Дата документу 23.06.2016
Справа № 320/3659/16-ц
Провадження № 2/320/2541/16
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
23 червня 2016 року Суддя Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області Горбачова Ю.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальності «Мелітопольський ринок» про припинення дії, яка порушує право користування майном ,
В С Т А Н О В И В :
Позивач звернувся до суду з вказаною позовною заявою та просить зобов’язати ТОВ «Мелітопольський ринок» припинити дії щодо перешкоджання йому у користуванні його майном, яке знаходиться за адресою: Запорізька область, м. Мелітополь, бул. 30-років Перемоги, 31, земельна ділянка площею 0,263577 га, кадастровий номер 2310700000:01:019:0085 (автостоянка), а саме наступними будівельними матеріалами: туалет (висота 2,5м, ширина 1,3м., довжина 1,3 м., біла цегла, шифер,фундамент), сторожка завдовжки 5м., шириною 2м., висотою 3,3м., біла цегла, плита перекриття, фундамент, металеві двері, огорожа металева (карта сітка розміром 2х1,5м.) 72 секції, труба металева діаметром 100 мм (144 шт. по 2,5 м. завдовжки), водяна криниця (плита бетонна 2х2м., люк чавунний, глибина 2м., обкладена червоною цеглою), асфальтне покриття 1300 кв.м., залізобетонні опори освітлення: 8 шт. довжиною 8 м. кожна.
10 червня 2016 року позовну заяву було залишено без руху у зв’язку з тим, що позовна заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України.
Позивачу було надано триденний строк з дня отримання ним ухвали для виправлення вказаних в ній недоліків. Згідно зворотнього повідомлення про вручення поштового відправлення, позивач отримав ухвалу про залишення позову без руху 16.06.2016 року. Однак, станом на 23.06.2016 року позивачем не усунуті недоліки позову, які зазначені в ухвалі суду від 10.06.2016 року.
Згідно ч. 2 ст. 121 ЦПК України якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені ст.ст. 119 і 120 цього Кодексу, сплатить суму судового збору, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Таким чином, позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальності «Мелітопольський ринок» про припинення дії, яка порушує право користування майном, слід вважати не поданою та повернути позивачу .
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 119, 121, 209, 210 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальності «Мелітопольський ринок» про припинення дії, яка порушує право користування майном - повернути позивачу, разом з доданими до неї матеріалами.
Апеляційну скаргу на ухвалу може бути подано до апеляційного суду Запорізької області через Мелітопольський міськрайонний суд протягом п’яти днів з дня її проголошення.
У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
СУДДЯ: Ю.В. Горбачова
Суд | Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області |
Дата ухвалення рішення | 23.06.2016 |
Оприлюднено | 29.06.2016 |
Номер документу | 58474735 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області
Горбачова Ю. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні