Справа № 148/1317/16-ц
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 червня 2016 року м. Тульчин
Суддя Тульчинського районного суду Вінницької області Саламаха О.В. розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Тульчинської державної нотаріальної контори, ОСОБА_2, в особі законного представника - ОСОБА_3 про визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину та скасування державної реєстрації права власності, -
ВСТАНОВИВ:
До Тульчинського районного суду звернулася ОСОБА_1 з позовом до Тульчинської державної нотаріальної контори, ОСОБА_2, в особі законного представника - ОСОБА_3 про визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину та скасування державної реєстрації права власності.
Ознайомившись з позовною заявою та додатками до неї, судом встановлено, що вона подана без дотримання вимог ч. 5 ст. 119 ЦПК України, оскільки позивач, не надав документ, що підтверджує сплату судового збору.
На підставі ч. 1 ст. 121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього Кодексу, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
За таких обставин, оскільки судовий збір не сплачено, позовна заява ОСОБА_1 до Тульчинської державної нотаріальної контори, ОСОБА_2, в особі законного представника - ОСОБА_3 про визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину та скасування державної реєстрації права власності, повинна бути залишена без руху.
На підставі викладеного і керуючись ст. 119, 121 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Тульчинської державної нотаріальної контори, ОСОБА_2, в особі законного представника - ОСОБА_3 про визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину та скасування державної реєстрації права власності, залишити без руху, надавши строк для усунення недоліків - п'ять днів з дня отримання копії ухвали.
Роз'яснити, що у випадку неусунення недоліків, вказаних в ухвалі суду, відповідно до ч. 2 ст. 121 ЦПК України, позовна заява буде повернута позивачу і вважатиметься неподаною.
Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Тульчинський районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 24.06.2016 |
Оприлюднено | 01.07.2016 |
Номер документу | 58564602 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Тульчинський районний суд Вінницької області
Саламаха О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні