Справа№2-2989/11
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04.05.2011 року, Київський районний суд м. Одеси у складі:
головуючого судді - Куриленко О. М.
за участю секретаря - Фірко Ю.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом:
ОСОБА_1 до ОСОБА_2 третя особа про розірвання шлюбу -
встановив:
З 04 листопада 2000 року сторони перебувають у шлюбі, який зареєстрований у відділі РАГС Київського районного управління юстиції м. Одеси, про що у книзі реєстрації актів про укладення шлюбу був зроблений актовий запис № 947.
Шлюб у обох сторін перший.
Від даного шлюбу народилась донька ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Позивач ОСОБА_1 просила шлюб розірвати, посилаючись на те, що шлюбні стосунки між подружжям фактично припинені, між ними постійно траплялись сварки та суперечки, у них різні погляди на життя і все це здійснює негативний вплив на її моральний стан та життєдіяльність.
ОСОБА_1 у судовому засіданні позов підтримала у повному обсязі, зазначивши, що шлюбні стосунки між ними були припинені вже рік тому назад, їхня дитина постійно потребує лікування, так як є інвалідом. Відповідач матеріальної допомоги на лікування дитини не надає, усе домогосподарство ведеться за кошти позивача, з приводу цього у них постійно траплялись сварки та суперечки. На теперішній час сім`я існує формально. Дитина мешкає разом з позивачем ОСОБА_1 за обоюдним погодженням сторін. Після розірвання шлюбу позивач просила залишити їй шлюбне прізвище «Цвілей».
В судовому засіданні відповідач позов визнав у повному обсязі, не заперечував проти розірвання шлюбу.
Згідно ст. 24 СК України шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка.
Заслухавши пояснення позивача, відповідача, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню, оскільки сторони не мають наміру підтримувати шлюбні стосунки. Шлюб носить формальний характер.
Згідно з ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Таким чином, визнання відповідачем пред’явленого позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.
Відповідно до ст. 113 СК України особа, яка змінила своє прізвище у зв’язку з реєстрацією шлюбу, має право після розірвання шлюбу надалі іменуватися цим прізвищем або відновити своє дошлюбне прізвище.
Місце проживання неповнолітньої дитини, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, встановити з матір`ю, ОСОБА_1.
Керуючись ст.ст. 130,174 ч.4, 213, 215, 226-228 ЦПК України, ст.ст. 110, 112, 113, 114, 115 СК України, суд
вирішив:
Позов позивача ОСОБА_1 до відповідач ОСОБА_2 , третя особа про розірвання шлюбу - заяву задоволено повністю.
Розірвати шлюб між ОСОБА_2 ( дошлюбне прізвище Васильєва) ОСОБА_4 та ОСОБА_2, який зареєстрований відділом реєстрації актів громадянського стану Київського районного управління юстиції, про що у книзі реєстрації актів про укладання шлюбу був зроблений актовий запис № 947.
Вважати шлюб між ними розірваним в день набрання зазначеним рішенням законної сили.
Неповнолітню доньку, ОСОБА_3, 21 лютого 2001року народження, залишити мешкати з матір`ю, ОСОБА_5.
Після розірвання шлюбу залишити позивачу шлюбне прізвище „ЦвілейВ» .
Рішення суду може бути оскаржено до апеляційного суду Одеської області шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня проголошення рішення через Київський районний суд м. Одеси.
Суддя : Куриленко О. М.
Суд | Київський районний суд м. Одеси |
Дата ухвалення рішення | 10.05.2011 |
Оприлюднено | 05.07.2016 |
Номер документу | 58635000 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Київський районний суд м. Одеси
Куриленко О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні