"19" липня 2016 р. Справа № 363/2536/16-ц
У Х В А Л А
про відкриття провадження у цивільній справі
19 липня 2016 року суддя Вишгородського районного суду Київської області Рудюк О.Д., вирішуючи питання про відкриття провадження у цивільній справі за позовною заявою
ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про зобов'язання не чинити перешкод у доступі до будинку та присадибної ділянки ,-
В С Т А Н О В И В:
Справа підсудна Вишгородському районному суду Київської області.
Позовна заява відповідає вимогам ст.ст.119-120 ЦПК України.
Відповідно до п.4 ч.5 ст.122 ЦПК України проведення попереднього судового засідання у справі не є необхідним.
Керуючись ст.ст.122,156 ЦПК України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про зобов'язання не чинити перешкод у доступі до будинку та присадибної ділянкита прийняти справу до свого провадження.
Призначити справу до судового розгляду на 11 годину 00 хвилин 09 серпня 2016 року у приміщенні Вишгородського районного суду Київської області.
Сторони зобов'язані до початку розгляду по суті подати свої докази суду:
- повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмета спору;
- подати письмову заву про виклик свідків;
- у випадку, коли щодо отримання доказів у сторін є складнощі, подати клопотання про витребування доказів із долученням відомостей про неможливість отримання таких доказів особисто стороною або іншою особою, яка бере участь у справі.
Докази, подані з порушенням вимог, встановлених ч.1 ст.131 ЦПК України, судом не приймаються, якщо одна сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин.
Відповідач (відповідачі) має (мають) право пред'явити зустрічний позов до початку розгляду справи по суті.
Копію ухвали направити сторонам, а відповідачу (відповідачам) та третім особам, крім того, - копію позовної заяви з доданими до неї документами.
Після одержання копії ухвали суду і позовної заяви відповідач (відповідачі) має (мають) право подати письмове заперечення проти позову із зазначенням доказів, що підтверджують їх заперечення.
Ухвала може бути оскаржена щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок. В іншій частині - ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.Д.Рудюк
Суд | Вишгородський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 19.07.2016 |
Оприлюднено | 21.07.2016 |
Номер документу | 59037607 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Вишгородський районний суд Київської області
Рудюк О. Д.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні