Ухвала
від 21.07.2016 по справі 904/10185/14
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

21.07.16р. Справа № 904/10185/14

За заявою: Публічного акціонерного товариства Комерційного банку "Приватбанк" (м.Дніпропетровськ)

про поворот виконання рішення господарського суду Дніпропетровської області від 19.02.2015

у справі:

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Рибальська компанія "Нептуно" (с.Красносілка, Комінтернівського району, Одеської області)

до Публічного акціонерного товариства Комерційного банку "Приватбанк" (м.Дніпропетровськ)

про повернення грошових коштів, що перебували на банківських рахунках, у загальному розмірі 30 551 грн. 86 коп. та стягнення збитків у сумі 5000 грн. 00 коп.

Суддя Фещенко Ю.В.

Без участі представників сторін

СУТЬ СПОРУ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Рибальська компанія "Нептуно" (далі-позивач) звернулося до господарського суду Дніпропетровської області із позовною заявою, в якій просить суд стягнути з Публічного акціонерного товариства Комерційного банку "Приватбанк" (далі-відповідач) грошові кошти, які перебували на банківських рахунках позивача, у загальному розмірі 30 551 грн. 86 коп. та стягнення збитків у сумі 5 000 грн. 00 коп.

Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 19.02.2015 в задоволенні позовних вимог відмовлено у повному обсязі.

Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 28.05.2015 апеляційну скаргу задоволено частково, рішення господарського суду Дніпропетровської області від 19.02.2015 скасовано в частині відмови у стягненні 30 551 грн. 86 коп., переведених банком на власні рахунки, виклавши його резолютивну частину в наступній редакції: "Стягнути з публічного акціонерного товариства Комерційний банк В«ПриватБанкВ» на користь товариства з обмеженою відповідальністю "Рибальська компанія "Нептуно" на розрахунковий рахунок 26007054310617 у Южному ГРУ публічного акціонерного товариства Комерційний банк В«ПриватБанкВ» , МФО 328704 грошові кошти в сумі 30551 грн. 86 коп. і 1827 грн. судового збору, видавши наказ. У стягненні 5000 грн. збитків відмовити. Стягнути з публічного акціонерного товариства Комерційний банк В«ПриватБанкВ» на користь товариства з обмеженою відповідальністю "Рибальська компанія "Нептуно" 797 грн. 92 коп. судового збору за подання апеляційної скарги, видавши наказ."

Постановою Вищого господарського суду України від 20.07.2015 касаційну скаргу Публічного акціонерного товариства Комерційного банку "Приватбанк" задоволено частково, постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 28.05.2015 скасовано в частині скасування рішення господарського суду Дніпропетровської області від 19.02.2015 щодо відмови у стягненні 30 551,86 грн., а рішення господарського суду Дніпропетровської області від 19.02.2015 по справі № 904/10185/14 - залишено в силі.

Від Публічного акціонерного товариства Комерційного банку "Приватбанк" 19.07.2016 надійшла заява про поворот виконання рішення суду, у якій просить суд стягнути з відповідача на користь позивача грошові кошти у сумі 30 551,86 грн. та 1 827,00 грн.

Згідно зі статтею 122 Господарського процесуального кодексу України, якщо виконане рішення суду змінено чи скасовано і прийнято нове рішення про повну або часткову відмову в позові, або провадження у справі припинено, або позов залишено без розгляду, боржникові повертається все те, що з нього стягнуто на користь стягувача за зміненим чи скасованим у відповідній частині рішенням. Для повороту виконання рішення суду боржнику необхідно направити відповідну заяву до суду разом із довідкою, підписаною керівником чи заступником керівника і головним (старшим) бухгалтером, про те, що суму, стягнуту за раніше прийнятим рішенням, списано установою банку або майно вилучено державним виконавцем. Слід зазначити, що за наявності всіх цих документів господарський суд не виносить окремого рішення, а тільки видає наказ на користь первинного боржника.

Враховуючи викладене, господарський суд вважає за необхідне призначити вищезазначену заяву до розгляду в судовому засіданні.

Керуючись статтями 86, 122 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Прийняти заяву Публічного акціонерного товариства Комерційного банку "Приватбанк" та призначити її розгляд у судовому засіданні на 10.08.2016р. о 11:00 год.

Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 1-207 (2-й поверх, 1-й корпус) за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка (Куйбишева), 1а.

2. З метою забезпечення правильного і своєчасного вирішення господарського спору в порядку підготовки справи до розгляду зобов'язати сторін надати наступні документи:

- заявнику (відповідачу) - докази оплати заборгованості на суму 30 551,86 грн. та 1 827,00 грн. (платіжне доручення, банківська виписка тощо); довідку, підписану керівником чи заступником керівника і головним (старшим) бухгалтером, про те, що суму, стягнуту за прийнятим рішенням, списано установою банку;

- позивачу - письмовий відзив на заяву про поворот виконання рішення суду.

3. Явку у судове засідання повноважних представників учасників судового процесу визнати обов’язковою.

4. Роз’яснити сторонам, що згідно з пунктом 5 статті 83 Господарського процесуального кодексу України, за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.

Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\

Суддя ОСОБА_1

СудГосподарський суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення21.07.2016
Оприлюднено26.07.2016
Номер документу59106560
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —904/10185/14

Ухвала від 13.09.2016

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Фещенко Юлія Віталіївна

Ухвала від 10.08.2016

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Фещенко Юлія Віталіївна

Ухвала від 21.07.2016

Господарське

Господарський суд Дніпропетровської області

Фещенко Юлія Віталіївна

Ухвала від 19.05.2015

Господарське

Дніпропетровський апеляційний господарський суд

Дмитренко Ганна Костянтинівна

Ухвала від 25.05.2015

Господарське

Дніпропетровський апеляційний господарський суд

Дмитренко Ганна Костянтинівна

Ухвала від 14.04.2015

Господарське

Дніпропетровський апеляційний господарський суд

Дмитренко Ганна Костянтинівна

Постанова від 20.07.2015

Господарське

Вищий господарський суд України

Попікова O.B.

Ухвала від 10.07.2015

Господарське

Вищий господарський суд України

Попікова O.B.

Постанова від 28.05.2015

Господарське

Дніпропетровський апеляційний господарський суд

Дмитренко Ганна Костянтинівна

Ухвала від 13.03.2015

Господарське

Дніпропетровський апеляційний господарський суд

Дмитренко Ганна Костянтинівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні