Ухвала
від 10.08.2015 по справі 923/1269/15
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м. Херсон, вул. Горького, 18

тел. /0552/ 49-31-78

Веб сторінка : ks.arbitr.gov.ua/sud5024/


У Х В А Л А

"10" серпня 2015 р. Справа № 923/1269/15

Господарський суд Херсонської області у складі судді Ситюка В.Г., при секретарі Мальцевій О.В., розглянувши справу

за заявою Державної податкової інспекції у м. Херсоні Головного управління ДФС у Херсонській області

до Приватного підприємства "СК Днепр-Строй", м. Херсон

про порушення справи про банкрутство

за участю представників сторін:

від кредитора: Єрашов І.Є., н-к юр. відділу, дов. у справі,

від боржника: не з'явився

в с т а н о в и в:

Кредитор - Державна податкова інспекція у м. Херсоні ГУ ДФС у Херсонській області звернувся до господарського суду з заявою про порушення справи про банкрутство боржника Приватного підприємства "СК Днепр-Строй", м. Херсон, мотивуючи свої вимоги неспроможністю останнього задовольнити на протязі більше трьох місяців вимоги по сплаті податкових платежів, безспірний розмір яких сукупно становить більше трьохсот мінімальних заробітних плат.

Ухвалою господарського суду від 28.07.2015 р. заяву прийнято до провадження і призначено до розгляду у підготовчому засіданні, зобов'язано надати до суду: кредитора - рішення суду про задоволення вимог кредитора, що набрало законної сили, виписку з особового рахунку боржника, витяг з ЄДР; боржника - відзив, відповідно до змісту вимог ст. 13 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та докази відправлення заявнику копії відзиву, установчі та реєстраційні документи, довідку з Єдиного державного реєстру, баланс підприємства на останню звітну дату, дані про фінансове та майнове становище підприємства, перелік дебіторів і кредиторів із зазначенням сум заборгованості, дані про заборгованість по заробітній платі, дані про всі наявні рахунки в банківських установах та рух коштів на них; арбітражного керуючого Пляку С.В. - заяву на участь у справі.

Арбітражним керуючим Плякою С.В. заяву на участь у справі до суду не подано.

Арбітражним керуючим Дудкіним Р.А. подано до суду заяву на участь у справі.

Кредитором надано до суду докази надсилання копії заяви боржнику, виписку з особового рахунку боржника за 2015 р., витяг з ЄДР; рішення суду про задоволення вимог кредитора, що набрало законної сили до суду не надано.

Боржником витребувані матеріали до суду не надано, представник боржника в судове засідання не з'явився.

За таких обставин, суд, враховуючи неявку в судове засідання представника боржника, ненадання сторонами витребуваних матеріалів та з метою надання можливості сторонам скористатися повним обсягом процесуальних прав, вважає за необхідне розгляд справи у підготовчому засіданні відкласти, зобов'язавши кредитора та боржника виконати дії, зазначені в попередній ухвалі суду.

На підставі викладеного, керуючись ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. ст. 77, 86 ГПК України, суд, -

у х в а л и в:

1. Розгляд справи відкласти на "20" серпня 2015 р. о 10:30 год. в кабінеті № 215 господарського суду.

2. Кредитору виконати дії, зазначені в попередній ухвалі суду та подати до суду рішення суду про задоволення вимог кредитора, що набрало законної сили.

3. Боржнику виконати дії, зазначені в попередній ухвалі суду та подати до суду відзив, відповідно до змісту вимог ст. 13 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та докази відправлення заявнику копії відзиву, установчі та реєстраційні документи, довідку з Єдиного державного реєстру, баланс підприємства на останню звітну дату, дані про фінансове та майнове становище підприємства, перелік дебіторів і кредиторів із зазначенням сум заборгованості, дані про заборгованість по заробітній платі, дані про всі наявні рахунки в банківських установах та рух коштів на них

Суддя В.Г. Ситюк

СудГосподарський суд Херсонської області
Дата ухвалення рішення10.08.2015
Оприлюднено20.07.2016
Номер документу59005335
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —923/1269/15

Ухвала від 29.08.2016

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Воронюк О.Л.

Ухвала від 09.08.2016

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Ситюк В.Г.

Ухвала від 09.08.2016

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Ситюк В.Г.

Ухвала від 25.07.2016

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Ситюк В.Г.

Ухвала від 25.07.2016

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Ситюк В.Г.

Ухвала від 29.04.2016

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Ситюк В.Г.

Ухвала від 10.08.2015

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Ситюк В.Г.

Постанова від 17.11.2015

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Ситюк В.Г.

Ухвала від 15.10.2015

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Ситюк В.Г.

Ухвала від 20.08.2015

Господарське

Господарський суд Херсонської області

Ситюк В.Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні