

Подання подано з додержанням вимог статей 104, 183-3 КАС України.

Підстави для повернення подання або відмови у прийнятті подання відсутні.

Оскільки, статтею 183-3 КАС України передбачені скорочені строки розгляду справи суд з метою забезпечення належного повідомлення відповідача вважає за необхідне зобов'язати заявника вручити відповідачу копію ухвали суду про відкриття провадження у справі із зазначенням дати, часу та місця розгляду справи.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 183-3 КАС України,

ухвалив:

Відкрити провадження в адміністративній справі за поданням Головного управління ДФС у Херсонській області до приватного акціонерного товариства "Четвертий експедиційний загін підводних та гідротехнічних робіт" про підтвердження обгрунтованості адміністративного арешту майна платника податків.

Призначити судове засідання на 13 червня 2016 р. о 14:00 годині в приміщенні Херсонського окружного адміністративного суду за адресою: м. Херсон, вул. Робоча, 66 (вхід з вул. Філатова).

Справа буде розглядатися судом у складі судді Попова В.Ф.

В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Зобов'язати Головне управління ДФС у Херсонській області вручити приватному акціонерному товариству "Четвертий експедиційний загін підводних та гідротехнічних робіт" копію цієї ухвали. Докази вручення (розписку відповідача про отримання документів) надати суду до судового засідання.

Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення на неї можуть бути викладені в апеляційній скарзі на рішення суду, прийняте за результатами розгляду справи.

Суддя Попов В.Ф.

Інформація про процесуальні права осіб, які приймають участь у справі

Ст. 49 КАС України, права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі

1.          Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права та обов'язки.

2. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належним їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.

3.Особи, які беруть участь у справі, мають право:

1)знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;

2)знайомитися з матеріалами справи;

3)заявляти клопотання і відводи;

4)давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;

5)подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;

6)висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;

7)подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;

8)знайомитися з технічним записом, журналом судового засідання, протоколом про вчинення окремої процесуальної дії і подавати письмові зауваження до них;

9)робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;

10)оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;

11)користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.

4.Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

Ст. 51 КАС України, права та обов'язки сторін

1. Крім прав та обов'язків, визначених у ст. 49 КАС України, позивач має право в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову. позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідного апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.

2. Крім прав та обов'язків, визначених у ст. 49 КАС України, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

3. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

4. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.

Дата ухвалення рішення 10.06.2016
Оприлюднено 15.06.2016

Судовий реєстр по справі 821/802/16

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 21.03.2017 Вищий адміністративний суд України Адміністративне
Ухвала від 17.03.2017 Вищий адміністративний суд України Адміністративне
Ухвала від 10.10.2016 Вищий адміністративний суд України Адміністративне
Ухвала від 30.08.2016 Вищий адміністративний суд України Адміністративне
Ухвала від 27.07.2016 Одеський апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 12.07.2016 Одеський апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 12.07.2016 Одеський апеляційний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 13.06.2016 Херсонський окружний адміністративний суд Адміністративне
Постанова від 13.06.2016 Херсонський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 10.06.2016 Херсонський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 821/802/16

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону