ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
У Х В А Л А
11.07.2016Справа № 910/10357/16
За позовом: товариства з обмеженою відповідальністю "ІНТЕР-ФРАХТ";
до: товариства з обмеженою відповідальністю "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПТАХОФАБРИКА КИЇВСЬКА";
про: стягнення 33.300,00 грн.
Суддя Балац С.В.
Представники:
позивача: Рогачов Ю.М. за договором про надання правової допомоги № 17/05/2016 від
30.05.2016 р.
відповідача: не з'явилися.
О Б С Т А В И Н И С П Р А В И :
Товариство з обмеженою відповідальністю "ІНТЕР-ФРАХТ" (далі - позивач) звернулося до господарського суду міста Києва із позовом до товариства з обмеженою відповідальністю "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПТАХОФАБРИКА КИЇВСЬКА" (далі - відповідач) про стягнення 33.300,00 грн.
Ухвалою господарського суду міста Києва від 06.06.2016 порушено провадження у справі № 910/10357/16. Розгляд даної справи призначено судом на 11.07.2016.
Представник позивача в судовому засіданні 11.07.2016 позовні вимоги підтримав в повному обсязі, надав пояснення по суті спору.
Повноважні представники відповідача в судове засідання призначене на 11.07.2016 не з'явилися, заяв та клопотань до суду не подали.
У судовому засіданні 11.07.2016 представник позивача подав до суду клопотання про продовження строку розгляду даного спору.
Відповідно ст. 69 Господарського процесуального кодексу України спір має бути вирішено господарським судом у строк не більше двох місяців від дня одержання позовної заяви. У виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду спору, господарський суд ухвалою може продовжити строк розгляду спору, але не більш як на п'ятнадцять днів.
Суд, дослідивши зазначене клопотання представника позивача та матеріали справи, дійшов висновку про те, що клопотання є обґрунтованим та відповідає вимогам ст. 69 Господарського процесуального кодексу України, а тому підлягає задоволенню.
Отже, виходячи з викладеного та керуючись ст.ст. 69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,
У Х В А Л И В :
1. Задовольнити клопотання представника позивача про продовження строку розгляду спору.
2. Продовжити строк розгляду даного спору.
3. Відкласти розгляд справи на 08.08.16 о 10:20 год. Розгляд справи відбудеться в приміщенні господарського суду міста Києва, за адресою: 01030, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-Б, зал судових засідань № 10 (корпус Б).
4. Витребувати у позивача належним чином завірену копію Акту надання послуг від 15.03.2016 на суму 8.000, 00 грн.
5. Запропонувати відповідачеві надати суду відзив на позовну заяву у порядку, передбаченому ст. 59 ГПК України, з поясненнями по суті заявлених вимог та доданням підтверджуючих документів у тому числі документів, що підтверджують надіслання копії відзиву і доданих до нього документів позивачу.
6. Зобов'язати сторони направити в судове засідання своїх представників , повноваження яких оформити у відповідності з вимогами статті 28 ГПК України та надати належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують повноваження представників.
7. Попередити сторони , що при ухиленні від виконання вимог суду до них можуть бути застосовані санкції передбачені п. 5 ст. 83 ГПК України.
Суддя С.В. Балац
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 11.07.2016 |
Оприлюднено | 18.07.2016 |
Номер документу | 58950805 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Балац С.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні