Ухвала
від 23.06.2010 по справі 6-55/10
ЛЕНІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

23.06.2010

Справа 6-55/10

У Х В А Л А

23 червня 2010 року Ленінський районний суд міста Харкова у складі:

головуючого судді Вікторова В.В.

при секретарі Сластіновій Я.О.,

розглянувши подання старшого державного виконавця Ленінського ВДВС Харківського МУЮ ОСОБА_1 про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України, без вилучення паспортного документу, громадянина ОСОБА_2, -

В с т а н о в и в :

Старший державний виконавець Ленінського ВДВС Харківського МУЮ ОСОБА_1 звернувся до суду з поданням в порядку ст. 6 Закону В«Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян УкраїниВ» про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України, без вилучення паспортного документу, громадянина ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 посилаючись на те, що на виконанні Ленінського ВДВС ХМУЮ знаходиться виконавче провадження з примусового виконання виконавчого листа №2-2274/09, виданого 27.10.2009 року Ленінським районним судом м. Харкова про стягнення з ОСОБА_2 боргу в розмірі 56 339 грн. на користь ПАТ «Фінанси та Кредит». Боржником ОСОБА_2 виконавчий документ у добровільному порядку не виконаний, заходів до погашення боргу за виконавчим документом не здійснює, він не працює.

Суд, вивчивши матеріали подання, вважає, що воно не підлягає задоволенню через наступне:

Згідно ст. 6 Закону В«Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян УкраїниВ» підставою для тимчасового обмеження у праві виїзду громадян України за кордон є ухилення від виконання зобов'язань, покладених судовим рішенням - до виконання зобов'язань (п. 5 цієї статті).

Згідно з ч. 8 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 р. N 57 при наявності обмежуючих обставин, за яких громадянину може бути тимчасово відмовлено у виїзді з України, а саме якщо він ухиляється від виконання зобов'язань, покладених на нього судовим рішенням, паспорт громадянина України для виїзду за кордон може бути тимчасово затримано або вилучено службовою особою контрольно-пропускного пункту Державної прикордонної служби. За таких обставин суд вважає за необхідне визнати наявність обмежуючих обставин, за яких громадянину може бути тимчасово відмовлено у виїзді з України.

Згідно ст. 1 Закону В«Про виконавче провадженняВ» виконавче провадження є завершальною стадією судового провадження, отже термін відмови відповідачу у виїзді за межі України спливає після повного завершення судового провадження у справі, включаючи повне виконання рішення суду.

Заборона виїзду за кордон є одним з найсуворіших заходів, що сприяє примусовому виконанню судових рішень, так як пов'язаний з обмеженням конституційного права людини на вільне пересування та вибір місця проживання.

Матеріали що надійшли до суду не містять жодних даних, які б свідчили про виконання дій, спрямованих на виявлення у боржника майна чи грошових коштів, на які б було можливо звернути стягнення, про вжиття виконавцем заходів примусового стягнення, щоб вказувало на здійснення виконавцем всіх можливих та необхідний дій з метою виконання рішення. Крім того, старшим державним виконавцем Ленінського ВДВС Харківського МУЮ ОСОБА_1 доказів на підтвердження доводів про те, що ОСОБА_2 ухиляється від виконання покладених на нього судовим рішенням зобов'язань та має намір покинути територію України не надано.

За таких обставин на даний час передбачених вищезазначеним Законом підстав для тимчасового обмеження у праві виїзду ОСОБА_2 за кордон немає.

На підставі викладеного, керуючись ст. 217 ЦПК України, п. 8 ст. 19 Закону В«Про державну прикордонну службу України, ст. 1 Закону В«Про виконавче провадженняВ» , ст. 6 Закону В«Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян УкраїниВ» , ч.8 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 р. N 57, суд, -

У х в а л и в:

У задоволенні подання старшого державного виконавця Ленінського ВДВС Харківського МУЮ ОСОБА_1 про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України, без вилучення паспортного документу, громадянина ОСОБА_2 - відмовити.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через Ленінський районний суд м. Харкова шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України

Суддя В.В.Вікторов

СудЛенінський районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення23.06.2010
Оприлюднено21.06.2016
Номер документу58348821
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —6-55/10

Ухвала від 23.06.2010

Цивільне

Ленінський районний суд м.Харкова

Вікторов В. В.

Ухвала від 19.01.2010

Цивільне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Деркач О. Г.

Ухвала від 07.07.2010

Цивільне

Черняхівський районний суд Житомирської області

Слободенюк Н. Є.

Ухвала від 18.02.2010

Цивільне

Заводський районний суд м. Запоріжжя

Федоренко Р.Г.

Ухвала від 07.05.2010

Цивільне

Балаклійський районний суд Харківської області

Соколова К. А.

Ухвала від 14.12.2010

Цивільне

Бахмацький районний суд Чернігівської області

Пархоменко Павло Іванович

Ухвала від 29.12.2010

Цивільне

Волочиський районний суд Хмельницької області

Намистюк Василь Павлович

Ухвала від 13.10.2010

Цивільне

Пологівський районний суд Запорізької області

Омельчук Віктор Єфремович

Ухвала від 27.12.2010

Цивільне

Білогірський районний суд Автономної Республіки Крим

Чубабрія Вахтанг Автанділович

Ухвала від 03.12.2010

Цивільне

Новоайдарський районний суд Луганської області

Мальченко Інна Вікторівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні