У Х В А Л А
17 червня 2016 року м. Київ
Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Дербенцева Т.П., розглянувши касаційну скаргу представника ОСОБА_2 - ОСОБА_3 на рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 11 лютого 2016 року та ухвалу апеляційного суду Київської області від 05 квітня 2016 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області, третя особа - Управління Держгеокадастру у Києво-Святошинському районі Київської області, про визнання права власності на земельну ділянку, -
в с т а н о в и л а:
15 червня 2016 року до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ подано вищезазначену касаційну скаргу, після закінчення строку, передбаченого ч. 1 ст. 325 ЦПК України.
Касаційна скарга містить клопотання про поновлення цього строку з посиланням на поважність причин його пропуску, а саме: заявник зазначає, що копію оскаржуваного рішенняапеляційного суду отримав лише 27 травня 2016 року.
Проте наведені заявником підстави пропуску строку на касаційне оскарження не можна визнати поважними, оскільки не надано відповідних доказів про те, що копію оскаржуваного рішення апеляційного суду отримано лише 27 травня 2016 року.
Відповідно до ч. 3 ст. 328 ЦПК України касаційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 325 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, наведені нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з дня отримання ухвали про залишення касаційної скарги без руху особа має право звернутися до суду касаційної інстанції з заявою про поновлення строків або навести інші підстави для поновлення строку.
Якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або наведені підстави для поновлення строку касаційного оскарження визнані неповажними, суддя - доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження.
Враховуючи наведене, касаційну скаргу слід залишити без руху та надати заявникові строк для усунення її недоліку, а саме: надати до заяви про поновлення строку докази на підтвердження поважності причин пропуску строку на касаційне оскарження.
Враховуючи наведене, касаційну скаргу слід залишити без руху та надати заявникові строк для усунення її недоліків.
Керуючись ст.ст. 326, 328 ЦПК України,-
у х в а л и л а :
Касаційну скаргу представника ОСОБА_2 - ОСОБА_3 залишити без руху та надати строк протягом тридцяти днів з дня отримання цієї ухвали для надання доказів на підтвердження поважності причин пропуску.
У разі невиконання вимог суду у відкритті касаційного провадження буде відмовлено.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Вищого спеціалізованого суду
України з розгляду цивільних
і кримінальних справ Т.П. Дербенцева
Суд | Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ |
Дата ухвалення рішення | 17.06.2016 |
Оприлюднено | 22.06.2016 |
Номер документу | 58399573 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Парінова Ірина Костянтинівна
Цивільне
Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Дербенцева Тетяна Пилипівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні