КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ПОЛТАВИ
Справа №4-525/2011
Провадження № 4/2940/11
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
29.06.2011 року Суддя Київського районного суду м. Полтави Васильєва Л.М. розглянувши подання старшого слідчого з ОВС СВ ПМ ДПА у Полтавській області Шепеля В.Д. про проведення обшуку. -
ВСТАНОВИВ:
Старший слідчий з ОВС СВ ПМ ДПА у Полтавській області Шепель В.Д. звернувся до суду з поданням погодженим заступником прокурора Полтавської області про проведення обшуку у будівлі та прилеглих приміщеннях розташованих за адресою: АДРЕСА_1 за місцем реєстрації ОСОБА_2.
Своє подання мотивував тим, що у провадженні слідчого відділу ПМ ДПА у Полтавській області знаходиться кримінальна справа № 2011509008006 порушена по факту фіктивного підприємництва шляхом створення з метою прикриття незаконної діяльності ПП Агрокомелеватор (код ЄДРПОУ 36" 18895 і за ознаками складу злочину передбачених ч.2 ст. 205 КК України.
У ході розслідування даної кримінальної справи встановлено, що невстановлені особи, протягом 2010 року. з метою прикриття злочинної діяльності, створили ПП Агрокомелеватор та у подальшому продовжуючи свою злочинну діяльність, використовуючи його реквізити, банківські рахунки та печатку, здійснили видимість проведення фінансово-господарської діяльності і незаконно сформували податковий кредит підприємствам-контрагентам та надали їм можливість зменшити свої податкові зобов'язання з податку на додану вартість на загальну суму 602 734,1 1 грн.
Також, у ході розслідування даної кримінальної справи встановлено, що ПП Агрокомелеватор у 2010 р. мало вплив на формування об'єкту оподаткування ТОВ Глобинський Елеватор , у результаті чого до матеріалів кримінальної справи долучено Акт планової виїзної документальної перевірки дотримання вимог податкового законодавства ТОВ Глобинський Елеватор
Матеріалами кримінальної справи встановлено, що службові особи ТОВ Глобиннський Елеватор , з метою заниження об'єкту оподаткування товариства за відповідний період, скористалися послугами підприємства з ознаками фіктивності, а саме ТОВ Імпекс продгарант (код ЄДРПОУ 37142844), ТОВ КП Альком (код ЄДРПОУ 37115881), ПП Агро союз - 2009 , 1111 Інвест-трейд (код ЄДРПОУ 34566424). ТОВ ВКФ Спецтехпостач (код ЄДРПОУ 30621015). ТОВ Компанія Вальма-Юг > (код ЄДРПОУ 23618599). ПП Трансагрогіродукт (код ЄДРПОУ 34921978).
Окрім того, встановлено, що усіма питаннями фінансово-господарських взаємовідносин (розшук, укладання договорів та ін.) з підприємствами постачальниками ТОВ Глобинський Елеватор , у вищезазначеному періоді, займався менеджер даного підприємства ОСОБА_2.
Згідно з довідкою адресно-довідкового бюро УМВС України у Полтавській області, встановлено, що ОСОБА_2 зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1. Крім того, у ході допиту в якості свідка ОСОБА_2 підтвердив факт свого проживання за вищевказаною адресою.
Суддя, дослідивши матеріали подання, приходить до наступного висновку.
Відповідно до ст. 177 КПК України обшук проводиться в тих випадках, коли є достатні підстави вважати, що знаряддя злочину, речі й цінності, здобуті злочинним шляхом, а також інші предмети і документи, які мають значення для встановлення істини в справі чи забезпечення цивільного позову, знаходяться в певному приміщенні або місці чи в якої-нєбудь особи.
Оскільки є підстави вважати, що у будівлі та прилеглих приміщеннях розташованих за адресою: АДРЕСА_1. за місцем реєстрації ОСОБА_2 можуть знаходитися документи, предмети , речі і цінності, здобуті злочинним шляхом та які мають значення для встановлення істини по справі , подання підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 177 КПК України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Подання задовольнити.
Надати дозвіл на проведення обшуку у будівлі та прилеглих приміщеннях розташованих за адресою: АДРЕСА_1 за місцем реєстрації ОСОБА_2
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Л.М.Васильєва
Суд | Київський районний суд м. Полтави |
Дата ухвалення рішення | 29.06.2011 |
Оприлюднено | 12.07.2016 |
Номер документу | 58888990 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Київський районний суд м. Полтави
Васильєва Л. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні