У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
04.05.2016 Справа №607/47/16-ц
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі:
головуючого Дзюбича В.Л.,
з участю секретаря Грабській Ю.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Тернополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1, Редакції газети «Підручники і посібники» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Видавничий дім «Освіта», фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 про захист авторського права та стягнення компенсації за його порушення, -
в с т а н о в и в:
В провадженні Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області знаходиться цивільна справа №607/47/16-ц за позовом ОСОБА_1, Редакції газети «Підручники і посібники» до Товариства з обмеженою відповідальністю «Видавничий дім «Освіта», фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 про захист авторського права та стягнення компенсації за його порушення.
04 травня 2016 року представник позивача ОСОБА_1 подав до суду заяву про залишення без розгляду позовної заяви ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Видавничий дім «Освіта», фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 про захист авторського права та стягнення компенсації за його порушення.
Відповідно до п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення справи без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
Суд, проаналізувавши матеріали справи, вважає, що заява, подана представником позивача ОСОБА_1 підлягає до задоволення, оскільки не суперечить вимогам діючого законодавства і не порушує будь-чиї законні права і інтереси сторін.
Водночас, суд роз’яснює позивачу, що у відповідності до ч.2 ст.207 ЦПК України, особа, заяву якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
На підставі викладеного, керуючись ст.197, п.5 ч.1 ст.207, ст.210 ЦПК України, суд, -
у х в а л и в:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Видавничий дім «Освіта», фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 про захист авторського права та стягнення компенсації за його порушення - залишити без розгляду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Головуючий В. Дзюбич
Суд | Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 04.05.2016 |
Оприлюднено | 23.06.2016 |
Номер документу | 58418146 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Дзюбич В. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні