Ухвала
від 08.07.2016 по справі 147/80/16-ц
ТРОСТЯНЕЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 147/80/16

Провадження № 2/147/126/16

У Х В А Л А

іменем України

08.07.2016 року смт. Тростянець

Тростянецький районний суд Вінницької області в складі:

головуючого судді Савченко С.М.

секретаря Подолян Т.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт.Тростянець цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ПП АФ «Іззія» про розірвання договору оренди землі,-

в с т а н о в и в:

В провадженні Тростянецького районного суду перебуває справа за позовом ОСОБА_1 до ПП АФ «Іззія» про розірвання договору оренди землі.

В судове засідання позивач та представник позивача ОСОБА_2 не з`явились Представник позивача надав на адресу суду клопотання про витребування у відповідача оригіналів документів, доданих до письмових заперечень, а також докази сплати орендної плати позивачу за 2010-2015 роки; витребувати з Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області інформацію про нарахування та сплату ПП «АФ «Іззія» у 2010-2015 роках податку з доходів фізичних осіб за позивача з орендної плати за землю. Просив судове засідання проводити у його відсутність, вимоги клопотання підтримує та просить їх задовольнити.

В судове засідання представник відповідача, будучи належним чином повідомленим про місце та час розгляду справи, не з`явився, жодних заяв чи клопотань на адресу суду від нього не надійшло, причини своєї неявки суду не повідомив.

Відповідно до ч. 2 ст. 197 ЦПК України, у зв’язку з неявкою в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного запису не здійснювалося.

Суд дослідивши матеріали клопотання представника позивача вважає, що його слід задовольнити.

Відповідно до ч. 1 ст. 10 ЦПК України цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін.

Згідно з ч. 1 ст. 11 ЦПК України суд розглядає цивільні справи не інакше як за зверненням фізичних чи юридичних осіб, поданим відповідно до ЦПК України, в межах заявлених ними вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі.

Відповідно до ч. 1ст. 60 ЦПК України кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків, встановлених ст. 61 цього Кодексу.

Письмові докази, як правило, подаються в оригіналі. Якщо подано копію письмового доказу, суд має право вимагати додання оригіналу ( ч.2 ст. 64 ЦПК).

Відповідно до ст. 137 ЦПК України у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов’язаний витребувати такі докази.

Оскільки оригінали платіжних відомостей та видаткові касові ордера на підтвердження сплати орендної плати знаходяться у відповідача, тому для правильного вирішення справи суд вважає необхідним зобов’язати відповідача надати зазначені докази в оригіналах, для огляду та дослідження в судовому засіданні .

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 137, 169, 209, 2010 ЦПК України, суд,-

у х в а л и в:

Клопотання задовольнити.

Визнати обов’язковою явку представника відповідача приватного підприємства «Агрофірма «Іззія», юридична адреса якого м.Вінниця, вул. Некрасова, 25, в судове засідання.

Зобов’язати представника приватного підприємства «Агропромислова фірма «Іззія» надати в судове засідання 27 .07.2016 оригінали платіжних відомостей на підтвердження сплати орендної плати позивачу за 2010-2015 роки.

Витребувати з Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області інформацію про нарахування та сплату Приватним підприємством «Агрофірма «Іззія» у 2010-2015 роках податку з доходів фізичних осіб за позивача, ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, з орендної плати за землю.

Розгляд справи №147/80/16-ц відкласти на 09 год. 00 хв. 27 липня 2016 року .

Строк виконання ухвали для Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області встановити у п’ять днів з дня отримання її копії.

Особи, які не мають можливості подати доказ, який вимагає суд, взагалі або в установлені судом строки, зобов’язані повідомити про це суд із зазначенням причини протягом п’яти днів з дня отримання ухвали суду.

Відповідно до п.5 ст. 137 ЦПК України за неповідомлення суду про неможливість подати докази, а також за неподання доказів, у тому числі і з причин, визнаних судом неповажними, винні особи несуть відповідальність, встановленому законом порядку.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Суддя:

СудТростянецький районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення08.07.2016
Оприлюднено13.07.2016
Номер документу58839002
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —147/80/16-ц

Рішення від 21.04.2017

Цивільне

Тростянецький районний суд Вінницької області

Волошин І. А.

Ухвала від 14.03.2017

Цивільне

Тростянецький районний суд Вінницької області

Волошин І. А.

Ухвала від 12.08.2016

Цивільне

Тростянецький районний суд Вінницької області

Савченко С. М.

Ухвала від 08.07.2016

Цивільне

Тростянецький районний суд Вінницької області

Савченко С. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні